Máte kočík Hartan buggy 2012 s. Oliver?

kathrin6
21. dec 2011

Dobry den,
videli sme tento kocik v obchode, len k nemu na internete neviem nic blizsie najst - nejake recenzie a tak. Ma s nim niekto uz skusenosti. Je to novinka pre rok 2012. Velmi sa mi pacil, len by som chcela vediet nejake skusenosti.
Dakujem

kathrin6
autor
21. dec 2011

prosim nikto nema skusenosti ani z touto znackou ked uz nie s konkretnym typom?dakujem

kathrin6
autor
22. dec 2011

???

kathrin6
autor
25. dec 2011

nikto nema ziadne skusenosti?prosim

caky13
15. feb 2012

ja mam hartan topline s a som s nim velmi spokojna... a to mam prejdene aj narocne tereny a som 4x za den vonku... takze velka spokojnost... kupovala som ho v babymarkete... tak mozno tam by vam vedeli povedat k tomu konkretnemu kociku viac... ja rozmyslam, ze kupim nejaky lahko skladatelny golfac... paci sa mi peg perego si completo... ale neviem... tiez experimentujem, ci nekupim zase "hartan"🙂)))

silviatko
27. mar 2012

@kathrin6 ahoj my sme ho kupili cez vikend a super buggy..spokojnaaaa aj vyzorovo 🙂 a vy ste ho kupili?

kathrin6
autor
28. mar 2012

@silviatko ahoj. my sme ho kupili este v januari a sme velmi velmi spokojni

kathrin6
autor
28. mar 2012

@silviatko prepac zle som ti odpovedala, som neprecitala nadpis. my sme nakoniec kupili Britax B-Agile

alex2201
13. apr 2012

ahoj ja mám hartan topline a som s ním maximálne spokojná, objednávala som ho z nemeckej stránky a dosť aj ušetrila 🙂
@kathrin6

caky13
1. jún 2012

A cez akú stránku si objednala?