Máme skladovať kočík pre druhé dieťa?

7. okt 2024

Mamky so skúsenosťami. Mame dcerku, ma rok a pol, o 4 roky by sme chceli ešte babo. Rozmýšľam, či kocik nechať alebo ho predať a potom kúpime nový🫣 aký máte názor? Ako ste vy urobili? Je perfektný no zas skladovať… neviem čo robiť 🤔🤣

gladys_07
7. okt 2024

Ja by som predala. Nechcell by sa mi ho obchadzat 4 roky plus urcite by sa mi za ten cas zmenil vkus

really8
7. okt 2024

4 roky by som neskladovala.

zuzanka.zuzu
7. okt 2024

4 roky? však sa aj rozpadne za ten čas 😀

jaond19
7. okt 2024

Predat. O 4-5rokov a mozno aj viac nevies aka bude situacia, co ak sa podaria dvojicky, co ak chlapec a začnes tuzit uplne po inej farbe/type? Kupis ked to bude aktualne. Neskladuj. Moze zatuchnut ci sa inak znehodnotit.... a nebude z neho nic iba škoda.

gabu_lienka
7. okt 2024

Predat. Kym by si ho vyuzila, tak by uz bol minimalne 8 rocny kocik nepredajny. Ja som kupila a predala dva a vyslo ma to lacnejsie ako keby som skladovala xy rokov ten jeden.

nika23t
7. okt 2024

Ja som svoj skladovala, pretože som mala kde a nevedela som, ako na tom budeme financne. Teraz by som už nedržala kocik, určite by som ho predala a zadovážila si nový v čase, kedy by som ho reálne potrebovala.

gumkac19
7. okt 2024

Predávala som kočík po prvom, nepredal sa, pričom cena 60€ aj s vanickou a uplne super stav... Aktuálne sa má narodiť druhé, čiže sa zijde...ale radšej by som bola keby sa predal 😀
Čiže určite predať a neskladovat...

dorotka343
7. okt 2024

Prosim vas ma niekto ucet na feedo su tam zlavy na kociky 10 percent ale ak.uz ste tam nakupovali za minimalne 50e ja bohuzial nie

cookie29
7. okt 2024

Zalezi od kocika, Tvojich moznosti... akoze je rozdiel mat dom a povalu napriklad, alebo sa tlacit v byte...
Ale teda napriklad ja kocik este obcas vyuzijem a to uz male chodi do skolky, naposledy v nedelu na dlhu prechadzku (3h) aby aj pospala. Keby som chcela este dalsie dieta, urcite ho nepredam, lebo je perfektny a uz sa nevyraba.

janickacrazy
7. okt 2024

Tak záleží, či bol drahý, či máš kde skladovať, či si a ním bola maximálne spokojná, atď. Dcérka už kočík nepotrebuje? Lebo ja som používala do 3 rokov, niekedy aj dlhšie napríklad na dovolenke, keď som chcela, aby si malý pospal cez obed. Ale tak to som už používala len športový kočík.

milanemila
7. okt 2024

My mame rozdiel medzi detmi 3r a nejake drobne, takze ja som kocik odlozila. Po prvom dietati bol kosik ako novy a kedze stal vyse 1500e, tak som ho chcela pouzit aj pre druhe. Vo vasom pripade by som neskladovala ak dieta planujes s kinimalne 5,5r rozdielom.

nevenka
7. okt 2024

Ja som si nechala, sice druhe sme mali skoro, ale nechala som aj po druhom a tretie sa narodilo, ked malo mladsie 5 rokov. Neznicitelny polsky kocik, presiel kazdu polnu cestu, blato, sneh. Nemal v tomto chybu. Pre stvrte sme kupili novy, ale starinku mame u nasich, nevozime tam kocik, prevezieme na starom po dedine. Mal svoje muchy. Ale my sme ho vyuzili maximalne. Bude nat 11 rokov 🤣.
Ale my sme ho mali kde skladovat.

11bodka11
7. okt 2024

Ja som odlozila po synovi. Vybrali sme ho potom pre dceru a bol ako novy. Mame vekovy rozdiel 6 rokov. A cudujte sa svete, nerozpadol sa. Nebol to najlacnejsi kocik. Aj svagrina tak odlozila pre druhe, a to ma rozdiel 7 rokov.

majkaaa318
7. okt 2024

Predať určite. Za 4-5 rokov sa aj tak zmenia trendy a budeš chcieť nový. A takisto ten tvoj sa teraz predá za lepšiu cenu ako keby si ho tie 4 roky skladovala a potom kupovala aj tak nový. Zapamätaj si značku a pozrieš z nej akurát novšie prepracovanejsie modely, keď to už bude aktuálne. A ešte by som zvážila aj ten faktor, že výber nového kočíka pre budúcu maminku je celkom príjemná úloha, takisto aj tá radosť keď príde. Ty ho budeš akurát tak vyťahovať zapraseny z pivnice po rokoch a všetko sa snažiť vyčistiť.

oliviakatka
7. okt 2024

Ja mám odložený - syn už má 6 rokov, druhé ešte na ceste nie je ale bol to moj vysnívaný kočík, ostal v krásnom stave. Miesto naňho mám a aj po 6 rokoch by som si opäť kúpila ten istý ;) snáď ho koncom júna vytiahneme ak všetko pôjde podľa plánov :D

pralinka25
7. okt 2024

Ja som skladovala. Bol drahy a cena za ktoru by som ho predala bola onicom. Bol velmi zachovaly a vydrzal 5 rokov ako novy. Aj sa stale predaval aj po tych 5 rokoch rovnaky len v inej farbe.
Potom sa mi to nechcelo riesit zostal na povale a neplanovane som otehotnela po dalsich 5 rokoch. Vytiahla a stale bol super dokonca sa este stale predaval. Cize bol 10 rocny. Uplne stale ako novy.
Zalezi aky mas kocik. Ten nas som potom este darovala a stale bol pekny a funkcny.

kiki68
7. okt 2024

My sa po 4 rokoch pokusame o druhe a kocik mame na povale. Zabaleny. Ja som nechcela kupovat dalsi kocar, vkus sa mi nezmenil, mam k nemu kabelky a vsetko. Plus je neutralny pomerne farbou. Cize cierna kostra a tmavomodra navy blue vanicka, potom sportova cast je taka khaki zelena. Ked tak ho darujem, ked druhe nevyjde do nejakeho roka

jaskolka
7. okt 2024

Ja som nechala, ale my sme mali skoro druhé dieťa. Aj som vedela, ze tak chceme mať, čiže preto sme ho odkladali. Bol neutrálny, vhodný aj pre chlapca, aj dievča.
4 roky by som asi kočík nedržala, aj keby som ho mala kde skladovať.

chvostik1
7. okt 2024

Ja som si nechala. Čakali sme 6r na druhé. A neľutujem pretože teraz sa už tento model nevyrába a páči sa mi stále rovnako. Dokonca mi ho obdivujú viac ako pri prvom. Farbu máme neutrálnu, vhodnú pre obe pohlavia.

tim23
7. okt 2024

Syn ma 1,5 r a neviem kedy a či bude ďalšie ale nepredávam.

mameha7
7. okt 2024

Ak bol veľmi drahý a vyzerá dobre, tak by som si ho nechala.

radostka
9. okt 2024

my mame rozdiel 6 rokov a som rada, ze som nechala. Novy stal vtedy skoro 1300€, Cybex, farba unisex siva.. Po prvom dietati bol skoro ako novy a nepredala by som ho tak dobre, aby sa to oplatilo. Ale
mame velku pivnicu a nezavadzal… Ak by som ho nemala kde skladovat, predam ho.

vecicky1805
9. okt 2024

4 roky je dost, potom sa Ti casom bude pacit mozno aj iny kym si drzi cenu predaj

maholiena
9. okt 2024

Ja som kocik skladovala 4 roky, kedze sme chceli dve deti. Velmi sa mi pacil vtedy a paci sa mi aj teraz. Je univerzalnej farby, uz vtedy som chcela, aby bol aj pre druhe. Bola som s nim velmi spokojna a aj som, nemenila by som za iny. Skladovala som ho pekne zabaleny, tak ako sme kupili. Ziadny zatuchnuty, ani zapraseny nebol. Stale je ako novy a to teda uz daco zazil. Ale zalezi asi aky kocik, ci ho je kde skladovat a ako je skladovany.

majarumm
9. okt 2024

niektoré ženy skladujú kočíky dodnes a to majú dospelé deti hádam :D 4 roky? to je nič, neviem prečo hneď všetci chcú všetko predávať a potom kupovať nové, načo?? Škoda peňazí jedine :D

ja1986
9. okt 2024

Skladovala som, teraz po skoro 5 rokoch používame pri druhom synovi opäť 😉

autor
9. okt 2024

Dakujem mamky 🙂 tak kocik necháme, stal 1900€ tak ste mi pomohli v rozhodovaní 🫠

ouwecka
9. okt 2024

Predat

luba28
9. okt 2024

🙈🙈🙈 to na toto potrebujes diskusiu??,,omg,skoda ze si sa nepytala ked si otehotnela ci je vhodny cas

maryetta
9. okt 2024

Ak si s nim spokojna istotne nechaj.
Ja som nechala lebo som bola velmi spokojna. A uz 4.dieta v nom.