Máme predať celú sadu kočíka 3v1 alebo po častiach?

lucia23529
4. sep 2024

Ahojte, kúpili sme kočík - vanička, športová časť, autosedačka. Všetko je kompatibilné…lenže malá neznáša byť v tej vaničke tak sme využili maximálne 5x. Autosedačku využívame asi najviac aj s konštrukciou na nákupy a podobne. Lenže už má popruhy na poslednom bode. Športovú časť sme vôbec nevyužili keďže má len 5 mesiacov. Len nevieme čo spraviť, či to predať ako celok alebo ešte počkať ? Rozmýšľali sme keď bude pevnejšia na konikoch že ju občas zobrať von a odopnut jej vo vaničke aby videla dopredu a zatiaľ kúpiť len väčšiu autosedačku kompatibilnu a športovú časť vyskúšať keď bude väčšia a neskôr predať len tu vaničku ? Alebo predať všetko naraz a kúpiť športovú časť s konštrukciou a autosedačkou ? Je to dilema

lucia23529
autor
4. sep 2024

Takýto mame 🙂

andrea_82
4. sep 2024

Vcera som ti na tuto diskusiu chcela este napisat, ze nechapem, preco chces kocik vlastne predavat, ked ste este sportovu cast nestihli ani vyuzit? Na co si to komplikujes, teraz predavat kocik a kupovat novy? Vacsina deti v 5-tich mesiacoch uz zacina vo vanicke vymyslat, chcu vidiet na svet. Aj nas vtedy vrestal, potom si zase zvykol a v cca 7-8 mesiacoch sme dali sportovu cast.

ninusa221
4. sep 2024

@lucia23529 včera som pozerala len tak z riti inzeráty na fb a teda niektoré si dobre uleteli všetko zvlášť predávali a také sumy že človek môže mať nový kočiar. A ešte aj tie kociare mám pocit že sú na jedno kopyto teraz😂

tamitamitami
4. sep 2024

Ideálne to proste predať všetko spolu keď kočík naozaj využijete.... neoplatí sa ti to predávať teraz a kupovať nový. Zbytočne predáš kočík ktorý je pomerne nový za cenu používaného a budeš kupovať nový.

jaskolka
4. sep 2024

@lucia23529 prečo to chceš tak komplikovať? Veď daj dieťa do športového kočíka z tej kombinácie, alebo počkaj, kým prejde do inej autosedacky a predaj komplet celú 3 kombináciu a kúpte len jeden skladny športový kočík

cimage
4. sep 2024

Mam 3 deti, cize 3kociky a vzdy som to predavala ako 3kombinaciu. Ked predas vajicko a sportovy, tak kto ti kupi len vanicku bez konstrukcie? To mozes mat doma aj 2roky. Ja som to predala vsetko spolu a kupila sportovy a vacsiu autosedacku.

lucia23529
autor
4. sep 2024

@andrea_82 ale našej sa tam nikdy nepáčilo práve preto že nevidí na svet 😀 nie že začala vymýšľať ona ho proste rada nemala lebo je kontaktná. A diskusiu mi včera vymazali tak som nevidela čo si napísala.

lucia23529
autor
4. sep 2024

@tamitamitami rozmýšľala som aj nad takou variantou

lucia23529
autor
4. sep 2024

@jaskolka nemôže byt ešte v tej športovej časti lebo nedá sa tam ležať rovno čiže musí vedieť sedieť. Autosedačku chceme novú kupovať tento mesiac lebo však už teraz ju ma akurát a nemôžeme čakať kým jej bude mala lebo dosť cestujeme 🙂 a potrebujeme autosedačku ktorá ide vložiť aj do konštrukcie a kinderkraft neni kompatibilná s toľkými značkami

janka_266
4. sep 2024

@lucia23529 choďte si do obchodu pozrieť športové kočíky a keď zistíte, že to čo máte doma je 2-3x väčšie a ťažšie ako čisto športový kočík, tak ho s kľudným svedomím predáte a kúpite len športový :D preto som kupovala najlacnejší hlboký, aj tak od 1/2 roka chcel byť len tak, aby videl

lucia23529
autor
4. sep 2024

@janka_266 a ten čisto športový je odnímateľný z tej konštrukcie aby tam išla len autosedačka ? 😀 my potrebujeme hlavne to

jaskolka
4. sep 2024

@lucia23529 ja vôbec nechápem, čo vlastne teda chceš už predávať? A nerozumiem, prečo chceš vlastne predávať už teraz. To vám tak suri predaj?
Píšeš, ze potrebuješ ešte konštrukciu, čiže potom chceš predať teraz len vaničku bez konštrukcie? Alebo ako? Kto kúpi len vaničku? Ja keď pozeram inzerát, ze predám vaničku, tak si vždy poviem a načo komu bude vanička, keď ju nemá na co dat?

lucia23529
autor
4. sep 2024

@jaskolka potrebujeme konštrukciu ale nie túto keďže nie je kompatibilná s autosedačkou čo chceme kúpiť 😀 takže potrebujeme novú konštrukciu a autosedačku ale nevieme čo so zvyškom toho kočíka keďže športova časť je nevyužitá

luccija
4. sep 2024

@lucia23529 predávala som zvlášť a predala som to veľmi dobre

zuzkapap
4. sep 2024

Jaky je to kočík? Presný typ? Skoro na všetky kočíky sa vyrábajú univerzálne adaptéry cez ktoré nakliknes skoro všetky vajca dobrých značiek ako je cybex, nuna, joie, maxi cosi atd. A co sa týka nového vajca odporúčam sa poradiť na fb v skupine Deti v aute 🙂

lenkakoc444
4. sep 2024

@lucia23529 my sme od cca 8meho mesiaca vobec nevyuzivali funkciu nakliknutia vajicka na kocik. Podla mna to je skor pre male deti uz pri 5m by som kvoli tomuto nepredavala cely kocik. Tiez by som pockala a predala to cele.
My napriklad pouzivame sportovu cast z 3kombi este stale a to ma maly skoro 2r. Mam este jeden maly skladny kocik v aute ale hlavny kocik je tento.

lucia23529
autor
4. sep 2024

@zuzkapap ďakujem 🙂

lucia23529
autor
4. sep 2024

@lenkakoc444 len my veľa cestujeme. Najmä keď mala zaspi v autosedačke len vytiahnem konštrukciu a cvak cvak a ide s nami na obed, pumpu, nákup a podobne 🙂

lucia23529
autor
4. sep 2024

Ďakujem každému veľmi pekne za názor. Rozhodla som sa nechať zatiaľ vaničku, športovú časť aj s konštrukciou. Predám len autosedačku keď kúpime novú 🙂

kp7333
4. sep 2024

Ale ved vajickovu autosedacku uz budete pouzivat len dalsie cca 3 mesiace, potom uz normalna sedacka, ktora sa nenaklikava na konstrukciu kocika, ale zostava v aute. Sportova cast sa neda dat ani do pololahu? Nechce sa mi verit. V hlbokych vanickach byvaju deti max do polroka, potom sportova cast tvarou k mame a od cca roka vyssie lahky sportak/bugyna. Naco spekulovat s predajom kocika po castiach, kto to tak kupi? Vacsina ludi si kupuje trojkombinaciu.

domiklik
4. sep 2024

@lucia23529 úprimne, toto po častiach nepredás.. Neviem si predstaviť, ze niekto pôjde cielene kupovať vajíčko alebo vaničku kinderkraft,ale skúsiť to samozrejme skus. Ja by som ešte dala šancu sportiaku a potom to cele predala.