Mamas and papas Armadillo, skúsenosti?

alena1989
6. nov 2018

Ahojte je tu.niekto.kto.ma.skusenosť so.starym.Armadillom? Tym.obycajnym. pači sa mi.a zvažujem.jeho kupu.vo farbe plum wine. Všade su.recenzie na tie.nove typy a tento.som.nenašla. pripadne foto ako v nom.dieta sedi aky je sed.strecha.odpruženie. Dakujem.za.každe.info

santysha
14. nov 2018

ahoj, mam tento typ kocika a bola som velmi spokojna. teraz nevyuzivame, kedze uz je dieta preferuje viac chodit. kupila som ho ako druhy kocik, a tento ciel splnil. velmi skladny, zoberie malo miesta, lahky pri cestovani. ma obrovsku plochu na spanie (3 rocne dieta moze spat uplne v pohode, nevisia mu nozicky). strecha je dost dlha na to, aby zakryt dieta od slnka. jedine to odpruzenie nie je take dobre, teda na rovne chodniky skor. ale da sa zvladnut aj nerovne.ale tento typ kocika je podla mna urcite pohodlnejsi nez napríklad golfac. kocik ma velky kos, pristup ku ktoremu mas skoro zo vsetkych stran. negatívum som videla v popruhach, niekedy to travlo kym zapnem (najviac ked dieta bolo nespokojne).dufam ze som pomohla zo svojmi skusenostami.

alena1989
autor
14. nov 2018

@santysha ano.pomohla ďakujem.pekne 😊 ešte sa opytam na vyšku madla teda ručky.lebo neni nastavitelna. Či ta vyška je.postačujuca.

santysha
14. nov 2018

@alena1989 rucka kocika bohuzial nenastavitelna, ale celkom v pohode bola. Som strednej vysky okolo 165, takze nezavadzalo nic.

alena1989
autor
14. nov 2018

@santysha lebo ja.mam.170 tak.zato toho.sa.bojim.ci.nebude nizko.pre.mna

santysha
14. nov 2018

@alena1989 manzel je vyssi, tak sa velmi nestazoval. Mozno niekedy zakopaval, ale nebolo to tak tragicky. Skor nadaval na golfac 😅

alena1989
autor
14. nov 2018

@santysha tak vam ďakujem pekne 😊

bmstrade
19. júl 2019

ahojte, prosím Vás nemáte náhodou niekto na predaj predné kolesá na Armadillo Flip / XT?