Mám pre 2-ročné dieťa kúpiť športový kočík?

7. jún 2024

Kedze kocikova poradna je zavreta opytam sa sirsieho plena 😀 dietko nam ma cerstve 2r a mame kocik 3kombo salsa air 4. Kvalitny kocik, ale niekedy by som potrebovala cosi jednoduchsie na manipulaciu, cize sportovy kocik, ktory sa da dat do uplneho lahu, madlo sa da prehodit do protismeru (alebo ako to povedat) a kocik je lahko zlozitelny a teda spratny (mam male auticko). Teren mame kadejaky, v meste macacie hlavy a na sidlisku klasika rozbite chodniky. A cena keby bolo nizsia by tiez potesilo, ak vobec taky kocik existuje. Dakujem za rady ☺️

mimi3008
7. jún 2024

Nie je zbytocne kupovat kocik 2 rocnemu? Ja som pri prvom od roka a pol kocik vobec nevyuzivala a pri druhom som parkrat tuto zimu, to mal 2roky a stvrt (fakt max. 5x) prebehla kocikom do skolky pre starsieho. Ale to podla mna uz velmi nevyuzijes. Jedine ak pri dalsom dietati

vyrovnanaosoba
7. jún 2024

2 ročnému už netreba. Podľa mňa.

jesenzima
7. jún 2024

2 ročný kočík nepotrebuje 🙂

luliu
7. jún 2024

V 2 rokoch sme zrušili kočík uplne

cookie29
7. jún 2024

pozri je to na Tebe, u nas 3 roky a kocik este vyuzijeme. Pri prvom nehrozilo. Kazde dieta je ine. A tiez na mna podaktori kukali, ze take velke a este ma kocik... ale ono si tam este pospi, ked chcem ist na nakup alebo dlhsiu prechadzku, tak starsie ide bud peso alebo na bicykli a mladsiemu je to vela... takze za mna z druhej ruky bez problemov. Ja som kupila Zopa cyrrus Air z druhej ruky za par € a funguje super

simca06022011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anjelicek26
7. jún 2024

To madlo prehoditelne do protismeru ti vyluci 90 percent dobrych kocikov vhodnych pre vacsie deti...taku blbost uz pri dvojrocnom nepotrebujes. Baby jogger city mini 4 kolka je napriklad velmi fajn...

majlo1234
7. jún 2024

Z bazaru za par euro som kupovala valco snap 4, sikovny lahky, da sa dat so lahu, syn ma skoro tri roky a kocar miluje. Nevidim dovod nekupit, ak zvyknete vyuzivat

bolarazjedna
7. jún 2024

My sme tiež teraz kupovali valco snap4, syn bude mať o mesiac 2 roky. Kolesá má celkom veľké, čiže fajn aj na bežných mestských chodníkoch. Ľahko sa skladá, v aute sa nám zmestí aj s ďalším kočíkom s vaničkou (máme menšieho súrodenca) + milión veci pre nás štyroch (mame však superb). Madlo tiež sa mi zdá zbytočné.

autor
7. jún 2024

Dakujem za rady. Ano tiez mi napadlo ze blbost kupovat teraz dalsi kocik. Len obcas potrebujem nejake prenasadlo, ked ideme niekam mhd a mala sa unavi, alebo aj ked ideme autom kamsi a caka nas dlhsia prechadzka, nevladzem uz nosit na rukach

b_a_m_b_i
7. jún 2024

Podla mna nieje pravda ze 2 rocnemu dietatu netreba kocik,
je to individialne, ked ides do obchodu nie,
ale ked si vo vacsom meste, vies ze budes behat cely den, vybavovacky, nakupy,
ty prejdes ale dieta sa predsa len unavy,
budu ho boliet nohy aj v kociku si pekne pospi

autor
7. jún 2024

@b_a_m_b_i ved prave pre toto. Byvame v hl meste a kym sa niekam dostaneme tak pre nu je to nadlho

tamitamitami
7. jún 2024

Moja bude mať v auguste 3 a je kočíkova kráľovná 😅. Idem jej toto leto kupovať ďalší. Ona sa rada vozí a pre mňa je to super praktické.

bolarazjedna
7. jún 2024

Autorka, neriad sa ostatnými. Napr môj 2rocny tiež prejde, aj hodinu vydrží sa prechádzať, ale v jeho tempe a hlavne pri tých zastávkach (lebo pozerá kvety, kamienky, výklady) by som nevybavila nič. Hlavne keď sa treba presúvať medzi jednotlivými miestami. A druha vec, že na obed spí, keď mám kočík so sebou, tak sa v kľude vyberiem do mesta, nemusím utekať domov, aby spal, lebo ked príde čas spánku, iba ho dám ľahnúť a hotovo. Taktiež môžem takto ísť na celodenný výlet. On si pospí v kočíku 2-3hodiny, my zatiaľ s manželom sa môžeme poprechádzať, najesť sa, byt chvíľku len dvaja spolu (manžel je spolu so mnou na materskej, máme ešte 2mesacnwho drobca, ako som písala vyššie ). Bez kočíka by sme len utekali domov na spánok a žiadny výlet by sme nevedeli spraviť (kvôli spánku). A taktiež s dieťaťom v kočíku sa omnoho ľahšie nakupuje ☺️ takže hlavne, aby si ty bola spokojná. My plánujeme aj na letnú dovolenku si zobrať kočík pre staršieho, večer zaspia v kočíku a môžeme sa túlať po meste aj do polnoci ako dvaja zaľúbení, akurát že s 2 kočíkmi ☺️

kris_tin257
7. jún 2024

Syn mal kočík do vyše 3 rokov, hlavne kvôli obednemu spánku, dosť sme chodili na dovolenky a výlety tak sme sa nechceli obmedzovať obednym spánkom 😊 je septembrový čiže tak do zimy ho využíval tj 3 roky a 2 mesiace +-, ja som fungovala na easywalker Harvey kvôli terénnym kolesám a ľahkému ovládaniu a na leto kvôli lietadlu som kúpila lacný petite mars za 80€ športový kočík ...