Má kočiar Joie Litetrax air všetky kolesá nafukovacie?

layla1
15. dec 2019

Ahojte dievčatá potrebujem poradiť.Je tu niekto kto ma tento športový kočiar Joie Litetrax air? Ide o to, že mňa zaujíma, či je vôbec možné aby tento kočiar mal aj predné aj zadné kolesa nafukovacie? Pozerala som na viacerých stránkach, že zadné kolesá sú nafukovacie a predné penové.Len v jednom obchode nám vraveli, že je aj taký kočiar Joie Litetrax kde sú aj zadné aj predné kolesa nafukovacie.Máte s tým skúsenosti? Kto ma tento kočiar s prednými aj zadnými kolesami nafukovacími?Ci taký ani neexistuje?

saskia_98
15. dec 2019

@layla1 aj petite mars street ma nafukovacie vsetky 4 kolesa, ked si ich dokupis ale opytam sa este sesternice, ona ho má, či ma vsetky nafukovacie alebo ako.

layla1
autor
15. dec 2019

@saskia_98 petite mars že vraj nieje dobrý, je kazový.... skús sa opýtať dakujem

dzejsik
15. dec 2019

@layla1 air by mal mat predne gumene s vyplnou, ale predne nafukovacie asi nie ...skus si pozriet Casualplay Loopi Allroad tam asi su

saskia_98
15. dec 2019

@layla1 ze nie ona na ma joie penove. Ja mam street, davam s nim tatry, vylety vsetko, maly ma 14 kg a 92 cm a v pohode sa v nom vyspi ked dakde ideme. Nevzrga, nehrka a lahko sa s nim manevruje. Toť moja skusenosť s ním.

saskia_98
15. dec 2019

@saskia_98 *pardon gelove ci ake su to ale nafukovačky nema.