Ľahký športový kočík do 400 eur

ninjah
26. mar 2023

Ahojte, bývame na dedine, chodníky sú zlé ale mám dosť ťažký športový kočík a chcela by som niečo ultra ľahké. Je mi jasné ze kolieska sú všade malinké a na jedno kopyto pri tých golfovo/športových kočíkoch, ale rada by som počula vaše skúsenosti a rady. Ideálne aby sa skladal jednou rukou, vážil max 7, 5 kg aj kvôli cestovaniu a dieťatko by v ňom vedelo aj pospať v prípade potreby. Syn má rok a pol, už tam toľko času netravi ale mam ozaj zlý sportiak so zlými neodpruženými plastovými kolieskami z druhej ruky a verím že čokoľvek od neho i keď malé Kolieska na golfáku ale odpružené, budú lepšie ako toto. Pozerala som easywalker jackey alebo cybex beezy, easy alebo melio. Len pri beezy a easy je hmotnosť okolo 8kg, melio je len do 15 kg ale syn rastie pomaly a mal by ešte 3kg rezervu a takisto som videla videa na iné cybex kočiare s tým že napríklad píšu nosnosť 22kg ale boli testované na 100 udržia aj dospelú osobu (videla som videa na yt) takže ten melio sa mi pozdáva najviac ale ak by mi dal niekto skúsenosti s týmto kočíkom a jeho manipuláciou, bola by som rada.

ikonica
26. mar 2023

@ninjah valco s nafukovacimi kolesami si nepozerala?

ivanka2222
26. mar 2023

@ninjah Melio som po pár dňoch vratila je to totálna hrkalka maximalne do nákupného centra urcite nie na dedinu.. mam eezy s+2 a maximálna spokojnosť ten kočík prejde vsetko. 🙂 (váži 7,6kg)

lasona
26. mar 2023

Elodie mondo stoler jednoznacne