Kvalitný, polohovateľný a skladný športový kočiar

cuuki
7. apr 2018

Máme kvalitný kočiar 3kombináciu, ale bugina je pre väčšie dieťa ktoré chce všetko vidieť neprakticky riešená, lebo sa nedá dostatočne vysoko nakloniť. Preto by som potrebovala kúpiť na leto len športovú verziu -- buginu, ktorá bude polovateľná aby sa v nej dcérka mohla v prípade potreby pohodlne vyspať ale tiež nech je skladná do auta pri častom cestovaní.
Potešia rady na základe vlastných skúseností.
Pekný deň a ďakujem...

map0007
7. apr 2018

Mne poradila kamoška Baby Jogger city mini.Zatial ho máme asi cca týždeň,ale úplne spokojnosť.A malá v ňom krásne spinká, ľahko sa ovláda jednou rukou a skladá sa perfektné rýchlo.

cuuki
autor
7. apr 2018

@map0007 Ďakujem. Vyzerá dobre...mám však otázočku...keď uložíte spinkať dcérku, opierka na nohy sa dá zodvihnúť ? Ďakujem

veronikastrickova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andreadanisova
7. apr 2018

My mame golfac Peg-perego Si, nedan na neho dopustit. Do mesta je dokonaly, velmi rychlo sa sklada a je spratny do auta. Opierku na nohy, aby sa dala zodvihnut, by som neriesila, dietatko bude rast, takze mu neskor ta opierka neposluzi.

cuuki
autor
7. apr 2018

@map0007 Naštudovala som si ho na youtube a zdá sa mi, že je tak pohodlný a priestranný, že tú opierku na nohy zdvíhať by bolo asi aj zbytočné. Ďakujem za radu a odporúčanie. Je asi rozhodnuté. Ešte raz Vďaka .)

cuuki
autor
7. apr 2018

Ďakujem za odporúčania. Zatiaľ je u mňa TOP Baby Jogger city mini...

cuuki
autor
7. apr 2018

@andreadanisova Dcérka bude mať teraz 6 mesiacov...buginu potrebujem na leto. Keďže bude ešte malinká a spinkať niekedy nemusí pripútaná, kvoli bezpečnosti by som jej tu opierku na nôžky rada zodvihla...

simone22
7. apr 2018

@cuuki ja mám easygo virage,som spokojná,uplny ľah,dvihne sa opierka na nôžky,ľahký,ovládanie a skladanie jednou rukou.

map0007
7. apr 2018

Dá sa tam na nožky dokúpiť, také ak je dieťa väčšie.Moja má teraz 9 mesiacov.A tiež zvažujem či kúpiť alebo nie.Alebo prípadne dať ušiť s dvoma plastami vo vnútri a s niečím aby sa to priplo ku kočíku.My sme zatiaľ spokojné😉

kubkovamama
7. apr 2018

@cuuki nedávno som kúpila Britax B Agile,ľahučký, do malého auta a pritom sa vyspi pohodlne aj malý sloník. Chcela som pôvodne Baby Jogger,ale cenovo bol na mňa moc.

cuuki
autor
8. apr 2018

@kubkovamama Áno presne včera som ho študovala. Vyzera fajn. Síce je occa 3 kilečka ťažší a trochu ťažšie sa skladá ako Baby Jogger city mini kvoli tej poistke, ale tá opierka na nôžky je pre tak malinké bábo dosť potrebná a čo je možno ešte výhoda, že má 4 kolieska...
Pozerala som ho tu : https://www.4mama.sk/sportove-kociky/britax-b-a...

cuuki
autor
8. apr 2018

@map0007 viete mi presne prosím poslať Link čo sa dá dokúpiť na tie nôžky ? Neviem čo myslíte...
Ďakujem

mimikas
8. apr 2018

@cuuki Lucia.cz, je an na FB. Inal a babyJogger ta mini GT, ma lepsie kolesa, bastavitelnu rucku. Mala som ova a teda GT je neporovnatelne lepsi a skladny rovnako

mimikas
8. apr 2018

Inak ja mam este Mutsy Nexo sportak a som Max spokojna. Uzasne says I'm jazdi, dobre sa sklada a je lahucky.

cuuki
autor
8. apr 2018

@mimikas len škoda tých nožičiek...že ich neviem zodvihnúť...to je asi jediné mínus čo ma trochu odrádza a možno ešte tie štyri kolieska...a stránku Lucia.cz som nenašla :(( Vyhodilo mi akési čudo judo :((

cuuki
autor
8. apr 2018

@kubkovamama ...a má tev Britax nejakú nevýhodu...čo vás rozčuľuje, čo by mohlo byť ináč...
Sklápa sa opierka úplne do horizontálnej polohy ?
Ďakujem

mimikas
8. apr 2018

@cuuki dala som vyssie link www.lu-via.cz , skus pozriet este Mutsy Nexo, za man ties uplna topka

mimik22
8. apr 2018

Ahoj, my sme pri obidvoch deťoch používali Maclaren techno XT a boli sme velmi spokojní - len do menšieho auta, napr. Škoda Fabia nevyšiel do kufra. Cenovo vychádza drahšie, ale my sme kúpili uz používaný a úplne v pohode by sme na ňom odvozili este aj ďalšie dve deti (keby sme ich mali) 🙂

kubkovamama
9. apr 2018

@cuuki dá sa sklopiť úplne do ľahu. Jedine mi vadí nizko položený košík,sucha o obrubníky,ale vyriešila som to-navliekla som po obvode gumičku a o pár cm sa to dvihlo

babullka
9. apr 2018

Mamicky tiez by som potrebovala poradi prosim. Mam asi dost vela poziadaviek ked nemozem najst. Hladala som v prvom rade otocny. No pridu vsetky otocne take mohutne ako sportak z 3kombinacie a to nechcem. Maly uz zacina behat. Nie je velmi kocarovy. Musi sledovat vsetko. No chcela by som aby siel do upleho lahu a aby mal aj opierku noh polohovatelnu. Nechcela by som aby mu tak zatial nozicky viseli. Co najspratnejsi a lahky. Pozerala som britaxi. Keby som nic ine nenasla. Kedze nie su otocne. Ale necitala som dobre recenzie. Prosim poradte. Ja by som aj ojazdeny hned zobrala. Vdaka

sonci11
10. apr 2018

@babullka ahoj, ja mam Petite Mars Street s nafukovacimi kolesami, a musim povedat, ze je suprovy. Niektore baby aj predavaju ojazdene tu na MK. Kupovala som ho na odporucanie mamiciek a nelutujem.

sonci11
10. apr 2018

Ta strieska a podlozka su robene na zakazku, ale da sa kupit v peknych farbach

babullka
10. apr 2018

@sonci11 jeeej super vdaka. Je krasny. Idem kuknut ten bazar hned. Dufam, ze niekto z okolia sa najde. Resp.niekto kto to odosle 😉

sonci11
10. apr 2018

@babullka rado sa stalo 😊 skuste aj na bazosi pozriet, par som ich tam videla. Ja som tiez kupila od ruky cez fb, len sa mi zdal na fotke, ze ma sivu striesku a je modry 😁 truba 😁(mam dievcatko)

cuuki
autor
12. apr 2018

Ďakujem za všetky odporúčania. Vďaka Vám a Vašim skúsenostiam som sa medzi golfáčmi trochu zorientovala. Nakoniec som sa rozhodla pre Baby Jogger City mini GT. Už ho máme objednaný aj napriek tomu, že sa opierka na nôžky nedá zodvihnúť...nejakým zlepšovákom to vyriešime 🙂)
Čo nás presvedčilo : rýchle a neuveriteľne jednoduché skladanie jednou rukou, praktičnosť, váha, veľkosť - je naozaj dostatočne veľký aj pre väčšie bábo a skladnosť.
Ďakujem ešte raz za všetky rady a odporúčania a prajem veselé kočíkovanie .)
Jana

map0007
12. apr 2018

Tu robia predĺženie na nožičky,alebo sa dá ušiť s kocarkoviny a do toho plast a prišiť suché zipsy a hotovo😉
http://www.nellytex.sk/kategoria/doplnkovy-tova...

cuuki
autor
12. apr 2018

@map0007 Áno budem musieť niečo vymyslieť, ale toto by mi nesadlo, lebo som rovno objednala tácku a nie klasické madlo lebo tácka sa vyklápa a madlo je fixné čo v recenziách maminky dosť skritizovali. Veď uvidím. keď nám príde, budem múdrejšia. Naživo som ho ešte ani nevidela 🙂
Tak snáď bude o.k. .)

babullka
15. apr 2018

Este by ma maminky prosim vas zaujimalo. Mam uz uz vybratw. Valco snap 4 alebo petit mars street. Ten ktory zozeniem prvy 😁 mala som poziadavku nafukovacie kolesa. Teren na dedine nie je topka 😁 no teraz neviem ci sa tomu nerozumiem, pretoze som myslela ze su to najlepsie kolesa, no ja taky nemozem zohnat. Vsetky maju vytvrdenu penu. Co to je? Je to dobre prosim vas?

kubkovamama
16. apr 2018

@babullka ahoj,k valcu aj pettite