Kúpili by ste krémový kočík pre chlapca?

17. jún 2024

Kúpili by ste chlapcovi kremovy kocik? Či je to skôr pre dievča? Vás názor?

belllinka
17. jún 2024

A nebude to tomu bábätku jedno? Veď kúp aký sa tebe páči

patka06
17. jún 2024

Kúpila, je to neutrálna farba

autor
17. jún 2024

@belllinka som nerozhodná 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

yelena159
17. jún 2024

Spýtaj sa jeho. Veď preňho kupuješ. 🤨

vierkainka
17. jún 2024

Kupila by som.Je to neutralna farba.Doplnila by som si potom nejaké modré pekné doplnky.

pribinak
17. jún 2024

Nekúpila, strane sa rýchlo zašpiní

anketkarka
17. jún 2024

Ani čierny ani svetlo krémový by som nekúpila bez ohľadu na pohlavie dieťaťa.

babulkomale
17. jún 2024

Aj kremovy, aj s kvetmi som mala. Babo to nevnima, ja som sa nan pozerala 😍

deti95060810
17. jún 2024

nie...

anjelicek26
17. jún 2024

My mame,nič dievčenskeho na nom není,úplne neutrál..

anjelicek26
17. jún 2024

Tu je ho lepšie vidno.. poťah sa jednoducho dá stiahnuť a oprat, ale úprimne ešte netrebalo... maly ma už 3.5 mesiaca..

diewcatqoo
17. jún 2024

Ano, mala som bezovy kocik pre chlapca. A pre dievca mam nachystany tmavo sedy.

cookie29
17. jún 2024

Ja tak rozmyslam ze co je na tom "sexualne" ale teda ja som aj chlapca vozila v kociku s ruzovou strieskou 🙂

evcagabi
17. jún 2024

Ja som citala, ze farbu kocika si vybera mamicka sama pre seba 😁 kup co aa tebe paci

lucia13022023
17. jún 2024

My máme easywalker jackey ako cestovný, je krásny, béžový a nevidím na ňom nič dievčenské ci chlapčenské 🙈

basulaak
17. jún 2024

Ano mala som bezovy bugaboo cameleon 3 a super spokojna. Babatku je jedno aj v ruzovom po sestre keby sa vozil.

lucia7933
17. jún 2024

ano preco nie? My cakame chlapca a kupili sme Cybex cozy beige tu novu farbu, aj autosedacku v tej farbe, je to krasna farba nazivo
a je to neutral podla mna, dokonca by som povedala viac sa hodi pre chlapca, pre dievcatko som chcela ruzovy

zuzudrnda
17. jún 2024

Syn mal zdedený červený, bol úplne parádny do terénu s veľkou polohovatelnou vanickou. To bolo dôležitejšie ako farba. Nikto neriešil pohlavie vs farba.

h2
17. jún 2024

Nekúpila by som, ale nemá to nič spoločné s pohlavím dieťaťa, nechcela by som ho ani pre dievčatko. Presne z dôvodu, ktorý uviedla @pribinak .

rozculena
17. jún 2024

úprimne...závidím ti tieto problémy😀

tianna
17. jún 2024

Krémový úplne kľudne 🙂👌🏼

tianna
17. jún 2024

@lucia7933 alebo šedý/strieborný, to vyzerá s ružovou top 👌🏼🙂

dixitka
17. jún 2024

Mám béžový pre chlapca, úplne v pohode. A nijak zvlášť sa nešpiní.

babulkomale
17. jún 2024

@h2 mala som v nom dve deti a teda ovela viac sa spinil kamoske ciermy, kazdy sram od okraja topanocky bol viditelny, aj bezny prach po troch hodinach pobytu v meste...ja som obcas nejaku kvapku spinky vycistila kvapkou jari na hubke a svedskou vlhkou handrou. Takze naozaj sa nespini viac, vyskusane 🙂

belllinka
17. jún 2024

@cookie29 ty nevies? Asi by to nejako mohlo ovplyvnit jeho sexualnu orientaciu, keby sa vozil v dievcenskom 😂

jablkovastrudla
17. jún 2024

Bezovy by som nechcela kvoli tomu ze na nom bude vidno kazde suchnute a mne by to vadilo. Prvorodeny mal oranzovy (bugaboo) co nie je nejaka chlapcenska farba, tento syn ma sedy a mam na nom ruzovu tasku. Inak mame este extra strechu a ta je bordova, co tiez nie je velmi chlapcenska farba. Dietatu je to jedno

nevenka
17. jún 2024

Ja som mala pre 3 deti bezovy, tmavsi, vozila som 2 chlapcov a 1 dievca v nom. Dalsie dievca ma tmavo sedy. Chcela som ruzovy, ale v ramci uvazovania o buducom predaji, som zvolila tmavo sedy a aj dobre, lebo 3,5 rocny mi ho obchytkava a svetly by uz vyzeral divoko davno.
Kludne kremovy pre chlapca.

jablkovastrudla
17. jún 2024

@nevenka uz len ked si predstavim sportovu cast a ked tam dieta jedava- chleba, chrumky, ovocne tasticky. Som vdacna za ten sedy 😬

ivangeline
17. jún 2024

Áno, kúpila.

ninusa221
18. jún 2024

Môj brat mal červený 😀🙈teraz keď vidim na ulici všetky kupujú len čierne kociky.. des..