Kúpa kočíka z výstavy

lienka1076
11. jún 2014

Chcem sa spýtať, či má niekto odskúšanú kúpu kočíka cez internet, kde sa uvádza, že kočíky sú z výstavy. Cena tých drahších je o cca 200€ menej ako v obchode. Nejaké fóra ani nič podobné som k tomu nenašla. Preto sa pýtam na vašu skúsenosť, či sa to oplatí alebo nie. Ďakujem za každý názor a odpoveď 🙂

ninuskaa77
11. jún 2014

Ahoj, podľa mojho názoru je super ked nájdeš takýto kočík, 1. čo je najdoležitejšie je lacnejší ako si napísala a 2. dá sa povedať že je "vychodený", takže nič ti nebude dreť a ťažko ísť 😉

Sesternicina kamarátka takto kúpila kočík a je spokojná, že "zvýšili" peniažky na drobnosti 🙂

mimisk
11. jún 2014

@lienka1076 niektora mamička to tu uz pisala ze je to podvod

tajnicka99
12. jún 2014

@mimisk Ako to može byť podvod, nerozumiem?

Kočík existuje fyzicky a príde mi krabici tak ako iný kočík, ktorý si objednám z eshopu.

Podľa mna je tiež výhodou že je lacnejší

mimisk
12. jún 2014

@tajnicka99 chceli ze vraj peniaze dopredu v podmienkach a ked im volala nemohla sa dovolat

tajnicka99
12. jún 2014

@mimisk 😀 😀 😀 😀 smiešne...a to znamená, že každý kočík predávaný z výstavy je podvod? 🙂))
Ide len o podmineky, ktoré si ty dohodneš s druhou stranou a nie všetko do jedného vreca hádať, že ked je z výstavy, tak je to podvod.....čudný názor....a čo ked druhá strana bude chcieť platbu nadobierku? a dovolá sa človeku, ktorý kočík predáva a všetko bude ok?

monciky
12. jún 2014

@lienka1076
ja mam kocik priamo z vystavy, a velmi mi vysli v ustrety a som velmi spokojna..., na vystave som si ho pozrela, dali mi zlavu ak si objednam do nejakeho casu a po zaplateni mi ho podrzali u seba asi dva mesiace, kym som nenapisala ze ho uz chcem poslat....., a samozrejme mi eposlali ten z vystavy, ale original uplne novy zabaleny, vsetko bezchybne....
nie vsetci su neseriozny...

mimisk
13. jún 2014

@monciky
@tajnicka99 ja som to tu citala ne fore ,že existuje taká stránka, nie je to moja skusenost, ked si clovek kupý na výstave to je iné,ale ked je specialná stranka na taketo kočíky to je divné

bekuska1986
13. jan 2015

@monciky ahoj,prosim ta,ten kocik mas z tej vystavy,co byva vo februari v inchebe?Nevies ,ci tam aj nejaka firma vystavovala peg perego,ktore sa dali takto kupit?dakujem

monciky
13. jan 2015

@bekuska1986
ahoj, ano ja som kupila na vystave...., mam pocit ze tam peg perego bolo..., predpokladam ze na stranke incheby budu uvedeny vystavovatelia pre tuto udalost...

celasapremenim
26. aug 2015

prosim vas, kedy bude vystava najblizsie, neviete??