Kúpa kočíka v 4. - 5. mesiaci

18. sep 2022

Ahojty baby, mam moznost kupit vysneny kocik za velmi dobru cenu. Som na konci 4 mesiaca
Uz ma 3 z rodiny zastrasili poverami..
Ja tomu velmi neverim a hovorim ze ked sa ma nieco zle stat stane sa aj ked kocik kupim mesiac vopred pred porodom.
Prosim poradte mi ci je medzi vami tiez taka mamicka ktora tak skoro kupovala
Dakujem pekne

dada337
18. sep 2022

Nevidím na Tom nič zlé alebo nenormálne...ja som kupovala kočík v 5 mesiaci 👍😊

surama
18. sep 2022

Co sa ma stat, stane sa. Ak by som mala moznost kupit moj vysneny kocik za super cenu, tak by som ho kupila 😋 Okolie ti bude, bohuzial, komentovat vsetko a najma mama svokra a ich vekova kategoria...ako my vsetko robime zle a oni robili najlepsie. Priprav sa na to, ale jednym uchom dnu, druhym von 🙂 Kocik som kupovala niekedy tusim v 6. mesiaci a samozrejme som pocuvala preco taky, ked tamta mala taky a preco taky drahy, ked v Polsku maju lacnejsie a ako vymyslam a dakedy boli lepsie kociky, teraz su hrozne atd 😂

lasona
18. sep 2022

Ja som kúpila kočík v 4 mesiaci, lebo bol za výhodnú cenu. Povedala som si že ak by sa niečo stalo, tak kočík predám. Kašlem na nejaké povery...sú to somariny..kebyže sa mám všetkým riadiť, tak sa musím zavrieť do bunkra a nevyst odtiaľ kým neporodim🤦🤦sem tam mužovi poviem keď mi niekto niečo povie, a on sa chytá za hlavu, že bože aké hlúposti😁😁tak sa smejeme spolu

guiseppinka
18. sep 2022

Kupila som kociar v 12.tyzdni... to len tak na margo povier

babovka2321
18. sep 2022

Kupovala som tiez dost skoro. A ludia, co strasia tehotne zeny, by sa mali nad sebou zamysliet 🤦

glorikarebeka
18. sep 2022

Ja nechápem načo riešiš kočík s rodinou....a presne tak ako píšu baby vyššie,urob si tak ako to vám vyhovuje s mužom - s partnerom

jaskolka
18. sep 2022

Somarina. A ľudia, čo majú kočík po prvom dieťati? To ho akože vyhodia, aby nebol v dome?
Normálne si ho kúp, veď logicky, ako by to mohlo ovplyvniť tehotenstvo?

elizabet173
18. sep 2022

ak je za výhodnú cenu, tak si ho kúp a nepočúvaj okolie. Ak sa má niečo stať, tak sa to môže stať aj týždeň pred pôrodom alebo po ňom. A rada do budúcnosti - čím menej svojich plánov budeš vešať okoliu na nos, tým budeš mať ľahší život, Aj keby sa pýtali, odpovedz - uvidíme

kaca222
18. sep 2022

Jasné že ho kúp ;) my sme tiež kúpili kocik v 5.mesiaci lebo bol skoro nový na bazoši za super cenu. Obe moje babky z toho boli vydesené, ale veď to je blbosť nad mraky veriť takýmto poverám 🙂
Neváhaj ani minútu a ber to, hádam nebudeš zháňať kočík až po pôrode

svokrinjazykmonika
18. sep 2022

Jasné kupuj. Tiež ma čaká kočík vedľa v izbe už pár mesiacov. Tá povera je hlúposť. Poprípade ak sa predsa len bojíš tak som počula že to riešia aj tak, že kúpia ale nemajú tie veci doma, ale niekde u maminy napríklad. Mňa by porazilo keby mám mesiac pred pôrodom a ešte len by som mala začať zháňať a kupovať veci. To musí byť blazinec.

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
oblecenie99
18. sep 2022

No nie, budeš sa potom trepať v zime s veľkým bruchom po nákupoch.. jasné, že kúp 🙂 a rovnaká rada aj odo mňa: nikdy nikomu nevešaj na nos nič v súvislosti s tehotenstvom a dieťaťom, najmä nie tieto nákupy. Ja chápem, že ty máš radosť, chces sa len obyčajne poradiť sa podeliť sa s najbližšími aj o tieto drobné veci, veď prečo nie, ale väčšinou nepochodíš, lebo môžeš ty mať super prácu, milión titulov, a neviem čo všetko, spoločnosť je nejak tak nastavená v poslednom čase, že tehotenstvom ERGO materstvom sa z teba stáva v očiach iných automaticky taká "tiezmamička" a božechráň, aby si vypustila z úst naozaj len sem tam niečo o dieťati a pod., budú prevracat očami a buď si ťa vyriešia poza tvoj chrbát, v Tom druhom prípade budeš počúvať sprosté reči o ničom a la napr. niekto sa rozhodol, že kočiar sa má kupovať až po nejakom mesiaci, lebo ...

weronika171717
18. sep 2022

Kľudne si ho kúp, a tým, ktorí ťa strašia povedz, že tak nech ho teda do pôrodu doma opatruju.....lebo je aj taka povera, že by nemal byt do pôrodu doma...... Mysli na vysneny kocik a nie na hlúpe reči.....

tifi2324
18. sep 2022

My sme mali pri chlapcoch kúpení kočík uz v 3mesiaci a pri dcerke v 1mesiaci nikdy sa nič zlého nestalo všetko rob tak ako chces ty nie ostatní 🙂

konikkon
18. sep 2022

V 5. mesiaci sme kupovali, tiež kvôli aktuálnej zľave. Povery sú hlúposti.

autor
18. sep 2022

@guiseppinka Dakujem tento komentar ma ukludniˇ najviac :D ❤️🍀

autor
18. sep 2022

@elizabet173
@oblecenie99
Baby ja take veci ani neprebram s nikym lenze nemame ho kde dat, prerabame cely dom je hore nohami, prach neporiadok a tak som babku poprosila ci mozem u nich nechat kocik pokial nedokoncime prerabku. Tak som si popocuvala a hned olutovala svoj cin..

autor
18. sep 2022

@dada337
@surama
@lasona
@babovka2321
@svokrinjazykmonika
@mamula20
@weronika171717
@tifi2324
@konikkon dakujem za rady, kupim ho teda ❤️ peknu nedelu vam vsetkym prajem

autor
18. sep 2022

@glorikarebeka ja take veci ani nepreberam s nikym len som babku poprosila o moznost ulozenia kocika u nich kym dokoncime prerabku domu. Tak som si vypocula ..

abet
18. sep 2022

Neznášam povery 🤦to je až neskutočné ako niekomu riadia celý život a človek žije v jednom veľkom strachu
Kúp si kľudne prečo nie ja som kúpila v 7 mesiaci celý po poskladala nemala som ho v krabici ale v detskej izbe úplne vpohode toto ma ani len nenapadlo

verra27
18. sep 2022

Ja som si pri prvom kúpila hneď ako som ostala tehotná, lebo sa mi páčil, pri druhom som si ho kúpila ešte sme ho len začali plánovať 😂 a pri treťom som si ho kúpila na svoje narodeniny, vtedy som bola v treťom mesiaci. A všetko ok. Ale ja som zas nikdy na žiadne povery neverila.

klip0
18. sep 2022

My sme kupovali v treťom mesiaci lebo bol v akcii. Žiaden problém v tom nevidím

beata_k
18. sep 2022

Kup ho. A vies co este? Takych somarin sa napocuvas az az. Takze sa uz teraz obrn voci takym hlupostiam.

ajko2011
18. sep 2022

Ja mám termín 5.4.23 a plánujem kupovať v zime. Čo sa má stať, stane sa. Keby som mala veriť poverám tak sa asi zakopem do nejakého bunkra a nevychádzam. 🤣

mirkasan
18. sep 2022

Kľudne kúp, povery nepocuvaj. Ja som kúpila na začiatku 3 mes 😁

morvaoyova
18. sep 2022

Dobrý den já som si kúpila kočík v 4 mesiaci a to som bola len na začiatku to sú iba poverí ked sa ma stat tak stane a my to ani nezabránime

basska_b
18. sep 2022

Kup, jasne. Ja som zacala po prvej polke tehotenstva kupovat vsetko, lebo v 3. trimestri nebudes vladat uz. Ja som videla video s 2hodinovou spovedou zeny, co jej dieta zomrelo pri porode vinou lekarov... pouzili vakuumextraktor a doslo k masivnemu krvacaniu z hlavicky... no a jej muz musel celu vybavicku poschovavat, detsku izbu vypratat, lebo by to psychicky nezvladla 😢 ale ja si taketo scenare ani nepripustam

lalala94
18. sep 2022

To sa ešte napočúvaš. Moja svokra, ktorá je inak v pohode sa neskutočne čudovala, že som na konci 8. mesiaca mala už poskladanú v postieľku v spálni. Hneď keď ju uvidela, tak sa pýtala, to už ju máte pripravenú? Asi som ju mala skladať po príchode z pôrodnice. Kočík som kupovala v polke 7. mesiaca a bol tam podobný komentár. 😀 Neviem čo sú toto za divné kecy.