Kúpa kočiara v Poľsku

princessqa
21. feb 2017

Ahojte mamičky chcem sa opytat tych, ktoré kupovali kočík v polsku respektíve v Nowom Targu v Baby Boo, ako boli spokojné, ci uz s cenou, vyberom a podobne. Hlavne tie, ktoré tam nakupovali v poslednej dobe.VEĽMI by ste mi pomohli.ďakujem

betka269
21. feb 2017

@princessqa za mna neodporúčam, boli sme sa tam pozrieť, ale nekúpili sme absolútne nič... neviem cenovo ale čo som čítala čakala som Waw obchod a odišli sme sklamaní obaja s manželom...

enusamt
22. feb 2017

My sme boli sice len v polskom tesine, ale je to vlastne jedno... Lebo vsade ponukaju len ten jeden typ... Vanicky okruhleho tvaru, vajickoveho typu.. a nehorazne mohutne a tazke podvozky..dokopy to davalo 16 - 18kg. A to sme presli 5 obchodov... Navyse sme zistili, ze su cenovo uplne rovnake ako u nas.... Ale jedno im nemozem popriet... Ked clovek kupi polsky kocik,tak s kompletnym prislusenstvom... Pricom u nas sa musi vsetko zvlast dokupovat

mery2110
22. feb 2017

My sme boli v baby boo (cca 3 týždne dozadu) a odišli sme na prázdno. Vôbec sa mi nepáčil tvar kočíkov - takmer všetky boli s tou vajcovou vaničkou a všetky boli cenovo okolo 500€ nahor. Na druhý deň sme išli na trhy ku tej novej targownici a tam sme kúpili krásny kočík za cca 370€ s hranatejšou vaničkou, trojkombinácia, všetko príslušenstvo a farebne presne aký sa nám páčil. Bolo tam viac predajcov kočíkov a keby si nekúpim tento, tak si mám z čoho vyberať u iných. Oveľa lepšie ako baby boo, hlavne cenovo, ale aj výberom.

katija707
22. feb 2017

Dievčata a na trhu v Novom Targu su aj značkove kočiare alebo ste na to nepozerali. Chystala som sa tam hlavne kvôli tomu obchodu Baby Boo ale ako čítam neoplatí sa merať 150km aby som sa sklamala 😉