Ktorý z týchto kočíkov je ten naj?

mischell0110
1. mar 2015

Chcem pre malu kupit sportovy kocik a nejak sa neviem rozhodnut,ktory...z tychto by ste mi ktory poradili,ak nejaky z nich mate,potesi ma vasa skusenost s nim,a plusy a minusy...dakujem,pomoze mi to pri rozhodnuti sa...
Camarelo Eos 2014
Active Light Nestor
Adbor MIO Standard
Bebetto Filippo
Nico Bebetto
Graco Evo XT

ivet1371
1. mar 2015

Dcéra kupila Graco Evo zatiaľ je spokojná.malej sa v ňom lubi aj spinkat.je lahućky

prstek
1. mar 2015

my mame Camarelo Eos a sme veeeelmi spokojny 🙂 aj komfortom..maly v nom pekne spinka...je v nom rad.....a aj schopnost cez tereny 🙂 chodime kade tade bez problemov 🙂 ak by si chcela nieco konkretnejsie...kludne pis IP 🙂 aj pomeriam cokolvek ak bude treba 😉

nanku
1. mar 2015

Ten naj je pre nas Brio go a teraz po novom Britax go

tiumen
1. mar 2015

Podľa mňa ani jeden.. mám brio a nemenila by som.. bebettá sú veľké ťažké polské haraburdy (taktiež camarelo) mala som bebetto nico a od novoty mi ho ťahalo do strany a veľmi citelne že ma z toho vždy ruka bolela 😅 filipo sa zas nedá dať v protismere jazdy.. a pri nicu mi vadilo že keď som ho chcela zložiť aj so sedačkou tak som ju musela dávať v smere jazdy inak sa nedala zložiť aj so sedačkou.. keby si mám kúpiť teraz nejaký šporťák tak si vyberám nejaký z M&P, ale samozrejme k briu - to nedám za nič 🙂

korra
2. mar 2015

citala som celkom zaujimavu myslienku, ze naj kocik je vzdy ten, ktory nemame 😀 tazko vybrat z uvedeneho ten naj. Kazda mame ine poziadavky a ocakavania od kocika, samozrejme aj vkus 🙂 Co je dobre a plne vyhovujuce pre jednu, nemusi byt pre druhu. Takto velakrat vznikne "zla recenzia" na kocik...Neuvadzas v akych podmienkach budes kocikovat, ci chces trojkombinaciu, alebo len sportak, ci hlboky. Co tvoj kocik mat musi, co dokazes ozeliet 🙂 Za seba mozem povedat, ze jednoducho som nenasla uplne najsamtop kocik. Preto mam 2 🙂 Takto mame s drobcom plne pokrytie potrieb. Do tazkeho terenu a na dlhe prechadzky mam PP GT3, do mesta, k lekarovi a na caste presuny autom mam Britax Agile.