Ktorý Valco Snap 4 máme kúpiť?

andielka
26. mar 2019

Mamičky, ktoré máte Valco. Poradíte 🙏. Zvažujem kúpu športového kočíka Valco Snap 4. Aký druh Snap 4 by ste mi odporučili?
Odporúčate verziu Šport s nafukovacimi kolieskami? Aký je materiál striešky na klasickom Snap 4. Bola som pozerať po obchodoch ale bud Valco mali vypredané alebo túto značku vôbec nemali. Podľa foto sa mi to zdá také nie moc pekne. Preto sa zatiaľ prikláňam k Valco Snap 4 Šport Tailor made. Alebo je lepšie kúpiť nejakú limitku? Ďakujem

val80
26. mar 2019

@andielka
Ja mam Sport a zaroven limitku.Tiez som pred kupou rozmyslala,ci nafukovacie kolesa alebo tie obycajne.Mala som moznost vyskusat tie obycajne a mala som pocit,ze je to “hrkalka”,preto som sa rozhodla pre sport.Nelutujem,zvladol fakt aj narocnejsi teren a lahsia/plynutejsia jazda pre dieta (hlavne,ked v kociku spi).Treba ale ratat,ze je o nieco tazsi.Co sa tyka materialu,myslim,ze vsetky su rovnake.Sice neviem aky je ten Tailor made,ci sa bude materialovo lisit od toho klasickeho.Moja limitka je materialovo taka ista ako ten klasik.Inak za mna tento kocik super.Lahkky,rychlo skladny a je to kombinacia golfaca a sportaka.

jankka1981
26. mar 2019

My máme Valco Snap 4 Trend Sport Tailormade a som veľmi spokojná, kočík je ľahký, priestranný, jednoducho sa skladá, má dlhú striešku, materiál je super.

lenzas
26. mar 2019

My mame Valco snap 4, podla mna nie je hrkalja, aj ked nema nafukovacie kolesa, ale je pravda, ze do zleho terenu nechodime. Co sa mi nepaci, tak material, sice lahko sa cisti ta sustakovina, ale v lete v tom dieta viac poti, takze by som isla radsie do toho tailor made, alebo este viac sa mi paci trend, mam dojem, ze aj vetranje tam je lepsie.

andielka
autor
27. mar 2019

@val80 ďakujem. Potvrdilo sa mi to co som si myslela

andielka
autor
27. mar 2019

@jankka1981 a ked sa smiem spýtať ktorú farbu mate? Ja sa rozhodujem medzi sedym a riflovym.

andielka
autor
27. mar 2019

@lenzas ďakujem. Pozriem ešte Trend...

mirkazdenko
27. mar 2019

@andielka ahoj ja mam Sport Tailor made riflovy a som spokojna...sice uz mi tu rok len stoji, ale bola som s nim spokojna po vsetkych strankach 😊 maly odvtedy, co zacal chodit, tak sa uz nevozi, len by behal 😁

nikusiak9
27. mar 2019
andielka
autor
27. mar 2019

@nikusiak9 👍

jankka1981
27. mar 2019

@andielka My máme tmavošedý a páčil sa mi aj ten riflový.

andielka
autor
27. mar 2019

@jankka1981 parádny je

jankka1981
27. mar 2019

@andielka Keby sa vám podarilo ísť do Bratislavy, tak v obchode Predeti.sk majú dobrý výber, mali na predajni všetky farby a občas mávajú aj 15% zľavy. 😉

dajdala
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katrin21
27. mar 2019

Ja mám už rok a pol Snap 4 Trend bez nafukovacích kolies OK a Môžem ti povedať že je to najlepší kočík aký som mala A aký som skúšala čo sa týka jazdných vlastností.
Je aj veľmi ľahučké a pritom dostatočne veľký a priestranný aj pre väčšie a dlhšie dieťa. Vôbec by som nekupovala nafukovacie kolesá lebo vraj býva problém že vibrujú tie predné, ja teda na tých mojich nemám žiadny problém Ale je možné že vtedy to bola vraj len jedna zadná séria čo je tie kolieska v predu hrkaju.
Rozhodne tento môj nie je ako hrkalka je to pevný stabilný kočík ktorý prejde akýkoľvek taren aj bez nafukovacích kolies a navyše jednou rukou a bez nutnosti nejako extrémne ho tlačiť.
Môžem tento kočík len odporúčať vyhovuje po všetkých stránkach a jazdiť s ním je úplná radosť ak mám problém sa ho vzdať teraz keď ma mala Už tri roky a vozi sa menej.. ale jednoducho sa mi vozí oveľa lepšie ako nejaké golfky a pritom váži rovnako a je aj celkom skladný do auta.
Ohľadne tej jazdy v teréne mám aj recenziu na YouTube Stačí si dať do hľadáčika Valco Snap 4 trend v teréne..

katrin21
27. mar 2019

Ešte poviem že keď som ho ja kupovala Tak tento kočík bol vtedy úplná novinka a nebol k nemu ešte nánožník a teda ja som kúpila nánožník Petite and Mars od jedného ich kočíka a pasuje plne perfektne A myslím že je aj lepší a praktickejšie ako ten originál a stal asi 9 eur.

Moja neter má verziu športovú s nafukovacími kolesami a ona je tiež spokojné a samozrejme s nimi je kočík o niečo ťažšie ale napríklad nepáči sa jej práve tento nánožník Ten môj je naozaj lepši.

katrin21
27. mar 2019

Fotky.. mala sa tam zmesti doteraz a nohy jeh ani moc netrcia a to ma uz 103cm

andielka
autor
28. mar 2019

@katrin21 ďakujem pekne. A prosím vás ako sa pri kočíkoch Valco riešia tašky? Sú na to nejaké špeciálne určené? Ci je to jedno?

lenzas
28. mar 2019

@andielka Podla man je to jedno, hlavne aby to bola taska na kocik, aby sa to dalo pripojit na rucky. Hlavne treba pozerat na velkost, kedze velmi velka bude zavadza, ked bude dieta v lahu. My mame taku mensiu. Ked kupis trend tak tam mozno aj vascia bude v pohode, kedze je ta inac rucka robena a je trochu vacsi.

jankka1981
28. mar 2019

@andielka Ja mám na ňom túto tašku Skip hop, ale určite ich je viac, čo budú sedieť. Treba vyskúšať priamo v obchode. My sme ju kúpili hneď s kočíkom.

dajdala
28. mar 2019

V zahraničí sa už predáva aj originál taška na Valco Trend, cena je nejakých 100€. U nás som ju zatiaľ nevidela

dajdala
28. mar 2019
katrin21
28. mar 2019

@andielka uplne jedno, neni k nim taska, ja som nosila od Pinkie. Kup si nejaku unoverzalnu, ktoru vies upevnit na kazdu rucku

Hentie,co baby dali by ma nezaujali, ja mam radsej skor sirsie, nez vyssie tasky.. proste viac na sirku.

katrin21
28. mar 2019

Tuto som mala.. taka neutralna jednoducha... bledosedu mam.

ruzenka777
30. mar 2019

My máme tašky sede z DMky aj tú hrubsiu sj menšiu tenkú a stačia hlavne v lete keď chcete vetrat kočiar tak ideálne žiadna alebo supnut ju do košíka kým bábo spí

tiumen
30. mar 2019

Žiadny 🙊

tuqanqa
1. apr 2019

Kupim Valco Snap , najlepsie s nafukovacimi kolesami vo farbe pre chlapca. Zapadne slovensko. Ponuknite.

nikaroxy
5. apr 2019

@nikusiak9 anktory je ktory prosim?😊

nikaroxy
5. apr 2019

@jankka1981 toto je snap ultra trend 2019???

jankka1981
5. apr 2019

@nikaroxy Toto nie je Ultra, ultra má otočné a menšie sedadlo. Toto je Valco Snap 4 Trend Sport.

nikaroxy
5. apr 2019

@jankka1981 aha tak ja potrebujem otocne a je mensie???😬