Ktorý terénny kočík je najlepší?

romynka
5. mar 2012

Ahojte,
mam sice este cas..ale robim si taky prieskum kocikov... Planujem investovat okolo 300 € a rada by som kupila nejaku 2 alebo 3 kombinaciu kocika... Chcem aby bol vhodny do kazdeho terenu-take s vacsimi kolesami, lahky, prakticky na skladanie a ovladanie.. Na nete som nasla XY takycjto kocikov ale nechcem kupovat len podla toho co je napisane v popise a podla dizajnu... Zatial som pozerala kociky BEXA, ABC dizajn, ... co na ne vravite?
Ak by ste mali nejake osvedcene tipy na konkretne kociky, budem rada... pripadne aj na predajne v BA kde by sa nan ne dalo ist aj pozriet... teda na znacky co maju aj v kamennych obchodoch...
Dakujem! 🙂

kytykenka
5. mar 2012

ahoj ja mam sice dvojicky a teda kocik dvojkombinácia ale moja rada je ze urcite najlepsie je trojkombinacia 😀 lebo ked si predstavim to prevlekanie z autosedacky do kocika a potom vytiahnut a dat do sedacky zakazdým som pobudila a tak strasneee nieco segranka ma trojkombinaciu a bez starosti hodi do kufra konstrukciu mkaleho do vajicka potom vytiahne a pokracuje 😀

zuzikkaa
5. mar 2012

@romynka kazdy jeden kocik ktory ta zaujme najdes temu tu na MK ... daj do vyhladavaca a vyskocia ti vsetky temy ohladom konkretne zadanej znacky 😉

kazdy ti odobri zrovna ten svoj kocik ale je dobre si precitat vsetky pre a proti,,ako pises este mas cas-tak citaj 😅 😅 😅

luuk
23. mar 2012

podla mna jeden z najlepších terénnych kočíkov je EASYWALKER QTRO PLUS
je štvor kolesový takže stabilita zaručená je to holanský výrobca na slovensku je dost neznámi
http://www.babymarket.sk/sk/4580/2046/easywalke...

rebecca2006
5. apr 2012

my sme mali Jané Powertrack a bola som veľmi spokojná, eraz ich už nerobia, ale miesto nich sú Slalomy. Bol super. ľahký, veľké kolesá, ako tank, prešli sme každým terénom. Len som dopalatila na to, že som kúpila jazdený a my sme ho pri synčekovi dorichtovali, jazdili sme s ním po poli a tak, a teraz sa mi zlomila predná náprava.Keďže ho už nerobia, je neopravireľný a zháňam nový terén- asi pôjdem znova do Jané. Vydržal 6 rkov intenyívneho používania, takže si nemyslím, že je to dôsledok nekvalitnej výroby.

princezna_bosorka
29. mar 2024

@romynka Baby jogger je super