Ktorý kočík nie je mohutný a je vhodný do terénu?

dabessy
17. júl 2020

Ahojte..prosím poradte mi dobrý kočík. Bývame síce v meste, ale tie chodníky su ako po bombardovaní. Takže niečo do takeho terenu ale nie konštrukciou mohutný, nakoľko musim zbehnut schody s ním a nakladat do auta. Tiež by mal mať taky vetraci otvor vzadu, čo by som otvorila ak by spal aby mu prudil vzduch. Doteraz mi korýtkove sedenie nejak nebolo po chuti, ale ak to nie je problem, tak ok😊 aj otocny by mohol byt. Cena 1000€. Ďakujem vopred

lauriema
17. júl 2020

@dabessy Ahoj mne úplne vyhovuje peg perego ľahka konštrukcia taky menší trosku že ho rýchlo nspcham aj do auta

kikulienkadd
17. júl 2020

Ahoj,skús poslať otázku do kocikovej poradne tu na MK, poradí ti skúsená Eli Šimon 😉
https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/kocikov...

lienka.7
17. júl 2020

@dabessy my mame anex. A som spokojna 👍

lucyluv
18. júl 2020

Mrkni bugaboo Fox, ľahučký a skvelo zvládne terén, ale korytko. Bugaboo má letné striešky s prieduchmi. Podľa mňa skvely kočík, co som ho obzerala, ale cenou som si není istá, no z bazaru do 1000 určite zoženiem, tie kočiare sú ozaj premakane

catherinah
18. júl 2020

@lauriema ktory prosim konkretne?

lauriema
18. júl 2020

@catherinah book plus

dabessy
autor
19. júl 2020

@lauriema ktorý máte?

dabessy
autor
19. júl 2020

@lienka.7 ale anexy nemaju vetraci otvor🤔 nemyslim tym na striežke

dabessy
autor
19. júl 2020

@lucyluv vyzera super,,,a má tam to vetracie okienko? nemyslim na striežke,,,cena fajn,,nasla som za 1200...👍

dabessy
autor
19. júl 2020

@nickpick toto je jeden z mojich tipov 👍 spokojná si s ním aj v narocnejsich terenoch,?

lucyluv
19. júl 2020

@dabessy aha, tak to asi nemá také okienko, myslela som na strieške také sietkove okienka. O žiadnych okienkach vetracích na kočíkoch som ešte nepocula, priznávam sa 🙂

nickpick
19. júl 2020

@dabessy ano, chodime s nim na chalupu a tam teda nie su ziadne chodniky, travnaty hrbolaty teren, zahrada, takisto bratislavske vytlcene cesty a chodniky zvlada...

dabessy
autor
20. júl 2020

@lucyluv taketo nieco

sonnenshein
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucyluv
20. júl 2020

@dabessy ahaa, ja že myslíš na hlbokej vaničke. Takto to má bugaboo, ta strieška sa dá dať aj na hlbokú časť, aj na športovú. Plus dá sa predĺžiť o sieťku až ku koncu k nohám, využívam teraz pri komároch. Ale mne dcérka spi každý jeden denný spánok vonku, takže je to super. Plus mám celú striesku nepremokavu, takže netreba na to ani pláštenku.

dabessy
autor
18. aug 2020

@lucyluv tak toto je super