Ktoré kočíky sú odpružené a ste s nimi spokojné?

mima81_nr
11. feb 2012

Ahojte mamicky a buduce mamicky, strasne som domylena z kocikov a uz ma boli hlava z tolkych internetovych strankach a sledovania a porovnavania tolkych kocikov, co su na trhu. Viem, ze ziadny kocik nie je idealny ale uz viem aspon co hladam. Rada by som chcela kocik odpruzeny a vanicka aby bola primerana, nie krpata a cenovo pristupny, max do 600 eur za 3-kombinaciu. Budem rada, ak mi date vase rady a skusenosti s Vasimi kocikmi. Dakujem vopred za kazdy koment. 🙂

nibiru
11. feb 2012

ja mam peg-perego maxim. spokojnost teraz mam podvozok mam caravel, hlboka vanicka je fakt velka este ako 7mesacna s fusakom v nej pohode spala vtedy som mala podvozok classiko ,sport.cast je tiez velka teraz ma 19m. a v pohode sa vyspi netrcia jej nohy,autosedacku vajicko naklikla na podvoz a frcala.ma odpruzene kolesa.

jankohrasko
11. feb 2012

@mima81_nr my mame mutsy 4 rider a sme spooooookojni :D

adusska
11. feb 2012

ja mam vyhliadnuty jeden, je odpruzeny a je super ovladatelny, a cena? no bez vajicka je 250 a s vajickom je 310....drzala som ho v rukach, zo zasady nekupim kocar cez internet, musim si ho skusit...a tento je fakt super, je to polska znacka a ak ho chces vidiet tak nakukni do mojho albumu...http://www.ebay.co.uk/itm/ADBOR-Pepe-Combo-Pram... alebo pozri tento link, tam su farebne kombinacie a aj 3D nahlad na kocarik...

mima81_nr
autor
11. feb 2012

dakujem za komenty,
jankohrasko: pozerala som ze mutsy je vcelku odpruzeny ale ten 4 rider nema maly nakupny kosik? Ten transporter ma vacsi nakupny kosik ale neviem ci je odpruzeny.
nibiru: peg-perego som tiez pozerala ale len na nete, v skutocnosti si ho musim ist pozriet. dakujem za nazor
adusska - pozriem, dakujem

jankohrasko
12. feb 2012

@mima81_nr my sme dokupovali velky nakupny kosik, takze mame dva 😉 Ale podla mna aj ten spodny sedy je podla mna dost velky.. Najlepsie asi vidiet nazivo 😵
http://www.babypark.cz/mutsy-nakupni-kos

zuzikkaa
12. feb 2012

@mima81_nr v dnesnej dobe to uz vacsina kocikov ma,aspon minimalne...viem ze na polskych kocikoch to byva,no pokial kupis kocik s velkymi nafukovacimi kolesami tak tie same o sebe jemne peruju

jakani
12. feb 2012

@mima81_nr tiez som hladala kocik, ktory je odpruzeny-vyslovene aby sa dal hojdat, nie triast zboka-nabok, ako to niektore mamicky musia robit, ked chcu dietatko uspat.. 😖 ...plus som mala podmienku, aby nebol nizky, kedze sme vysoki rodicia, aby bol lahucky a skladny...vyberala som dlho, a uz ho mame doma (bola dobra akcia, tak sme ho kupili skorej 😀 ), je to Brio Go, svedsky kocik....hlboka vanicka je velka, kolieska neprasknem-su gumene, komorove, sklada sa aj so sportovou castou...a ma obrovsky kosik....som spokojna.....i ked, kazda mamicka ma urcite vlastnu predstavu, a priority, ktore musi kocik splnat 😉

tilly
12. feb 2012

nadherne hojdaju hartany a gessleiny...

mima81_nr
autor
12. feb 2012

@tilly dakujem za tip, pozerala som tie hartany a gessleiny, su to nemecke znacky, co je super, len cenovo nejak sa mi zdaju drahsie, teda v 3 kombinacii viac ako 700-800 eur.Jedine jeden som nasla cenovo pristupny HARTAN Kočík SKY 2012 za 562 e., len neviem aky je. . Ty mas nejaky konkretny?

tilly
12. feb 2012

@mima81_nr vsetky peruju, sky som nedrzala v ruke, tak neviem... mala som ich viac, treba kuk moj fotoblog...

mima81_nr
autor
12. feb 2012

@tilly ok, dakujem, kuknem...

zuzikkaa
13. feb 2012

@jakani preco chces babo uspavat tym ze ho budes triast?? to je len taky blby zvyk...ked na to dieta nenaucis tak to nebude ani poznat a ani to nebudes potrebovat...ja som hojdanie na kociku nikdy nevyuzila na uspanie 😒 😒 😒

lenkax7
13. feb 2012

@zuzikkaa suhlasim s tebou 😉

tilly
13. feb 2012

opdruzenie nie je ani tak o uspavani, podla mna tam ide skor o to, aby clovek z decka nevytriasol dusu, ked pojde po nerovnostiach... aspon preto som ja chcela odpruzeny kocik... a teda hlavne predne koliesko odpruzene, na to nedam dopustit...

jakani
13. feb 2012

@zuzikkaa ked si dietatko vezmes na ruky, tiez sa automaticky zacnes pohupovat, pohojdavat...je to prirodzene, upokojujuce, nenadarmo sa volakedy pouzivali aj kolisky......rozlisuj triast vs. hojdat... 😉

@lenkax7

susanerose
14. jan 2013

@adusska aj si kúpila ten adbor pepe?

adusska
14. jan 2013

@susanerose nie,nakoniec sme cez bazos kupili Beritini X2....lenze ten bol strasne tazky aby som sa s nim sama nadrapovala po nasom schodisku tak som pozrela iny a teraz mame NUrseLOOK...ale lutujem, ze som ten Adbor nekupila...

dendy1
14. jan 2013

Brio go je dobre odpružený a nie je to taký ten poľský tank 🙂 odporúčam.

susanerose
14. jan 2013

@adusska my ho máme a jedinou nevýhodou je, že je ťažký. Ale pokiaľ ho nepotrebuje človek prenášať, tak nemá chybu. Dokonca môžem povedať, že kamoška, čo má super drahý concord, tak sama povedala, že ten náš je lepší 🙂

adusska
14. jan 2013

@susanerose ja som sa nakoniec nechala opantat vzhladom a ten Bertini som nasla cez net a sla sa na neho pozriet...taka kupa na rychlo...

kari11
14. jan 2013

Peg Perego GT3 .....ma odpruzenu sice len zadnu napravu,ale pruzenie sa da nastavit ...pouzivali sme ho cca od 3 mesiacov a max.spokojnost

sisal161
14. jan 2013

zozeniem akykolvek kocik treba si napsiat cenu a znacku....beriem zavazne a realne objednavky...AJ PORADIM

bettypo
14. jan 2013

ja mám vyskúšaný hartan GT a brio go. Sú odpružené(hartan dokonca hojdá) a nemajú nafukovacie kolieska. Z poľských sa mi zdal fakt dobre odpružený camarello

mary653
14. jan 2013

my sme tiez velmi dlho hladali kocik, chcela som vysoky (kedze sme aj my), s velkou vanickou..mame oktobrove dieta..tak aby sa zmestilo este v marci do fusaka, velky kosik, hojdaci, kozena rukovat, strieska aj so sietkou. Po dlhom hladani sme objavili novinku 2012 Camarelo Dakota..ma uplne vsetko co sme chceli. Pouzivam ho uz 3 mesiace a som nadmieru spokojna. A navyse ani neviem ze ho tlacim, taky je lahucky. Kupili sme ho za 400 eur trojkombinacia..cize hlboky kocik, sportovy, vajicko +taska+sietka+igelit do dazda. Mozem len odporucat.

susanerose
18. jan 2013

@adusska nemáš náhodou nejakú kamošku, ktorá by ho chcela kúpiť? práve som sa rozhodla, že ho predám, lebo naša malá už absolútne nechce chodiť na kočíku, už asi mesiac chodíme všade len pešo.

adusska
18. jan 2013

@susanerose uff no neviem....nemam ziadnu kamaratku ktora by potrebovala kocik, skus dat sem na bazarik kocik....ja som si prave rezervla sportovy kocik za 25 euo 🙂 skoro novy tak sa tesim 🙂

barbora286
19. jan 2013

@mima81_nr ahoj ja mam roan marita a som maximalne spokojna, vysiel ma na 266 eur ale bez vajicka, vajicko sa da ale dokupit,vanicka je velka, my mame uz pomaly 10 mesiacov a stale chodime v nej, je dobra lebo sa da aj dvihnut pod hlavou takze vidi vsetko a je neofukne. malicka mi nosila aj 5 mesiace remence, takze mala nozky riadne od seba a vzdy mala kopu miesta. odporucam urcite

jarus_galbi
3. feb 2013

@mary653 ahoj, akurat citam, ze ste si tiez vybrali camarello dakota, my nad nim tiez rozmyslame 🙂 no dost ma odradzaju niektore negativne komenty, no vyzera, ze vy ste zatial spokojni 🙂 mne sa hlavne paci, ze je uplne lahucky, nevies, aky je to povod? taliansky? lebo nikde sa to neviem docitat. odkedy ho mate, ked sa smiem spytat? 😅

mary653
4. feb 2013

@jarus_galbi je to polsky vyrobok, ako vacsina kocikov a mame ho od oktobra. Nas trochu odradzalo, ze je to polsky vyrobok, no ale ako sme sa neskor dozvedeli nemecke ci talianske kociky sa vyrabaju v Cine pod inou znackou..takze je to jedno. A dokonca nam jeden predavac povedal, ze najviac sa im kazia drahe znacky..

jarus_galbi
4. feb 2013

@mary653 no tak to je pravda 😀 ja som niekde citala, ze pri camarello odpadavaju niektore casti ako napriklad spojovacie, no pri dakote gold som to zatial u nikoho neregistrovala. Ked som ho drzala v ruke, tak sa mi zdal byt ultra lahky a prave preto som sa bala aj tych suciastok, ci drzia pevne, kde maju a tiez ci viacnasobne vymienanie napriklad autosedacky za vanicku nie je tym nejako ovplyvnene, ze sa to casom uz neda pevne nasadit.
vazne je polsky? niekde som citala, ze je taliansky 😀 ale kedze ste spokojni, tak sa mozno camarello polepsilo a dakota gold im vysla 😉