Ktoré kočíky majú vaničku použiteľnú ako autosedačku?

iwi9
28. dec 2012

ahojte 🙂 hladam kociky - travel system, ktore maju vanicku zaroven pouzitelnu ako autosedacku. Viem o concorde, jane, aj chicco som jeden nasla. Concord sa mi zda drahy, jane sa mi nepacia kolieska a chicco sa mi zda, ze sportova cast sa neda otocit tvarou ku mne... viete o nejakych inych znackach? dakujem

psyxooo
28. dec 2012

chicco sa da otocit k tebe, ale je cenovo priblizne rovnaky ako concord, navyse dost reklamovany. A preco nechces vajicko?

alenah31
28. dec 2012

PP GT3🙂🙂

iwi9
autor
28. dec 2012

@psyxooo a ktory chicco sa da otocit? tu v uk je lacnejsi a o dost... a chcem aj vajicko, ale v lete chceme ist na aute domov na slovensko a malinka bude mat len 4 mesiace a nechcem ju trapit tak dlho vo vajicku

amouramour
28. dec 2012

PP, my sme mali konkretne vanicku young...ja by som uplne male dieta ani do vajicka nedavala, na dlhe cesty jednoznacne vanicka, takto nam mala aj krasne prespala skoro 4 hodinovu cestu ako 3 mesacna

simca06022011
28. dec 2012

casualplay

iwi9
autor
28. dec 2012

@alenah31
@amouramour a daju sa otocit tvarou ku mne?

alenah31
28. dec 2012

@iwi9 áno dajú🙂 v uk sa predávava pod značkou mamas&papas🙂

psyxooo
28. dec 2012

@iwi9 trochu googlim,a nasla som dokonca aj tento chicco za dobru cenu (399eur) a tiez sa da pouzit vanicka ako autosedacka
http://www.mall.sk/kociky-kombinovane/chicco-sa...

amouramour
28. dec 2012

@iwi9 ahoj my sme nemali trojkombinaciu, potom sme kupili PP sportiak a tie sa daju otacat, je to super vec kedze nasa moc nemusi byt otocena inym smerom...ale myslim, ze vela z PP kociarov sa da otacat. Navyse pri hlbokom bola skvela priestranna vanicka, asi najvacsia na trhu, sme ju vyuzili aj ako cestovnu postielku🙂

luliu
28. dec 2012

inglesina

ivanka.7
28. dec 2012

@iwi9 Peg Perego - modely switch sa daju otacat a vanicka Navetta je pouzitelna s autokitom ako autosedacka

moncicip
28. dec 2012

Viem ze casualplay S4 ju ma.

katren
28. dec 2012

@iwi9 PegPerego Pliko Switch 😉
Vanicka Navetta a sportak sa da nakliknut v smere alebo protismere jazdy 😉
a Casualplay tiez 😉

scully1
28. dec 2012

ja mam casualplay S4 a da sa pripevnit vanicka do auta. v nutri je len popruh okolo bruska. ale urcite by som s vanickou necestovala na dlhe trate akurat tak z nemocnice domov.. vajicko je urcite bezpecnejsie.

iwi9
autor
28. dec 2012

@psyxooo
@alenah31
@amouramour
@luliu
@katren
@moncicip
@ivanka.7
@scully1 kocky dakujeeeem tak zajtra pokukam a hadam daco aj vykukak 😀

luciferova
28. dec 2012

Pozeraj hlavne na to, ci ma dostatocne zabezpecenu ochranu hlavicky a krc ej chrbtice. Mnohe vanicky sa tvaria, ze su pouzitelne aj do auta, ale nie vzdy je to tak. Ked ma len popruhy cez telicko a hlava nie je nijak fixovana, je to onicom. Klasicke vajicko je v crash testoch lepsie hodnotene ako tieto vanicky a staci si pozriet video z havarky, kde bolo babo vo vanicke a je to jasne... Ja by som radsej neriskovala...

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kiakocikovsvet
29. dec 2012

žiadna vanička nesplňa normu bozpečnosti prevozu dieťaťa vo vozidle, musíte zo zákona používať autosedačku, aj keď máte vaničku, ktorá sa dá upnúť vo vozidle, die5a pri prevoze nemôže mať polohu ležmo

nika82
29. dec 2012

@kiakocikosvet tak to 1 x citam, to som este ani nepocula

nika82
29. dec 2012

@kiakocikovsvet tak to 1 x citam, to som este ani nepocula

noname26
29. dec 2012

@kiakocikovsvet taky tak, tak na co by to potom bolo certifikovane do auta, to akoze tam moze byt priputane, ked to auto nejazdi? 🙂 alebo ide o zavadzanie spotrebitela?

mifka1
29. dec 2012

Ja mam kočík CAM a dá sa k nemu prikúpiť sada pripútanie dieťatka v hlbokej vaničke.Akurát si to aj sstra kupovala a dala za to okolo 40 euro... 🙂

iwi9
autor
29. dec 2012

@luciferova
@teegreen
@kiakocikovsvet
dakujem za nazory, urcite zvazujeme
@nika82
@noname26 je to kvoli dlhsim trasam. v autosedacke odporucaju max hodinu tusim, potom treba prestavku ( je to aj v papieroch od autosedacky)

nika82
29. dec 2012

@iwi9 sestrina mala tak isla do Tatier, tu na foto mala necele 4 mesiace

luciferova
29. dec 2012

@nika82 ta mala nema vobec fixovanu hlavu, je pekne, ze je pasom priputana, ale pri naraze by jej ulomilo vazy. To nestrasim, to je fyzika ☹
@iwi9 do papierov napisu pre istotu vzdy vsetko, oni su kryti, to je vsetko. Aj na paralene mas x vedlajsich priznakov, pre istotu. Skus na to ist logicky - 9 mesiacov bolo babo ovela viac skrcene v tvojom brusku, ziadnu prestavku nemalo 😉 neboj, vajicko je urcite bezpecnejsie a tak ci tak si budete davat prestavky na plienku, kojenie, podla mna to nebude take hrozne 😉

nika82
29. dec 2012

@iwi9 potom je este taketo nieco s pasmi https://www.modrykonik.sk/fotoblog/nika82/album... alebo BeSafe Izi Sleep a ta sa da aj polohovať na lezato

iwi9
autor
29. dec 2012

@nika82 no ved takuto hladam 😉

nika82
29. dec 2012

@iwi9 tak potom Jane Matrix , na videu to je pekne ukazane .... http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...

iwi9
autor
29. dec 2012

@nika82 no jane poznam, ale nepacia sa mi kolieska...