Ktoré golfové kočíky majú veľkú striešku?

tehula
2. sep 2011

Ahojte, viete mi poradit, ktore golfove kociky ale lahke sportaky maju taku velku striesku na tienenie ako napr. Citymini jogger sportak, alebo golfac Orion od babypointu? Rada by som si nejaky vybrala, ale nie vzdy je ta strecha dobre nafotena. Dakujem za tipy

pepsyna
2. sep 2011

ja som vcera v jednej predajni obdivovala quinny app xtra-a tiez ma dos velku striesku-teda zakryje babatko urcite dost 😉

zajo79
2. sep 2011

taku strechu ako bj city mini ma maloktory kocik. este pp pliko je fajn uz pre male babo a pp sí.

traktor
2. sep 2011

mame orion a som veeeelmi spokojna, ta strecha je perfektna,da sa stiahnut, tak na dieta nefuka, nesvieti slniecko... kocik je lahucky, ide uplne do lahu, co pri mojom spacovi velmi ocenujem 😉 ..ak by si chcela odfotim ti, pokial sa da strieska stiahnut..ale je to fakt dost 🙂

beruska.zuzanka
2. sep 2011

Hauck condor 😉 dá sa stiahnuť až k madlu

stvura
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bea1971
2. sep 2011

tie mozem pochvalit kocik brevi grillo ,ja ho mam,je lahucky,dobre sa polohuje do lahu a dolezite,ze ma dvojitu ,taku predlzenu striesku,ze ked moc fuka,alebo svieti slniecko do oci,tak jednoducho zatiahnem skoro az po brusko 😉 😎 ,je super 🙂

fialkaa
2. sep 2011

peg perego pliko. strieska sa da stiahnut tak, ze dietatko paradne chrani pred slnkom aj pred dazdom.

mirka007
2. sep 2011

Cybex Callisto 🙂 maximalna spokojnost 🙂 strieska sa da stiahnut uplne skoro dole,ani babo nie je pomaly vidiet,da sa dat do uplneho lahu.A sklada sa ako golfac.A je v krasnych fialkovych farbach aj pre dievcatko.

kejtty
2. sep 2011

My máme chicco liteway a strieska sa dá tiež stiahnuť dopredu, aby na dietatko nesvietilo. Ale len ked sedí. Ked v kočíku leži tak sa to neda...

eimiky
2. sep 2011

peg perego Sí

katana11
2. sep 2011

jj PP pliko mame a nejdem si vynachvalit 😵

matahara
2. sep 2011

jednoznacne peg perego pliko,ja som snim velmi spokojna a strecha nema chybu ...

pingu1
2. sep 2011

peg perego. v polohe ked dieta sedi, tak strechu sklopis az dietatu k noham

tilly24
3. sep 2011

my tiez mama babypoint orion - super stieska, zatieni cele dietatko, tento sme si vybrali kvoli strieske, iny som s takym niecim nevidela.

katren
3. sep 2011

PegPerego Si jednoznacne 😉