Ktorá trojkombinácia kočíka má využiteľnú športovú časť?

jandom
29. jan 2013

Dobrý deň, chcem poprosiť skúsené mamičky, aby mi pomohli zorientovať sa v záplave značiek rôznych kočíkov....Ide mi najmä o to, aby keď sa rozhodneme pre trojkombináciu (bábätko by sa malo narodiť v apríli), aby sme využili aj športovú časť, čiže aby sme sa vyhli tomu, že využívaná bude len vanička a napr. pre veľkú hmotnosť alebo neskladnosť budeme nútení kupovať ďaľší športový kočík.....
Čiže tá športová časť by mala byť aj pomerne veľká, aby sa do nej zmestil v zime fusak a pod. ....Prosím poraďte, čo sa ceny týka, tak max do 500 eur.

nikolet_89
29. jan 2013

@jandom ahoj my sme mali tento kocik, predali sme ho, lebo nam zbytocne neskor zavadzali ostatne casti kocika...a ked mozem poradim ti z osobnej skusenosti nekupovat 3-kombinaciu...poviem takto nasa dcerka mala 4 mesiace ked isla do sportoveho, pretoze bola dost velka a nebolo jej uz pohodlne tak nam ostala vanicka pod postelou a autosedacku sme vyuzili do 5 mesiacov, pretoze dieta rychlo rastie a trcali jej aj nohy aj hlavicka...pri druhom dietati urcite my osobne urobime tak, ze kupime lacny kocik s vanickou a potom sportovy kvalitnejsi kedze sa bude vyuzivat dlhsie...

http://ekociky.sk/?245,magnum-black-and-white

ale inak z tejto stranky sa da najst pekny aj za lacno

jandom
autor
29. jan 2013

@nikolet_89 , ďakujem aj ja nad tým uvažujem, len ma napadlo, že vzhľadom na to, že bude zima a my už budeme možno potrebovať športový kočík, tak že by nám možno padli vhod väčšie kolieska do snehu. Fakta sa neviem rozhodnúť..... 😖

nikolet_89
29. jan 2013

@jandom tak prave babo sa narodi v aprili a na zimu sportovy urcite...tak kup niaky lacnejsi na leto a nazimu poriadny a najlepsie neviem odkial si, ale mi sme kupili v brendone a je to super v tom, ze ked sa ti nieco pokazi daju nahradny kocik co nerobia vsade...a autosedacku by som kupila tu na bazariku niaku za 20eur ak necestujete kazdy den tak nieje potrebne za nu dat 200eur

nikolet_89
29. jan 2013

@jandom http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/3778... nieco taketo by som uz ja teraz volila ako sportovy

zata2
29. jan 2013

@jandom ja som si kupila 3 kombinaciu tu v bazare concord fusion ale este 2010 ta ma vacsi sportovy kocik. Ja mam termin teraz v marci a este som uvazovala ja Jane Slalom ma ho aj sesternica a vozi 3 rocnu dcerku do skolky na nom akurat je trojkolesovy a to ma odrazalo ale ten concord je fajn tiez ho maju kamaratky a pochvaluju si ho.

cuculiatko88
29. jan 2013

@jandom ahoj,my budeme mat babo tiez v aprili a vybrali sme skocik DORJAN prestige butterfly....sportova cast je velka cize ju pekne vyuzijeme aj v zime 🙂

kalifa28
29. jan 2013

brio go 🙂 a vobec všetky kvalitné kočíky (rozumej nie polske haraburdy) su využitelne s vaničkou, aj športovou častou 🙂 a vajíčko tam samozrejme naklikneš tiež. takže CAM, Peg Perego, Teutonia, Concord a veeela dobrých kvalitných kočíkov...
moj nazor: radšej kvalita z bazaru, ako šmejd z obchodu 😎

alex31
29. jan 2013

My sme mali Cam Cortina X3 Evolution a maximalna spokojnost 🙂

josenka
29. jan 2013

@jandom Ja tiež odporúčam osobitne hlbokú vaničku a vajíčko, neskôr kvalitnejší športový. Pri prvých dvoch som mala kombinovaný a vôbec som nebola spokojná, teraz mám hlbokú Inglesinu z druhej ruky a som maximálne spokojná. Kúpila som ju aj s vajíčkom. Je veľká, dobre hojdá, veľké nafukovacie kolieska, nemám problém prejsť snehom ani teraz, veľký košík na nákupy, no super. Malý je dosť veľký a má tam priestoru dosť. A na leto sa chystám na športový kočík, ešte nie som rozhodnutá aký, uvidím.

veronika1982
29. jan 2013

my mame takko captiva mohican. maly sa naroodil v marci do augusta som pouzivala vanicku ale uz mu bola mala nakolko je vysoky. tak sme vymenili za sportovu cast. teraz nema problem. v zime das do nej v pohode fusak a aj dieta ked je naobliekane ma stale vela priestoru aj na sedenie aj na lezanie..

inffinity
29. jan 2013

@jandom x lander XA my sme meli 2010 sice jen sportak ale da se využit uplne cely 3komplet 😉

zeytin
29. jan 2013

Jane Nomad je uplne super, ma jednu z najvacsich vaniciek a velky sportovy kocik 🙂 Novy je sice drahsi ako 500eur, ale da sa zohnat aj v bazari pekny za rozumnu cenu.

cawes
29. jan 2013

@jandom moja sesternica kupila tiez vanicku z bazaru, a zainvestovala do sportoveho je to tusim americka znacka vola sa baby jogger alebo tak neako videla osm to na vlastne oci a je to naozaj velky priestranny pohodlny kocik, teda trojkolka

majulino
29. jan 2013

@jandom kup Quatro 3 je perfektna ta sportova cast a cena cca 350 sme platili a mali sme hlboku sportovu cast autosedacku 2 nanozniky slnecnik a foliu do dazda plus aj tasku a daju sa vsetky casti nakliknut aj naopak ako je foto