Kto má skúsenosti s kočiarom Cam Family?

domka3008
28. jún 2014

Prosím o radu čo sa týka tohto kočiaru.Strašne sa mi páči len veľa ľudí ma odhovára pre malé kolieska ktoré sú vraj oničom a časom hrkotajú tak by som chcela vediet Váš názor 🙂Baby sa mi ma narodit koncom decembra tak mi poradte či by bol vhodný aj do zimy kedže sú kolieska menšie🙂diky za odpovede🙂s pozdravom Nika

amima
28. jún 2014

Ahoj, ja mám Cam mbx6. Vyberala som si ho kvôli tomu, že starší syn sa mi narodil v lete - v júni a tento kočík má veľkú vaničku,tak som chcela, aby mi tam drobček vošiel v zime aj s fusakom. Vo vaničke som ho vozila asi do apríla, keďže vanička je naozaj veľká - cca 80 cm a on bol menšie bábätko. Spokojná som bola aj so športovou časťou, keďže je to taký väčší kočík, využila som ju takmer do 3 rokov. V zime sa s tým kočíkom chodí ťažšie, v lete, nakoľko nie je odpružený, odporúčam len na miestach, kde sú dobré cesty. Ja som s ním bola veľmi spokojná, nakoľko sme bývali v meste, využila som ho maximálne, aj v snehu, akurát, keď veľa navalilo a nestíhali odhŕňať sneh, bol to problém. Inak, non-stop. Teraz, pri druhom synovi už bývame na dedine, cesty sú tu rozbité a to je hotová katastrofa, tak na prechádzky nechodím až tak často, jednak nestíham, jednak mám pocit, že z neho dušu vytrasiem.
Tak asi toľko, keby som mala chodiť po týchto cestách na prechádzky každý deň, volila by som iný s odpruženými kolesami. Keďže sa tvoje bábätko narodí v zime, tebe vaničku veľkú netreba. A kolesá bysom volila podľa ciest 🙂

fopka
28. jún 2014

ahoj, ja tento kociar nemam, ale napisem skusenost z inej strany... kociar by som vyberala naozaj prave na zaklade toho,ake ma kolieska... mala som moznost vyskusat si kociare (nie za lacny peniaz) s malymi kolieskami, no povedala som si, ze v ziadnom pripade... mala som pocit, ze "šoferujem" detský kočiarik pre bábiky kupeny v činskom obchode. A dolezita bola pre mna tiez velkosť vanicky. ale dalsia skusenost, mozes mat vaničku neviem aku, ked sa ti narodi velke babo, tak ti bude velmi skoro vlastne na prd, ako nam. maly sa mi narodil v juli a mal 54 cm, ako 5-mesačného som už nemala šancu dať ho do vaničky, jedine že by som si namontovala vaničku na kupanie 😀 Kupila som kočiar jednoduchy Bexu4, kolesá veľké a nafukovacie, idú terénom aj neterénom, niekedy sa čudujem, že je ten kočiar ešte celý

csenibaba
29. jún 2014

Ahoj ja mám Cam family elegant a je super,zvládla som anim aj velkú zimu (sneh)bez problèmov!Kolieská podla mna sű dost velkè(videla som aj o mnoho mensie)to ze niekomu hrkotajú asi sa nestará o nich(treba ich obcas nastriekat so silikónovym olejom-ale to je napisanè aj v návode)