Kto má skúsenosť s Dorjan kočíkom?

kozsarovak
20. jan 2012

Kto má skúsenosť s DORJAN kočíkom?

kocikovsvet
2. apr 2012

@kozsarovak napíšte odkiaľ pochádzate a poradíme kde ho môžte vidieť a vyskúšať si manipuláciu,
pokiaľ budete mať ďalšie otázky radi poradíme

erikabv
11. jan 2013

@kocikovsvet ja mam zaujem o dorjan ladybird, som z NR. Ak by ste mi vedeli poradit, kde si ho mozem pozriet a vyskusat, bola by som velmi rada 🙂

mondulka
12. jan 2013

@erikabv Tu v TO ho majú v predajni aj ja som si ho pozerala a aj kupila

erikabv
12. jan 2013

@mondulka ano? A ako si s nim spokojna?

mondulka
13. jan 2013

@erikabv som s ním spokojná moc je super len je dosť ťažký mi máme výťah na medziposchodí takže ho musím nosiť hore dole asi cez 9 schodou takže to je jediná vec čo mi vadí.Je dosť priestranný a dobre sa s ním jazdí aj po snehu 🙂

erikabv
13. jan 2013

@mondulka dakujem za odpoved 🙂 ta vaha by mi ani nevadila, nastastie nebudem musiet vlacit po schodoch. Potesila si ma, pacia sa mi kociky ako tento, ale znacky, ako inglesina su dost drahe a tento vyzerakrasne a za pohpdovu cenu 😉 Este jedna otazocka... ta predajna u vas v Topolcanoch, kde ju najdem? Este by ho mohli mat aj v Hlohovci, na nete ho maju, zajtra zavolam, ci aj v predajni.. dakujem esteraz a pekny den 🙂

kiakocikovsvet
13. jan 2013

@erikabv v Hlohovci predajňa Aladdin, v Topoľčanoch CA-komfort

erikabv
13. jan 2013

@kiakocikovsvet dakujem 🙂

ivikuska28
13. jan 2013

Aj my máme dorjan a som s ním nesmierne spokojná je priestranný dobre sa s ním manipuluje aj teraz na snehu len je dosť ťažký ako písala aj mondulka. No my bývame v dome tak to až taký problém nieje akurát keď ho sama skladám do auta tak sa troška "potrápim". 😀

erikabv
13. jan 2013

@ivikuska28 ta vaha by ani mne nevadila, ale tazsie sa sklada? To by mi uz vadilo... musim si to naozaj vyskusat v reali 🙂

alexandrakocikova
13. jan 2013

už tu takatotema bola...je to super kočík..ja som si ho objednala cez internet,ani som ho predtýmnevidela naživo 🙂 ale neviem si vynachváliť.

baklik
13. jan 2013

@mondulka tak ja ho dolu schodmi este vladzem zniest, ale hore uz ani za svet. je ozaj dost tazky...

ivikuska28
13. jan 2013

@erikabv páčky na zloženie kočiara su pre mňa daleko asi mám krátke ruky 😀 . Ale ozaj je to výborný kočík nemenila by som,

erikabv
13. jan 2013

@alexandrakocikova no ja som mala na mysli konkretne ladybird, nie danny sport 🙂 ten je trosku iny, ako ostatne kociky od dorjan, teda aspon vyzorovo a aj kolesa. Paci sa mivelmi aj Inglesina Vittoria, ale ta je dvojnasobne drahsia... i ked dost kvalitna a hlboka vanicka sa da pouzit aj ako autosedacka.. preto som zvedava na skusenosti s ladybird, zatial som ju nenasla v ziadnej predajni. Chcem oba kociky porovnat nazivo.

alexandrakocikova
14. jan 2013

aha, tak to neviem 🙂

erikabv
14. jan 2013

@alexandrakocikova ale je dobre vediet, ze su mamicky s Dorjan kocikmi spokojne, trosku som sa obavala kvoli tomu, ze je to polsky vyrobok 🙂

nika19918
14. jan 2013

ja mam dorjan danny sport a fakt na to ze bol darovany a by som si ho najprv sama nekupila je the best pre nas. babatko nam tam lazkalo do 8 mesiaca vo vanicke co je u niektorych kocikoch neporovnatelne, je tak priestranne velky, samozrejme to zavazilo aj na vahe kociku. kto ma akekolvek otazky piste mi, kocik aj predavam 🙂 papa babulky

gianna
5. máj 2013

@kiakocikovsvet kde v trencine alebo v okoli by som mohla vidiet nazivo kocik dorjan classica ladybird?

kiakocikovsvet
5. máj 2013

Skalica je Vám ďaleko ?

gianna
5. máj 2013

@kiakocikovsvet Skalica je veru dost od ruky 🙂 Niekde v Trencine, Novom Meste nad Váhom, Bánovciach nad Bebravou, Ilave a pod. taka predajna nie je? Tak prinajhorsom zbehneme do Topolciach, len som chcela vediet, ci nie je aj niekde blizsie 🙂

snepinka
7. máj 2013

Dobry den. Kde v BA, pripadne okoli by som si mohla obzriet Dorjan Sport Line 5? Dakujem.

kiakocikovsvet
8. máj 2013

@snepinka v Bratislave na Peknej ceste 3, alebo Trnava 4mama

snepinka
8. máj 2013

@kiakocikovsvet vdaka. Urcite tam pojdem pozriet.