Krátké horní pásy na kočárku Babypoint Fortuna

mellisek
23. sep 2013

Ahoj baby, mam mensi problem, mam kocik Babypoint Fortuna koupila jsem ho od mamicky tu na konikovi super cena ako super kocik sem spokojena jenom to ma jeden hacek ona prala kocik normalne zase pripojila vsechno ako ma, a nemuzu proste maleho zapnut hornimi pasami pres raminka nebot sou kratke, nevite nekdo nahodou ci maji byt kratke nebo ci se to nekde vzadu povoluje?
Maly ma totiz 8mesicu :D a nevim na to prijit dekuji

katren
23. sep 2013

@mellisek vyhladaj si navod na pouzitie..... na googli ti najde hned 2 pdf-ka a podla toho pozri 😉

mellisek
autor
23. sep 2013

@katren dakujem idem sa podivat 🙂 :D snad to pomuze bo prijdem si ako id*ot ale :X proste uz sem se musela spytat

mellisek
autor
23. sep 2013

@katren tam je len ze se to ma pripajat spolu nic vic :X

obcansr
23. sep 2013

@mellisek skus pokukat po tom kde su pasy segra mala na kočiku medzi nožičkami kde sedelo dieta taký cuplík a tým sa povolovali aj stahovali , a musí to tam niekde byt pozri v zadu na opierke či tam niečo nie je

iv01
23. sep 2013

@mellisek ja mam tiez fortunu, bezpecnostne pasy su rovnake ako zboku, zhora a medzi nozickami, je na nich ten klasicky utahovaci system, su dvojite a cez taky kruzok resp.stvorcek roztahujes podla potreby.

mellisek
autor
23. sep 2013

@iv01 ja tam mam taku vlozku takze mozno aj preto za operkou pod potahom som to tahala som vytahnula ten pas ako co je spojuje a nevypadalo to ze by to islo vicej povolit este to poradno proskumam ale tak malymu staci kedze ma akoze ty spodne ale bojim sa zima kedze bude fusak deka nanoznik tak aby neprokluzoval 🙂
@obcansr kuknem 🙂 dakujem

iv01
23. sep 2013

@mellisek to v zadu za potahomnje iba na spevnenie, aspon si myslim.

mellisek
autor
23. sep 2013

Ja to mam na dlzku cca 4moje prsty :XXX

mellisek
autor
23. sep 2013

@iv01 ty mas take uplne dlhe pasy a este tam mas na povoleni ja uz to mam na nejvic a je to nejake kratke :X