Korýtkové sedenie

cic33
10. sep 2024

Dobrý den, mamičky prosím Vás do kedy mali vaše detičky kočík s korytkovym sedením? Nám ho naša fyzio odporučila nakoľko malý ešte nevedel sedieť sám a mal diastazu a hypertonus.Malý má 9m a už sedí sám a chceme kúpiť nový kočík nakoľko na našom sa kazí koleso a neviem či už môžem kúpiť normálny športový alebo radšej korytkový. Chceme aby tento kočík nám už vydržal dlhšie a neviem do kedy sa dieťa zmestí do kočíka s korytkovym sedením..
+ ktoré kočiky s korytkovym sedením prosím máte vy ? Nevieme totižto aký kočík mame kúpiť v prípade že by ho ešte musel mať. Hľadáme tie “lacnejšie” verzie keďže chceme kúpiť čisto nový.

reenie
10. sep 2024

@cic33 ja nie som mama, ale babka a aký je to kočik si nepamätám, ale vnúča má rok a hrozne mu vadí to korýtkové sedenie. Nevie si rovno sadnúť, nakúkať z kočíka a nejde mu to dobre sa rozčuluje😁, inak kočik je skvelý..omnoho radšej má druhý kočik, kde sa vie.poriadne posadiť..

pe_mi
10. sep 2024

@cic33 ahoj,neverím ,že fyzio odporučí korytkove sedenie.to je práve úplne že nevhodné, keď je teda z oboru
Chápem teba ako mamičku, že ak to neštuduješ, nevieš
Ale fyzio takú hovadinu ,že poradi