Kombinovaný kočík Cam Linea Classy Tris 2015

alikoli
1. sep 2015

Ma niekto tento kocik? Ste spokojní? Ako sa hojda? Nikde som ho žiaľ naživo nevidela. Ďakujem pekne

alikoli
autor
7. sep 2015
adulkaster
2. mar 2016

neviem či ešte pomôžem ale ja mám tento kočík. kupovala som len hlboký čo bola chyba lebo by som chcela aj športový a nedá sa dokúpiť. ja ho mám v bielej farbe a je úžasný. som s ním veľmi spokojná. malý má už 9 mesiacov a ešte stále sa v ňom vozí. je poriadny valibuk a zmestí sa tam aj s fusakom. keďže sú tam kožené prvky takže s čistením nie je problém. ja som tašku a nánožník prala včera prvý krát aj to len preto že sme boli vo Viedni na výlete tento víkend a starší syn ho umazal v metre. perfektne sa v ňom uspáva keďže sa hojdá. kolesá do každého terénu. len keď sme na jeseň zmokli tak začal trošku podvozok vŕzgať keď sa hojdá ale myslím že po čase začne každý kočík vŕzgať. keďže mám bielu farbe tak sme v meste nepriehľadnuteľný. veľa ľudí sa pri nás zastaví a pýta sa naň. vo Viedni ho dokonca chcela jedna pani od nás kúpiť. len škoda že sa nedá dokúpiť tá športová časť.

alikoli
autor
2. mar 2016

@adulkaster škoda že až teraz, už sa vidíme v britaxe ☹ tak ale tiež sme spokojní.... Zelam veľa šťastných kilometrov 😉