Kočíky v zľave

penny007
7. aug 2013

Kočky, mám malý problém, som ešte len v 9týždni a viem že na kúpu kočíka je strašne skoro ale moj vytúžený kočík majú teraz v akcii, je o polovicu lacnejší ako normálne.... Neviem čo mám urobiť, neverím síce na povery....ale predsa......každý ma odhovára..... vraj si privolám nešťastie..........čo mám robiť????

luckamorka
7. aug 2013

fiiha ten je fakt krasny... ja by som kupila a kaslat na povercivost, ak sa naaahodou nieco zle pritrafi tak to urcite nebude kvoli tomu ze si si kupila kocik 😀 drzim palce prajem vela zdravicka

simik2309
7. aug 2013

Pravdu povediac ked sa ma zle stat stane sa hocikedy.. ja byt tebou tak by som ho kupila, je pekny neutralny a budes mat o starost pokoj.. takze nemysli na zle, ,mysli len na to dobre a kup ho skor nez ho predaju...:D

m_ij_ka
7. aug 2013

@penny007 krásny kočík, ja by som ho kúpila už teraz, keď som čakala dcéry tak som mala zakaždým kočík kúpený ešte počas tehotenstva a nič sa ani mne ani babám nestalo. 🙂

barb06
7. aug 2013

Ak by sme verili na povery, tak by vela druhorodenych deti nebolo alebo by sa nieco stalo pocas druheho tehotenstva, kedze sa kociky zvyknu nechat pre druhe babo; ja som tiez nechavala pre druhe babo a mam obidve krasne a zdrave s bezproblemovymi tehotenstvami; a kocik som kupovala 3 mesiace pred narodenim prveho, tiez bol s 30% zlavou, tak som necakala; a pokial viem, tak by kocik nemal byt doma, tak ho daj ku kamaratke, susede, alebo ... proste mimo a bude to 🙂 drzim palce a aby bolo vsetko ok 🙂

amelie123
7. aug 2013

@penny007 pre svoj lepší pocit to môžeš vyriešiť inak. daj peniaze sestre či kamoške, nech ho kúpi ona a uskladni ho niekde nie u seba doma🙂 budeš ho mať, ale nekúpiš ho a nebudeš ho mať doma🙂 ja som tiež do tretieho mesiaca nič nechcela kupovať🙂 nie som poverčivá, ale predsa je to taký pocit🙂

sissy27
7. aug 2013

@penny007 no ja tú poveru poznám vo verzii, že nemáš mať kočík doma, takže ho stačí uskladniť u rodičov, u svokrovcov, u kamošky 😉

vanilia85
7. aug 2013

penny007....ahoj aj mne sa paci tento kocik a buduci tyzden si ho idem kupit,len v inej farbe..pises ze o polovicu lacnejsi???ja som ho zohnala najlacnejsi za 370 eur.. porad kde kupit tiez tak dobre 😀

penny007
autor
8. aug 2013

@vanilia85 našla som ho v čecháh ho predáva jedna pani za 150euro skoro nový

vanilia85
8. aug 2013

Jaaj som myslela,ze niekde v obchode 🙂 jasne,to sa oplati...inak je to polsky kocit tam stoji 300 eur.mne sa hned pacil ked som ho prvykrat videla.dufam,ze budeme spokojne,myslim ze je to kocik s jednou s najvacsich vaniciek momentalne na trhu. A ta jeho vaha a odpruzenie je neporovnatelne s inymi