Kočíky s najväčšou vaničkou

janluk29051
6. jan 2015

baby ocenila by som Vaše rady a skúsenosti ktoré typy kočíkov majú veľké vaničky. Naše dieťatko sa narodí v júli a budeme určite cez zimu potrebovať napratať aj fusak... Tak aby sa tam dalo. Budem vďačná za každý váš názor a pomoc.

katarina247
6. jan 2015

ahoj aj my sme to riešili nakoľko náš sa narodil v auguste a vybrali sme camarelo sevilla a nemenila by som za iný. 🙂

arwen88
6. jan 2015

my sme mali Roan Marita, maximalna spokojnost...napratali sme fusak z ovcieho runa a malej ostalo este dost miesta...vybrali sme si taky retro dizanjn a vela ludi, aj uplne cudzich sa pri nas zastavovalo a chvalilo, aky mame pekny kocik 🙂

exupery
6. jan 2015

@janluk29051 no len aby s tym aj babo suhlasiloDDD,moje boli obe od 5teho mesiaca v sportaku na pololahu-lebo vo vani len vrestali,a vrestali a prechadzky boli nocnou morouDDD,inak mala som pri oboch MAxi Cosi Dremy vanicku,je dlha cez 80cm

daisylucky
6. jan 2015

Nie je to celkom odpoved na otazku, ale my mame trojkombinaciu a ked je sportova cast uplne sklopna a otocitelna do obidvoch stran s dobrou strieskou v dost velkej miere nahradi vanicku (ktora nebola az taka velka). Maly sa narodil vofebruari a celu tuto zimu sme vyuzivali sportovu cast s fusakom - stale ho mavam otoceneho k sebe a ked zaspi tak ho uplne sklopim a je ako vo vanicke. Druhe babo sa mi ma narodit tiez v juli a budem to riesit tiez tymto sposobom.

monique82
6. jan 2015

nám sa malá narodila v júni, máme kočík Camarelo, 3 kombinácia, zatiaľ je v hlbokej vaničke. Aj keď je vo fusáku a v španielskej deke v pohode sa zmestí

majusqa77
6. jan 2015
lenkamatus
6. jan 2015

Bugaboo cameleon maximalna spkojnost,urcite by som nemenila...

mkmimka
6. jan 2015

mne sa maly narodil v novembri a mali sme kocik jane slalom pro. tiez ma obrovsku vanicku. vraj najväčšiu na trhu. neviem ci je to pravda ale vydrzali sme v nej velmi dlho a dala sa aj polohovat vo vnutri cize uplne super.... 🙂

ivetlo
6. jan 2015

Mi sme mali Jane slalom pro. Malý je v júli a bol tam do februára, lebo on bol aj je chlapina. 🙂

siska53
6. jan 2015

@janluk29051 mam marcove deti. Cize v zime mali 8-12 m. Mali sme Inglesinu magnum,zmestili sa tam aj s fusakom. A pre mna to bol najdokonalejsi kocik vo vsetkom. Aj do maleho vytahu,kocikovat mozu velki aj mali-polohovatelna rucka,do kazdeho terenu,peroval,lahko sa spravila sportova cast bez skladovania vanicky ci predtym sportovej casti. Robi 2stopy,cize sa lahko ovlada,tlaci. A je do 3rokov.

anitra11
6. jan 2015

camarello ...

kika2565
6. jan 2015

peg perego majú veľkú vaničku aj autosedačky

reni1512
6. jan 2015

cam dinamico....my sme boli vo vanicke 9 mesiacov 🙂 perfektnyyyyy!!!!! a fusak lodger bunker, pouzivame dodnes, mala ma 17mesiacov a je obrovsky a suprovy do sportiaku, ktory je tiez obrovsky, pohodlny 🙂 (momentalne ho mam v bazare ak by bol zaujem 🙂)

nicolle21
6. jan 2015

my sme tiez julovi, mali sme teutoniu mistral, len sportovy a do toho novorodenecku tasku - co do dlzky perfektne, co do funkcnosti nenahraditelne.. v zime uz maly nechcel byt v lahu, tak som vybrala to vystuzenie chrbatika a cca od 5tich mesiacov bol sice vo "vanickovom" kocari, ale v miernom pololahu, videl na mna, zaroven sa ta taska dala zazipsovat, takze som neriesila nanozniky a pod. dnu mal este poctivy kozusinovy komunisticky hruby fusak a bol v overali a bolo mu fajn 🙂 takze my sme presli z "vanicky" do sedu pohodlne bez stresu a plynule.. od 7mich mesiacov samostatne sedel, tak uz siel do sportoveho, lebo chcel hladiet von 🙂 tiez radim nerob si velke plany dokedy vo vanicke budete, hlavne si kup kvalitny odolny a funkcny kocik a nie daku polsku rachotinu 😉

siska53
6. jan 2015

@reni1512 ved fusaky su vacsinou velke,nie? Ja mam taky,ktory sa da zmensit a zvacsit podla potreby,dcerka ma 2,9r. A 89cm a stale sa do nasho fusaku zmesti a je dostatocne zakryta v nom.

danika999
6. jan 2015

my mame camarello granada carerra a super velka vanicka a sportova cast tiez

katuskatt
6. jan 2015

Tako captiva mohican,maximalna spokojnost.

katrinka8
6. jan 2015

Cam Cortina alebo teraz aj Cam Dinamico - dcérka júnová, vo fusaku bola vo vaničke celú zimu, za šporťák sme menili, keď mala 10 mesiacov, aj to len preto, že už nechcela byť vo vaničke, bola by sa zmestila aj dlhšie 😀 Synček je novembrový, je to väčšie bábo, vo vaničke bol cca 9 mesiacov 🙂 Okrem toho športová časť ide ako v jednom z mála kočiarov polohovať úplne ľahu.

sadul
6. jan 2015
kakajkova
6. jan 2015

Tiez camarelo. Mame camarelo art

brckava36
6. jan 2015

Mala sa narodila v auguste,kocik mame Kajtex a vanicka je prefektne velka,mam tam fusak s ovcim runom. A aj to sa mi paci,ze ho mozem natriasat do kazdej strany,takze sa mala lahko ukludni,ak zacne plakat.

timi1012
7. jan 2015

My máme Baby merc Classic Retro. 3komb.

qtinka46
9. jan 2015

Ahoj skus si kuknut tento http://www.predeti.sk/produkt/trio-s3-top-black... je sice z tych starsych modelov, ale pokial ide o funkcnost tak je vyborny. Mozno by si aj ocenila to ze sa da vanicka pouzit v prvych mesiacoch ako autosedacka, alebo minimalne ked pojdete z porodnice 🙂

katkakovac
9. jan 2015

Roan marita, na dlzku tusim az 83 cm a je fajnovo siroky. A ako nonus je ze sa da hojdat🙂

dadka28
9. jan 2015

@janluk29051 my sme mali klasika 3kombinaciu...a vacsinou vo vsetkych pripadoch je mala vanicka...zimu sme zacinali 7mesiacom a moji chlapci boli stale dost vyssi oproti sv.rovensnikom...nakoniec na tu zimu sme si poriesili stary typ kocika{od ruky} s velkymi gumami,su za lacne peniaze...ale na nezaplatenie,perfektne do snehu,krasne peruje/hojda sa..a vanicka..krasa...na vonok nic moc krasa...ale manzel si ho nevedel vynachvalit,velmi rad s nim chodil von,fakt parada sa kocikuje..cize ja odporucam stare modely na tu zimu si poriesit...lebo tie su vacsinou tazke a dost velke do kufra...ale nakocikovanie postacia... 😉 😉 😉 tot moj nazor

skybielicka
18. mar 2017

@katuskatt
je aj konštrukčne ľahký?

katuskatt
18. mar 2017

@skybielicka ja som bola veľmi spokojná. Bývame v paneláku,mame tu schody takže sme sa ho dosť nanosili a vôbec nebol problem