Kočík z Poľska

mata391
28. jan 2019

Dievčatá, prosím vás, oplatí sa kúpiť v Poľsku detský kočík? Pripadne akú značku ☺️

lenka2813
28. jan 2019

My sme kupovali ale príde mi, že tie ceny sú už takmer rovnaké a niektoré aj vyššie 🙉🙂 a to sme boli v polskom tešíne.

lubik87
28. jan 2019

@mata391 ako.pri ktorom ak.mas ísť len na kočík.a niesi z východu tak sa ti neoplatí ..a tiež.mozes s.dlhym.nosom.odist domov lebo nemusia.mat to.co.chces..inac predavači milý ochotný záruka.myslim 1 rok 🙂

lama25
28. jan 2019

@mata39 pokiaľ chcete trojkombináciu a kúpiť ešte napríklad postieľku, vaničku, zavinovačku, detskú stoličku, tak sa to oplatí. My sme tam tieto všetky veci kúpili a spokojná som. Stále vedia spustiť z ceny a aj záruku dajú.

val9
28. jan 2019

Tiež momentálne riešime či z Poľska alebo nie. Ja sa obávam len toho, že sa to skoro "rozhegá"

janulka232
28. jan 2019

@lama25 prosim Ťa a to ste boli na trhovisku,alebo v obchode?

lubik87
28. jan 2019

@val9 aj tie kočíky tu na Slovensku sú tie z Poľska..máš len bližšie na. Prípadnú reklamáciu....ale nerieš krajinu pôvodu ja mám nemecký kočík a pred pár dňami sa.mi.odlomila.rucka na križovatke ! A teda cena kočíka že by som v poľsku kúpila 3 ....

lama25
28. jan 2019

@janulka232 na trhovisku v Novom Targu sme kúpili všetko, uz ked sme išli takú cestu, aby sa nam to oplatilo. Veľmi sa im tam míňali si pamätám

lydiika26
21. aug 2019

V dnesnej dobe mate jedno ci kupite v polsku ci cez net napr. Ja som si objednala cez net a prisiel mi v polskej krabici. Takze to uz je jedno.... aj tak su skoro vsetky polske len u nas kus drahsie nakolko platia este dovoz... moj nazor

radkako
31. aug 2019

ahojte, otazka su v Novom Targu aj kamenne predajne s kocikmi v sobotu otvorene? nema niekto info, pripadne rovno nazov obchodu? dakujem

lydiika26
1. sep 2019

Dobry vecer ano su otvorene. Ale ak mozem ... neviem ci sa oplati... min.tyzdna som hladala v Novom Targu bebetto a o 10 e drahsie ako u nas a takzie kamoska cca pred mesiacom kupila tam 3 kombi o 60 drahsie ako u nas... takze podla mna sa tak uz neoplati ist... je to na vas 😊

mirkaspi
1. sep 2019

@radkako zdravím, my sme boli v lete v poľských tatrách a polamal sa nám tam kočiar (koleso), tak sme zašli do N. TARGU, že kúpime nový sportak. Našli sme si cez net kamennú predajňu... Kočík mame.. Ale o 5 eur bol drahší ako na Slovensku 🤷‍♀️...inak výber veľký aj ochota.

radkako
2. sep 2019

Ja chcem taku klasiku https://www.aladdin.sk/hlboke-kociky/inglesina-... , len nie som fakt ochotna dat 500 e za kocik.

mirgenah
2. sep 2019

My sme mali kočík klasickú trojkombinaciu z Poľska a vydržal nám roky, tri deti sa na ňom odvozili (mali sme ich krátko po sebe) ešte poslúžil ďalšej mamine. Takze odporúčam ak vyjde menej. Sú to tie isté kočíky ako dostať kúpiť aj tu v obchodoch. Treba len riadne skontrolovať či je ok. Ja som na ten svoj nedala dopustiť a nevymenila by som ho za ziadny iný.

lydiika26
3. sep 2019

@radkako vsak dajte si do googlu predaj kocikov Nowy Targ vijdu vam 3 obchody + trh napiste im mail po kolko ten kocik predavaju a budete vediet... ja som ta pisala a vsetci mi odpisali... bud usetrite cestu alebo pojdete na istotu. Pekny vecer

cypkoo
3. sep 2019

@radkako presne to iste som riesila, tiez chcem klasiku - nove su pridrahe (na to, ze to vyuzijes tak 8 mesiacov) a polske su ozruty. Vyriesila som to bazarovym

terezzv
3. sep 2019

My mame tiez z N.Targu. 3 kombinacia plus isofix stalo 430€, kupovany v oktobri 2018. Dostali sme k tomu aj rukavniky a jesenny fusak. Za mna vyborna kupa. Predavaju ho aj na slovenskych eshopoch, ovela ovela drahsie. znacka Magnetico. Dokonca velky vyber, mozte si vybrat aj typ podvozku (maju aj retro) a aj typ kolies ( nafukovacie, plne gumove ) . Podla mna sa velmi oplatilo.

laura1813
24. okt 2019

Približne pred mesiacom sme kúpili kočík na trhu v N. Targu.su tam 3 obchody s kočikmi, ceny od 250 do 600€. Dlhšie som váhala či sa oplatí ísť, ale teraz som spokojná. Naš 3 kombinácia, cena 440€, dostali sme k nemu bohaté prislusenstvo: rukavice na zimu, fusak, ozdobná kožušina, prebalovacia podložka, pláštenka, sieťky proti hmyzu na každý diel, nánožník na športovú časť, odopinatelna strieška a kryt na nôžky na vajíčko.
Nasla som ho aj u nás na internetovom obchode za 480, ale bez príslušenstva.
Okrem kocika som nakúpila aj posteľnú bielizeň:2x obliečka na palon, 2x obliečka na vankúš, vankúš, paplón, nepremokavá plachta do postieľky, baldachyn so stojanom, mantinel do polovice postieľky, deka a vankusik do kočíka. Spolu 45€. Taky istý tovar na internete za dvojnásobne ceny. Za seba určite odporúčam.

supucka
1. dec 2019

@laura1813 kraaasne 🥰

kayka1990
24. jan 2020

@laura1813 prosim vas co je to za znacku / nazov?

laura1813
30. jan 2020

@kayka1990 je to Riko

aviska
17. júl 2020

@laura1813 ahoj, chcela by som sa opytat ako si po case spokojná s kočíkom a ci sa ta biela farba nejak napr cez zimu nezašpinili lebo by som chela aj ja tento kočík dakujem

laura1813
20. júl 2020

@aviska no kočiar používam pol roka, údržba úplne super lebo ten povrch je akokeby striekany takže len normálne hubkou umývam a pekne zijde dole....prvých 5 mesiacov využívaný veľmi aktívne, ešte aj večer malý zaspával v kočiari a to nebolo žiadne šetrenie kočiara ale aj v teréne aj po kameňoch, no proste všade.....a teraz štrajk vôbec tam nechce byť ani v športovej časti ani keď pripnem vajíčko...ale nemyslím že to je kočiarom

aviska
21. júl 2020

@laura1813 super dakujem za hodnotenie kočíka. Lepsie asi ked male štrajkuje ako ked štrajkuje kočík a dieta sa ho domáha 😉

bubik11
9. aug 2020

Ahojte. Prosím Vás, mali na trhoch aj kočiare pre dvojičky? Ďakujem.