Kočík z Poľska

17. mar 2023

dobrý deň chcem kúpiť kočik pre bábo ale veľa ľudí hovorí že tu sa to vobec neoplatí ale že mám skusiť poľské eshopy .. prosím vás aké poľské eshopy mám skúsiť poraďte prosím ďakujem..

zowie
17. mar 2023

Kocik z Polska malo vela ludi v mojom okoli, boli tazke. po 2detom viem povedat ze priority na kocik su skladny a lahky. Pri 2.dietati som volila drahsi ale lahky, co splnal tieto poziadavky aj z 2. Ruky.

lucyjka6
17. mar 2023

Ja som kupovala v Polsku v obchode,su tam sice lacnejsie,ale teda urcite by som tam uz nekupovala

majamat
17. mar 2023

ja som natrafila na nemecky a lacny kocik. bol fajn, aj ked su urcite lapsie, no raz som strazila par minut kamoske syna a dceru som mala vedla seba, drzala som ju za ruku. ja som s tym kocikom nevedela pohnut do strany, neskutocne tazky a aj tazkopadny, nedalo sa s nim manipulovat jednou rukou. teraz je to mozno ine, ale lepsie kociky maju urcite aj lepsie kvality.
vtedy som bola rada, ze som si nevybrala polsky kocik.

titla
17. mar 2023

Ja som mala polsky kocik Baby Merc - podedila som. Bol sice tazky, objemny a zle sa skladal ale ked som ja bola na MD akurat zacala korona, skoro nikam sme necestovali, ja som sa s dietatom a kocikom tiez nepotrebovala presuvat autom, cize mi to nevadilo v tej dobe. Naopak ocenila som, ze kocik ma robustnu kosntrukciu, nafukovacie kolieska - dobre sa s nim chodilo po terene v lese i na rozbitych chodnikoch a cez vysoke obrubniky. Vymenila som ho ked mal syn 1,5 roka, pretoze sa zle sklalala sportova cast do lahu.
Kebyze mam druhe dieta a sama si vyberam kocik - vyberiem si iny, ale v tej dobe mi vyhovoval a nebola som s nim v zasade nespokojna. Ale vajicko do auta, ako sucast trojkombinacie bolo otrasne.

22patricia22
17. mar 2023

Oni majú podľa mňa také robusté kočíky. Aspoň teda keď sme pred nedávnom boli na trhoch, tak tam mali len také, no nevravím, že nemajú aj iné. Ale tak tie ceny, možno by sa dal zohnať aj tu

viestta
17. mar 2023

Mali sme polsky sportovy, boli sme s nim maximalne spokojni. Hlavne sa nam do neho nas dlhy drobec dlho zmestil. Cestovali sme s nim aj vlakom

kallanchoe
17. mar 2023

Mala som pri prvom polsku bexu podobny kocik ako camarelo....ako tá čas s vanickou fajn...veľká priestranná....cena tiež fajn,kupovala som na SVK...
Ale ako tá športová časť jedna katastrofa....áno je veľky vopchate tam aj 5 ročné dieťa pomaly...ale ovládanie to nejde to ľahko,keď skúšate v obchode tak prázdny kočík áno pôjde ľahko,ale s dieťatom nie....zloženie do auta katastrofa, zaberie pomaly celý kufor...
Športovú časť som kúpila Cybex a to sa teda nedalo porovnať kočík sa.dal ovládať jednou rukou,úplne ľahúčko,a skladanie jednou rukou, a v kufri zaberie minimum miesta....bexu som využívala,tak na prechádzky do lesa,lebo tam potrebujete taký veľký ,, tank" ako sú poľské kočíky....po záhrade na uspavanie,lebo priestranné teda sú....ale.to je všetko...ich výhoda je len že sú veľké tam by som asi skončila....
Ja by som s vanickou kúpila hocijaký kočík,aj z bazaru kľudne,to sa nemá ani kedy opotrebovat,lebo je to v podstate jedno, ten používate možno pol roka...ale.podstatna je práve tá športová časť aká je, tu využívate najdlhšie aj 2 roky....a čo len raz ho máte zložiť do auta prídete o nervy....

doominicka
17. mar 2023

Ahoj ,Ja som bola v Leluchove priamo si kúpiť kočiar .
Trojkombinaciu . Vybrala som si a hneď s kočiarikom som odišla aj domov ☺️

ladygina
17. mar 2023

a preco chcete prave z Polska? podla mna aj tu mame kopec kvalitnych eshopov, predajni. my sme napriklad kupovali kocik z Najlekarne a vobec by som nemenila. zalezi fakt asi na aky natrafis, mozno niekto mal zlu skusenost a takto ti povedal 🙂 no ja by som kvoli tomu napriklad do zahranicia nechodila :D

nevenka
17. mar 2023

Ja neviem, co mate proti polskym kocikom. My sme pred 9 rokmi, takmer 10, kupili Camarello Sevilla, predaval sa aj u nas, my sme ho kupili v PL. Ano, je vacsi, tazsi, ale.to su snad vsetky 2 kombi s nafukovacimi kolesami. My sme teda mali Superb Kombi a spratnost problem nebola. Zvladol mi 3 kolikove deti, rozbite chodniky, do panelaku som chodila bokom cez travu, lebo sme mali vysoko schody s tou plosinkou pre kociky, ked prsalo, bolo tam blato, ten kocik dal aj polne cesty s ppatom a vymolmi, sneh do 20 cm. Je stale funkcny. Pri 4.dietati som zvolila lahsi model, mensi, ale tiez 2 kombi. Porovnavala som vahu napriklad s Tutis a nie velky rozdiel. Lepsie sa mi zmesti do vytahu. Ale ma gelove kolesa a sneh bol katastrofa, a celkovo ma tvrdsiu jazdu. Je to tiez sice polsky kocik, Espiro Bueno. Ale ma uzasnu striesku predlzenu, aj na hlbokej casti, aj na sportovej. Do vanicky nefuka. Na leto sa tesim, ze sa da odzipsovat cast vpredu na vanicke a babo moze kukat von v lahu na brusku a vetrat sa bude. Dieta sa mi tam neuvari. Ma integrovanu sietku, plastenky, vo vybave aj fusak a rukavnik. Hoci ja vyuzivam iny s ovcou vlnou v zime. Na rukavniku sa mi od nova nedala zapnut 1 patentka, tak mi to obratom vyreklamovali a poslali novy kus. Zatial ho mam 3 mesiace a celkom sa mi paci. Na teren to ale nie je, ale to ziadny takyto typ. Sestra byva v dome a kupila polsky z 2.ruky, jej nevadi, ze je velky a tazky, nepotrebuje ho vlacit 1 rukou a v kuse skladat. Ale aj do maleho auta ho nalozi. Ona chcela dobre odpruzeny.
Toto je o prioritach, si myslim, kazdy ma ine preferencie a potreby. Casom mozno vymenime za lahsi sportiak. Ale tie zase nebyvaju dobre odpruzene, co mne dost vadi. A navyse som nizka a rukovat mavaju dost vyaoko, aj tie polohovatelne. A za mna by urcite mal splnat dobre dlhu striesku, to nemal ani ten Camarello, tento Espiro by to mat mal dost dobre vymyslene. V lete je to na nezaplatenie.
Sesterka mala jeden velky kocik z 2 kombi, v tom jej mala pohodlne spala cez den, kedze ju uspavala v kociku dost dlho a potom na presuny uplne jednoduchy, malicky, za 50 eur z bazosa, tiez polsky.
Viac penazi sme investovali do inych veci pre deti...🤔😊. Ale vravim, ako kto ma moznosti. Mne sa oplatilo kupit ten prvy polsky. V tom case som za 3 kombi dala v prepocte 270 eur cca, vajicko sme ale mali ine, toto polske sme vyuzivali ako hojdatko na doma a na prve prikrny 😅🤣.

dzejsik
17. mar 2023

kupovat v polskom eshope ta vyjde podobne ako v nasom, kupovat v polsku na trhoch, nemas velmi ako zreklamovat … pozri si trebars kociky Moon, Petite Mars, … alebo aj polske v nasich eshopoch ale take co maju praktickejsie a lahsie ako trebars Anex, Carello,…