Kočík z druhej ruky

9. sep 2024

Ahojte kupoval niekto kočík z druhej ruky a ste spokojní? Veľmi by som chcela jeden kočík ale jeho predaj sa už ukončil takže nový nezozeniem len z druhej ruky. Kočík by som si dala doviesť kuriérom lebo všetko čo som našla tak buď Čechy alebo Poľsko. Toho sa bojím že predsa je najlepšie vidieť kočík na živo lebo aj keď píšu že je v výbornom stave tak realita môže byť iná

really8
9. sep 2024

Kupovali sme z druhej ruky. Vanicka takmer nepouzita, sportova cast nedotknuta. Ale kocik som si bola pozriet. Chcela som vidiet ci nevrzga, nie je tvrdy ale dostatocne pevny, nehrdzavie, zmesti sa do kufra, nie je tazky a pod. Cez net by som nekupila asi ani novy.

kamowa
9. sep 2024

Kupovala som a bola som spokojna. Ale tiez som chcela konkretny model a vedela som, co mozem od kocika ocakavat.

vyrovnanaosoba
9. sep 2024

Kupovala som takto z druhého konca Slovenska, nebol najlacnejší, nejak mi intuícia vravela, že môžem dôverovať. Aj tak bolo, kočík bol v poriadku, vsrtko prebehlo super. Dohodli sme sa tak, že pošlem peniaze za kuriéra dopredu, tam a späť a zvyšok dobierkou. Nemala problém s takou dohodou. Minulý mesiac som kočík predala len o 100e menej ako keď som ho kupovala 4 roky dozadu 😉

vyrovnanaosoba
9. sep 2024

A ešte by som dodala, že mi dala aj záručný list a servisné papiere.

really8
9. sep 2024

@vyrovnanaosoba ano to je dobra poznamka. Tiez sme dostali fakturu a papiere pre pripad reklamacie kedze to bol kocik za 700e

vyrovnanaosoba
9. sep 2024

@really8 ja za 1300e 🙈

lelelienka
9. sep 2024

Kupovali sme tak a bol vo vynikajucom stave prakticky ako nepouzity, ale bez toho aby som ho videla by som nikdy pouzity kocik nekupila.

lindus_esterka
10. sep 2024

Bala by som sa kupit bez toho aby som ho vopred videla. Ak ti to zdr. stav dovoluje tak si spravte cez vikend s muzom vylet dakde pobliz a odbehnite obzriet kocik

autor
11. sep 2024

Všetky čo som našla tak sú 7h+ cesty. Nový kočík viem ako vyzerá na živo aj ako sa s ním manipuluje. V tom kočíku som kedy si kočikovala sestry, tak mám s ním skúsenosti ale už je 10r starý. aj tak stále je pevný nič nevrzga ako keď bol nový. Tak ani tie z druhej ruky by nemali len stále je tam to ale čo ak.