Kočík X-lander X-pulse 2015/2016

andisko
3. aug 2016

Ahojte. Nemate prosim niekto kocik X-lander X-pulse? Co na neho hovorite, spokojnost/nespokojnost? Premyslam, ze by som ho kupila. Moje kriteria na kocik, ktory teraz hladam: *** sportovy kocik *** otocna sedacka smer-protismer *** velka korbicka *** kolesa vhodne odpruzene na rozbite chodniky (nie les, ale ani nie nakupne centrum) *** sedacka co najviac do lahu (urcite nechcem korytko, idealne uplny lah) *** aby bol co najviac kompaktny, ked je zlozeny aj rozlozeny a pritom sa tam pohodlne spalo (skratka, nie zbytocne velky kocik) *** Dakujem!

dionyzka
3. aug 2016

@andisko asi je to velmi individualne, ale tento kocik som nejaku dobu pouzivala ako nahradny kocik do auta. Sportova cast mala, fusak + dieta sa nezmesti. Ja som ho vyuzivala ako kocik vhodny do nakupneho centra, rychlo zlozit do kufra a ist prec. Nemyslim si, ze je vhodny na rozbite chodniky.
Mojim pohladom je tento kocik rovnaky ako golfac.

andisko
autor
3. aug 2016

@dionyzka no to si ma nepotesila. a nasla si inu, vhodnu nahradu? ake velke dieta sa nezmestilo?

dionyzka
3. aug 2016

@andisko 9 mesacne s fusakom som mala problem. Ja som vymenila za jane rider - ale to nechces, lebo ma korytkove sedenie a predne kolieska su primale. Prejst v snehu robi problem.

zuzik307
3. aug 2016

@andisko ak by si upustila od otocnej sedacky, tak britax b motion/b agile...

andisko
autor
3. aug 2016

@zuzik307 otocna sedacka je bezpodmienecna, zial. bez otocnej sedacky mam super kocik, ale potrebujem otocnu.