Kočík X-Lander X Pulse

evicaveverica
28. feb 2018

Ahojte dievcata, chcem sa spytat ci ho daktora mate. Konkretne model 2018 alebo 2017 aka velka je vanicka, aka je manipulacia s kocikom, ci ma podlavas nejake nedostatky (asi aj ma, ved ktory nie). Ci pri jazde vrzga alebo sa daco povolilo. V sportovej vasti ci sa daju pasy rozopnut na trojbodove. Atd. otazky by som pripadne este doplnila ak sa ozvete, bola by som vdacna. Velmi pekne dakujem

bale1rinka
28. feb 2018

@evicaveverica úplne TOP kočík pre mňa,stále ho mám odložený...ja mám síce XA ale moc sa veľkosť vaničky nelíši, úplne mi to stačilo, je ľahký, tichý, športová časť je super na spanie dieťaťa, pásy my tiež vyhovovali, dokonca som celú tú časť z športovej časti dala pinetkami dolu a oprala v práčke, veľké kolieska sú vhodné ak sa dieťa narodí napr. po lete lebo na zimu s malými kolieskami po snehu neprejdeš, v kolieskach sú normálne duše a už sme ich aj menili za nové a v pohode všetko funguje, madlo sa dá krásne dolu sklopiť a v autobude sa vopcháš kdekoľvek aj do výťahu(tu však ide o to aký je široký výťah)inak mi nič nepovolilo iba sa nosením opotrebovalo,ale všetko sa dalo opraviť, jedine asi by som trošku zmenila záklon sedenia dieťaťa v športovej časti kočíka,ale inak nič. ja ho mám z roku 2009 a je TOP funkčný, tých 750e neľutujem.vyvozili sa na ňom tri deti.

evicaveverica
autor
28. feb 2018

Dakujem za reakciu.. Akurat ten XA sa skor podoba na XMove.. A co viem na xmove nejde sportova cast zlozit s konstrukciou. Ako je to na XA?

bale1rinka
28. feb 2018

@evicaveverica ako myslíš s konštrukciou? pozri si videá...je tam taký popruh a ten priťahuješ a nastavuješ si sklon ako bude dieťa v športovej časti sedieť...

evicaveverica
autor
28. feb 2018

@bale1rinka ten popruh mam aj teraz na Valcu, o ten mi nejde. Ide mi o to ci pred tym ako zlozis kocik musis odnat sportovu sedacku alebo ju vies zlozit.s nou. Ten Xpulse novy to vie aj s.tym sedakom zlozit. Akurat ma predne kolieska mensie ale to by mi az tak nevadilo, lebo pri Valcu tiez niesu extra velke ale.stacia.akurat ze valco nejde otacat.do protismeru

ajka91
6. mar 2018

Pekný deň evica mame X-xpulse model 2015 a som s nim maximalne spokojna keby si mám vybrať znova určite X-lander. Jedine co mi na nom po čase prekáža je váha. Športová časť má okolo 12kg a preto aj zvažujem zmenu. Pozerám práve Valco 🙂 vy ste ako boli spokojna ďakujem

evicaveverica
autor
6. mar 2018

@ajka91 ja som s Valcom mega spokojna. S nafukovackami vazi 9kilo. Je mega obratny, dobre sa sklada, zvladne lahky teren (vinohrad, lesnu cestu) aj ked nieje odpruzeny, ale dcerka sa v nom vobec tak nevytrasie. Ma velku striesku, pasy sa daju rodelit z 5bodovych na 3bodove, podnozka ide do 4 poloh tusim, cely kocik do uplneho lahu. Mozete mi odmerat kolieska predne a zadne na tom X landeri? Nikde.som nenasla miery. Ako zvlada les, alebo luku?
Len budem potrebovat druhy kocik pre druhe babo, a chcem otocnu sportovu cast a odpruzenie. Tie nove x landery maju uz aj super striesky, len neviem ci sa na nich pasy daju rozdelit z 5 bodovych na 3bodove

evicaveverica
autor
6. mar 2018

@ajka91 mozete mi kludne napisat SS, co vas zaujima vsetko vam poviem, aspon si vymenime skusenosti

ajka91
6. mar 2018

@evicaveverica a aký Valco presne máte ja pozerám Valco Snap 4 Tailor Made (tie šušťákové sa mi nepáčia) Čo sa týka terénu v lese sme s ním neboli ale lúku zvladne a aj po snehu prejde. Ale zase na turu nie je :D tie kolieska Vám premeriam ked budeme doma

evicaveverica
autor
6. mar 2018

@ajka91 ja mam Valco Snap 4 sport Tailor Made grey marle
Dakujem, na turu s nim ist nechcem to by bol lepsi daky polsky tank, ale zase nechcem aby ma zastavila daka drobna nerovnost

ajka91
6. mar 2018

@evicaveverica tak priemer kolies zadné aj s guumou 25cm predné 16cm

evicaveverica
autor
7. mar 2018

@ajka91 dakujeeem