Kočík White Lux

dankolia
11. mar 2017

Maminky mate niektora tento typ kocika ste spokojne? Pripadne real foto uz dlho rozmyslam aky kupit no neviem si vybrat

dankolia
autor
11. mar 2017
lucka08099
11. mar 2017

Ahoj, ja mam presne tento kocik. Tiez som ho dlho obdivovala a zvazovala a napokon som riskla a kupila ho bez videnia a som spokojna. Je dost vysoky, takze sa k nemu netreba zohynat a aj vyssi clovek pri nom nevyzera komicky, je stabilny, lahko sa ovlada aj jednou rukou, aspon teda pre mna. Je mozno trosku tahsi, ale mne sa nepacia tie dizajnove kociky pri ktorych mam dojem ze sa lahko prevratia ked sa dieta pomechri. Mam odskusanu zatial len vanicku, je celkom priestranna. Mala ma 6 mesiacov a spokojne sa tam este zmesti aj s fusakom. Taska ku kociku je tiez dost priestranna a zmesti sa do nej dost vela veci.
Ked nieco, spokojne sa opytaj.

dankolia
autor
11. mar 2017

Paci sa mi aj tento no len ci aj realne dobre vyzera nema niekto realnu foto pre predstavu 🙂 Maminky aj vy ste dlho vyberali kocik ja sa neviem vobec rozhodnut nakolko nemam kde tento typ kocika si osobne obzriet

janickacrazy
11. mar 2017

@dankolia No neviem, ja by som už tieto typy nekupovala, tiež som mala podobný pri prvom bábu a nikdy viac, je to veľké hebedo, nepraktické, ťažké a ešte k tomu čakáš bábo v máji, čiže bude aj teplo. Športové časti týchto kočíkov sú pre 6mesačné dieťa obrovské a dieťa je tam doslovne utopené. Ja som si kúpila radšej použitý Cam dinamico, bol v stave ako nový a za polovičnú cenu, netvrdím, že je ideálny, ale mne vyhovuje a aj sa mi páči. Je to moj 7. kočík pri 3 deťoch a stále tvrdím, že ideálny kočík neexistuje, mám ešte jeden menší na leto a tieto dva kombinujem.

terezka1947
11. mar 2017

ja by som ti odporucala kociar realne vidiet,chytit si ho a dat si ho predviest...a padla tu aj dobra rada-dolezite je,kedy sa babatko narodi-podla toho velkost vanicky....
no a co sa konkretneho typu tyka,ty budes kocikovat-ty musis vediet,lebo kazda ti napiseme nieco ine a aj keby dalsie mamicky mali rovnaky,kazdej by mozno vadilo nieco ine

ja_bb
11. mar 2017

Ja som pozerala vela kocikov, takyto obly ponuka vela predajcov, ale napr. okienko ma iba Camarelo,ak sa nemylim a nedam nanho dopustit, je to super od babatka,ked chces vidiet, ci nema plienku na sebe alebo tak,nemusis sa nahynat a nic odokryvat.... alebo ked je vacsi, ci sa mrvi,ci ma otvorene oci, mne to okienko velmi vyhovuje,ale mozno inemu nie... A pozeram,ze tento tvoj je o dost tazsi...

ollski
11. mar 2017

Tiez mam uz par kocikov uz odskusanych a do tohto by som nesla 😉 su velmi tazke a do roka sa budes urcite obzerat po nejakom dalsom spratnejsom a lahsom...teraz mam 8smi kocik co pri 3detoch nie je vobec moc, lebo ozaj dokonaly asi nie je, treba mysliet na to, ci budete casto cestovat, ci byvate v dome ci panelaku, al bytovke bez vytahu, ake su u vas cesty atd, samozrejne je dolezite aj kedy sa babo narodi, ine je kupovat kocik pre letne babo ine pre zimneho krpceka, ja by som to zvazila, radsej pozrela v obchode ci u kamosky, a kupila by som pouzivany lahsi kocik lepsej znacky, kolkokrat su ako nove a za prijatelnu cenu 😉 alebo pouzitu vanicku a lepsi sportiak, lebo ten sa vyuziva naozaj dlho 🙂

dankolia
autor
11. mar 2017

@ollski byvame v panelaku a necestujeme casto skoro vobec takze toto neriesim auto nemame takze ide mi len o kocikovanie pripadne ak treba zajst k lekarke atd 🙂

ela_79
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucka08099
11. mar 2017

No ja neviem. Mam 2 deti a pri prvom som fungovala len s jednym kocikom. Navyse my sme ho pouzivali len rok a 2 mesiace, lebo potom chcela chodit, tak sme ho odlozili a potom predali. A teraz mame ten prvy z tychto dvoch. Mozno je tazsi, ale ja v tom tiez nevidim problem. Ten predosly sme mali este tazsi a fungovala som s nim uplne v pohode. Byvame v bytovke a jednu radu schodov musim prejst ale aj to sa da. Tiez som neriesila cestovanie, takze som sa pozerala len na pohodlie babatka. A mne osobne sa napr. nepaci ked je dieta natlacene do maleho kocika a nevie sa poriadne ani otocit. Ale kazdy mame iny vkus a kazdy ocakava od kocika nieco ine. Je pravda, ze keby som musela riesit caste cestovanie, tak zvolim nieco ine, ale mne to takto vyhovuje

ela_79
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ollski
11. mar 2017

@dankolia tak potom skladanie do auta je pase 😉 este cestovanie mhd...takyto kocik sama nenalozis a ochoda ludi je "bezhradicna" :-P chodim mhd dost casto a aj koli tomu som si kupovala lahsi kocik, ak mate nizke autobusy tak oki 😉...este vyska, tieto kociky su dost vysoke, pri nizuckych maminkach su prave tak komicke ako mini koce pri hrbiacich sa oteckoch...pre babo je velka vamicka urcite komfortna...nafukovanie kolieska su tiez plus

ollski
11. mar 2017

@ela_79 jj sirka dveri/kocika je tiez dolezita, ja som pri jednom musela otvarat druhe kridlo vchodovych panelakovych dveri, co ma dost vytacalo a zdrzovalo...

gabriella93
11. mar 2017

@dankolia nemala som konkrétne túto značku ale mali sme Coletto Marcelo veľmi podobný kočík a pardon za vyjadrenie ale Nikdy Viac poľský kočík... Čítala som veľa recenzii na ten môj dosť veľa ľudí ho chválilo ale mne po 5 mesiacoch kočíkovania odišli ložiská na koliesku musel na reklamáciu a keď som nasadila športovú časť tak mu v piatich mesiacoch bola skoro malá...
Voľba padla na ďalší kočík s ktorým som maximálne spokojná, malý neni no spratny a ľahký je. Pre mňa dokonalý... Kupovala som na bazari Brio Go... Teraz už vyrábajú pod Britax go menom...

ollski
11. mar 2017

@gabriella93 toto je presne moj postreh u tychto topov kocikov, i ked som taky osobne nemala, ale kamosky hej, ze vana ooobrovka a sportiak potom maly...nutne zhanali dalsi...

gabriella93
11. mar 2017

@ollski presne tak... A vo väčšine prípadov to tak je... Vanička mi vyhovela vo veľkosti no keby som vedela hneď kupujem to čo mám teraz...Na foto malý 5 mesiacov

ollski
11. mar 2017

@gabriella93 tiez mam teraz britax (jeden vacsi, jeden cestovny) a som max. spokojna...😉 osobne by som si urcite kocik isla okuknut do predajne, vyskusat ako sa s nim manevruje, aj ked za tych par minut sa to urcite neda vsetko zistit, ale aspon sa sa porovnat s inymi

gabriella93
11. mar 2017

@ollski určite treba pozrieť poskusat...No aj poskladať a rozložiť a hlavne potazkat...

ela_79
Autor odpoveď zmazal
Zobraz