Kočík Vr Connect Verso

adelina84
3. sep 2012

ahojte, nemáte náhodou niekto skúsenosť s kočíkom VR Connect Verso? dá sa u nás niekde zohnať?

tortelinka
3. sep 2012

@adelina84 ja ho mam, v pohode je,kupili sme ho v Polsku

adelina84
autor
4. sep 2012

kupovali ste ho na trhu, či niekde v obchode? najviac sa bojím prípadnej reklamácie.

mirreckall
4. sep 2012

@adelina84 ahoj, kamaratka ho kupovala v Tesine na trhu, vraj sa da reklamovat v pripade potreby niekde v MT, my ho chceme tiez, lebo bo asi 3 mesacnych diskusiach o kocikoch s ostatnymi maminami nam vysiel asi najlepsie.... a inak predavaju ich aj v Hlohovci v jednej predajni.... chystame sa tam ist tak som zvedava, ohlasy na nu pozname len pozitivne od maminiek z NR, tak uvidime... ale az niekedy za mesiac 🙂

zdenkovia
30. sep 2012

Ja som si ho vcera kupila v Polskom Nowom Targu...neodolala som, aj ked sa mi to zda este skoro...😀. Tesim sa na jeho prakticke odskusanie. Pan, ktory nam ho predal povedal, ze reklamacia je mozna...dal nam kontakty na jeho firmu a povedal, ze kedykolkvek ho mozeme kontaktovat...Bol velmi priatelsky...Vyber mali teda riadny....a kupujucich tiez neurekom 😀

sejbry
13. nov 2012

neviem ci verso,ale vr conect mam v bazari,ak chces pozri,ci myslis ten. Tiez sme boli s kupou spokojni,len maly nie,ten nechcel byt v kociku 🙂 Tak ho predavame a aj tak sme potrebovali surodenecky🙂

zuzch
19. apr 2014

@sejbry
za kolko ak sa smiem spýtať predávate tieto kočíky? mám záujem.....dakujem

sejbry
19. apr 2014

@zuzch už sme ho predali,dávno ani cenu si nepamatam😉sa mi zda,do 200€ myslím,že 170€

kajka82
8. jún 2014

da sa este kupit verso novy na slovensku?, pripadne mate nejaku stranku z polska?