Kočík Tako warrior exklusive xxl

leus10
30. jan 2013

ahoj páči sa mi kočík tako warrior exklusiv xxl, ale v obchode nám ho príliš neodporúčala ani ho nemali takže som ho reálne nevidela ak máte niekto s týmto kočíkom skúsenosti dajte vediet

kiakocikovsvet
30. jan 2013

ak chceš veľkú vaničku, tak tento kočík je favoritom

georgia333
30. jan 2013

ja som mala tiež Warrior a bola som sním maximálne spokojná, obchod ktorý ho nepredáva je jasné, že ťa bude odhovárať aby ti mohol predať svoj tovar

limetka713
16. máj 2013

@georgia333 vedela by si mi napísať rozmery šport. časti tohto kočíka? alebo keby si mi mohla poslať foto do správy alebo na mail bola by som ti veľmi vďačná..

georgia333
16. máj 2013

@limetka713 ja som ho už predala, ale športová časť bola veľmi veľká,

limetka713
16. máj 2013

@georgia333 aha, aj tak ďakujem za odpoveď 🙂 ešte by ma zaujímalo, stačila ti teda tá športová časť alebo si ešte jeden športový dodatočne kupovala ? a bol ťažko skladateľný alebo si nemala problém? čo sa týka vaničky tak rozmery a info si nájdem, ale pri tej šport. časti minimum infošiek..takže ďakujem, veľmi mi pomôžeš 😉

georgia333
17. máj 2013

@limetka713 mala som iba tento a keď sme išli na dovolenku, tak som potrebovala niečo skladnejšie a kúpila som babyzen yoyo, tento kočík ma iba 5 kg, zmestí sa do batožinového priestoru v lietadle a nosím ho ako kabelu, po dovolenke som celú trojkombináciu predala a používam už iba yoyo, predala som ho kamarátke takže idem za ňou a zmerame športovú časť, inak ja som s ním bola veľmi spokojná, malý tam spinkal aj tri hodiny, dostatočne veľký, priestranný a rýchlo skladateľný, rozložíš ho jednou rukou a v druhej maš dieťa, super , ak chceš viac info. napíš tel. kontakt a zavolám ti, ja mám neobmedzený kredit tak rada poradím

limetka713
17. máj 2013

@georgia333 mne sa celkom pozdával aj ten TAKO Laret, ale strašne som chcela v čiernom prevedení, a to nemali, tak som pátrala a našla tento, kt. sa mi aj viac pozdáva..ja som ten typ, že skôr dám na skúsenosti mamičiek než na nejaké super reklamy alebo fotky..tak preto som bola taká zvedavá 🙂 keď budeš mať čas tak by som zatiaľ len tie údaje ohľadne šport. časti prosila ( hlavne že či je nej. šanca že by sa tam v pohode zmestilo také 2-2,5 ročné dieťa).. ďakujem veľmi pekne za ochotu, si zlatá 😉 pekný deň a víkend želám

georgia333
17. máj 2013

@limetka713 Rozmery warrior šport. časti: dlžka cez celú šport. časť v ľahu aj s nožičkami : 90 cm,
šírka :32 cm,
výška chrbtovej opierky: 41cm,
dlžka sedacej časti: 26,5 cm.

limetka713
17. máj 2013

@georgia333 Ďakujem veľmi pekne 😀