Kočík s veľkou vaničkou a pásmi do auta.

elinka81
31. jan 2019

Ahojte maminky neponúka niekto na predaj použivany kočík alebo samostatnú vaničku s pasmi na prepravu ležiaceho dieťatka do auta? synček ma pol roka 10kg a je ležiaci doteraz sme ho prepravovali vo vajíčku ale po ťažkých 4 operáciach to už u nás nie je možne. Ďakujem všetkým za každú odpoveď.

lubik87
31. jan 2019

Skús vaničku Concord Proton je.mozne použiť aj ako auto-vaničku s adaptérom alebo Concord sleeper ale tá je kúsok menšia..len vahovo niesom.so istá čo do 10 alebo 13 kg

elinka81
autor
31. jan 2019

@lubik87 dakujem pekne za odporučanie poskušam pohladat na nete.

babi81
31. jan 2019

@elinka81 musi lezat?vacsie vajicko?lebo co viem vanicku su do 10kg

lubik87
31. jan 2019

@elinka81 ja som ich mala obe tá sleeper má 3bodové zapínanie tá Proton len široký pás okolo bruška

elinka81
autor
31. jan 2019

@babi81 Ahoj, naš Petko musi ležat nesmie byt hlavičkou hore inač je ohrozeny na živote.

babi81
31. jan 2019

@elinka81 jak to ma mrzi, dufam, zebude v poriadku, poznam vanicky inglesina a cam a tie su 78cm vnutorna dlzka, neviem ci by ti to stacilo

kikulienkadd
31. jan 2019

@elinka81 ahoj,mrzí ma trápenie so synčekom, dúfam, že sa mu stav čoskoro zlepší, to ti zo srdca prajem!
Ale k tvojej otazke: skús sa spýtať tu na MK Eli Šimon, to je odborník na všetko ohľadom kočíkov a súvisiacich vecí.
🍀🍀🍀

compra
31. jan 2019

@elinka81 tebto tyzden som predala...
Ale pppozeraj ti na MK vanicku Peg Perego Navetta XL s autopasmi. Pouzivala som ju na pravidelne dlhe cesty autom s malym do 9 mesiacov. Je dost priestranna. Mali sme pozicanu aj tu Concord, ale to bola velka tazka opacha, a len s padom cez brucho. Naveta ma trojbofovy pas.

lexi17
31. jan 2019

@elinka81
@elinka81 jane nomad sa da tiez pripnut

jaredleto
1. feb 2019

Ahoj skús vaničku Cam dinamico up my sme ju používali skoro 9 mes. a môžeš ju rovno pripnúť v aute tie pásy sa kupujú zvlášť ale možno kto predáva vaničku bude mať celé príslušenstvo na predaj

innapnirhu
1. feb 2019

Ja by som sa chcela opytat, ako sa vanicka dava do zadu, cez 2 alebo vsetky 3 sedacky?

compra
1. feb 2019

@innapnirhu cez 2

mzahoncekova
4. feb 2019

@elinka81 ahoj .. vanicku concord proton by sme mali mat... mozem to overit ak ju este potrebujete ?