Kočík Riko Side 2020 - skúsenosti

feketka
12. okt 2022

Ahojte, našla som z druhej ruky v dobrej cene tento kočík (takmer úplne nový), ale keďže sa vôbec do nich nevyznám, tak by ma zaujímalo, že či sa to oplatí a ako sa s ním manipuluje, poprípade či je veľmi ťažký, neskladný a pod... Nemá s ním niekto náhodou skúsenosti? ďakujem 🙂

budajova09
12. okt 2022

Nemám síce konkrétne tento kočík no mám Riko Piano, s kočíkom sme veľmi spokojný, veľké plus bola priestranná vanička, malý v nej spával vždy rád, tak isto aj športová časť je priestranná a pohodlná…
Jediným mínusom na tomto kočíku boli kolesa, veľkosťou sú TOP na tieto naše slovenské cesty a chodníky 🙈 no moc toho nevydržali, guma mala také drážky a keď sa menil chlad z teplom tak sa začali rozchádzať až gumu úplne roztrhlo… kolieska sme vymenili a zatiaľ držia 🙂 kupovali sme v poľsku za zlomok ceny, na Slovensku stojí jedno koleso 25-30€

Inak celkový dojem veľmi dobrý 🙂

feketka
autor
12. okt 2022

@budajova09 super, dakujem za info...ja zvazuje ci do toho ist alebo nie...lebo recenzie su aj aj, ale asi si ho pojdem pozriet a uvidim...len to vajicko sa mi nie az tak velmi pozdava, to by som potom mozno kupila ine.