Kočík Riko Nano Flower Collection

22mariana22
1. apr 2014

Babenky prosim vas ma niektora skusenosti s tymto kocikom? Nahodou som ho nasla na nete a moc sa mi paci. Nieje vanicka a sportova cast nejaka mala? Kedze som ho nazivo este nevidela neviem aky asi je 😉 dikes

cikcak
2. apr 2014

Milá 22mariana22,

práve som sa zaregistrovala kvôli odpovedi na tvoju otázku. 🙂

Tento kočík som taktiež objavila na nete. Nik z mojich známych ho nepoznal, dokonca ani v predajniach, do ktorých som zašla obzrieť si ho naživo, sa s ním zatiaľ nestretli, na nete som nenašla de facto žiadne recenzie (údajne ide o novinku). Objednala som ho teda len na základe miery spĺňania našich požiadaviek - parametre, ktoré uvádzali dodávatelia, cena, príslušenstvo, čiastočne i vzhľad.

Kočík máme doma cca 2 týždne. Úprimne povedané, "mapujeme ho iba teoreticky" (termín pôrodu mám až začiatkom júna), tzn. v praxi možno prídeme na nejeden nedostatok, ale zatiaľ sme s výberom spokojní.

Vanička je naozaj veľká, vhodná pre dlhánikov aj fusak (to bola jedna z našich kľúčových požiadaviek) a ani športová časť nepatrí k najmenším. Striešky taktiež nie sú plytké. Skladanie je pomerne jednoduché, akurát odbrzďovanie nohou ide ťažšie.

Neviem, aké kritériá sú pre teba dôležité, preto ak ťa ešte niečo zaujíma, rada odpoviem.

22mariana22
autor
7. apr 2014

@cikcak Dakujem za info, myslis ze je tento kocik vhodny aj pre chlapca kedze su tam kvety, neviem este sice co to bude 😉 ale ja si myslim ze by to nemalo vadit. Dikes

22mariana22
autor
7. apr 2014

@cikcak Prosim ta este ak mas nejake foto, ako ten kocik vyzera nazivo, by som sa potesila. Ak mas nieco vloz do diskusie alebo mi to posli prosim,prosim 😉 dakujem

cikcak
8. apr 2014

My to berieme tak, že na kvety nemajú vlastnícke práva iba ženy. 🙂 Dokonca sme si vybrali farebný variant, pri ktorom tie kvety vyniknú ešte viac (prikladám fotku).

Medzičasom sme ho už ukázali niekoľkým známym, ktoré čo-to nakočíkovali, a žiadna z nich na ňom nenašla šmondrch. Verím teda, že budeme spokojní.

Potom mi daj, prosím, vedieť, ako ste sa rozhodli. 🙂

miskaamatko
9. apr 2014

veľmi pekný je 🙂 ste ma potešili s vašimi postrehmi, my planujeme riko nano odtieň malachit...žiaľ tiež som ho nikde nevidela a žiadne recenzie nepíšu, ale spĺňa všetky moje požiadavky 🙂

siu04
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
siu04
12. apr 2014

@cikcak ahoj prosim ta myslis ze tento kocik je dobry aj pre horsi teren?mame v meste kocky.ci by to zvladal.a ako sa s nim manipuluje,ked ratam ze chytime aj sneh a tak.a kde si ho kupovala?dakujem

cikcak
12. apr 2014

@miskaamatko

Ahoj, Miška.

My sme sa, ako som písala vyššie, napokon tiež rozhodli len na základe údajov na stránkach dodávateľov, a neľutujeme. Prax ukáže. 🙂

(Mimochodom, termín pôrodu máš stanovený na moje narodeniny. 🙂)

@siu04

Zuzi, bábätko sa nám narodí až v júni, takže prakticky kočík otestovaný nemáme. V zásade však kolieska vyzerajú byť pevné, odolné a s kočíkom sa nám manipuluje dobre - nie je ani "ťažkotonážny", ani ako "z kvetu makového".

Stránku, cez ktorú sme ho objednali, ti radšej napíšem do správy, pretože neviem, či smiem takto verejne. Každopádne, s jednaním dodávateľa sme boli nadmieru spokojní - pribalil aj to, s čím sme vôbec nepočítali, kočík nám doručil ani nie do 10 dní a deň pred dodaním nás telefonicky upozornil, takže sme sa zariadili tak, aby bol v tom čase aspoň niekto doma.

siu04
13. apr 2014

@cikcak ahoj aj ja mam termin na jun 🙂 od 18 do 23.rozmyslam ze ho asi zoberiem.len dufam ze zvladne tie nase uzasne ,rozbite kocky a tiez zimu.je to strasne vyberat kocik ,ked clovek nema ziadne skusenosti 😵 mozno ho pojdem pozriet ,tam kde si ho kupovala ale objednam ho inde za lepsiu cenu.za 414e maju aj so slnecnikom a fusakom 🙂 a este sa ta chcem opytat,vajicko sa da pripojit na konstrukciu?pisu to tu dost nejasne..dakujeem

siu04
13. apr 2014
https://www.youtube.com/watch?v=eZVQBCll0ls


celkom dobra prezentacia.este viac sa mi paci 🙂

cikcak
14. apr 2014

@siu04

Áno, dá sa. Adaptér bol v cene. Ak by si to mala bližšie do okolia Piešťan, môžeš prísť na prezentáciu aj k nám. 🙂

siu04
14. apr 2014

🙂 hehe trosku od ruky,ale dakujem!a ty mas kedy termin?a prve dietatko?
@cikcak

cikcak
15. apr 2014

@siu04

Poslala som správu.

162013
17. apr 2014

ahojte damy, ja som dnes s manzelom tento kocik videla na zivo a ucaroval mi 🙂 pozreli sme niekolko kocikov, no tento jediny mi hadam prisiel najlahsi, lahko ovladatelny, pruzny... myslim, ze aj vanicka je dost siroka... mame termin v oktobry, takze dost dbam na to, aby babatku nefukalo dnu a je super kryte, asi najviac co som do teraz videla... sportova cast sa mi zdala byt tiez dobra...asi nemozem chcet, aby sportova cast bola sirsia ako 37cm, ale zdalo sa byt to fajn... takze, sme asi nasli, co sme hladali, comu sa tesim 🙂

vlasta506
22. apr 2014

Ahojte aj my s manželom sme sa rozhodli pre tento kočík tiež podla parametrov z netu a chcem sa opýtať báb čo ho už objednávali alebo idú objednávať že odkiaľ je to najvýhodnejšie. Dík za odpovede 😀

162013
26. apr 2014

@vlasta506 ahoj, my ho budeme objednavat z tejto stranky... http://www.kocikyluna.sk/kociky-kombinovane/436... boli sme sa na neho pozriet aj priamo u nich a v predajni, kt maju v ramci rodinneho domu, nam povedala, ze pri osobnom odbere nam vie spustit este cenu dolu. Ale predajnu maju len v PO.

vlasta506
27. apr 2014

@162013 Ahoj dík za info na tejto stránke ho majú ešte lacnejší http://www.pre-deticky.sk/eshop/riko-nano-2013-... taj ešte porozmýšľam a koľko sú vám ochotný spustiť z ceny.

162013
27. apr 2014

@vlasta506 myslim, že vravela pani takých 20eur.... s tým, že k tomu dávajú myslím dáždnik a poťaky na kolesá, aby si si doma nenarobila bordel 🙂 čo sa mi páčilo....

22mariana22
autor
4. máj 2014

@cikcak Krasy je, a prosim ta aky je asi vysoky lebo sme pozerali nieco taketo a videli sme camarello art a ten bol obrovsky som mala rucku skoro az pri ramenach 😉 tak preto, mam len 162 cm 😉. A myslis ze by sme ho nasli aj v polsku dakujem

22mariana22
autor
4. máj 2014

@cikcak a prosim posles mi do spravy z ktorej stranky si ho objednala a za kolko? Dakujem

obicamte1
7. máj 2014

@cikcak ahoj prosím ťa nepíšeš mi odkial ste ho objednali.Ďakujem

cikcak
7. máj 2014

@22mariana22
@obicamte1

Poslala som vám správy.

162013
17. máj 2014

ahojte mamicky, uz ho niektora pouzivate v praxi?

margaretka84
24. máj 2014

@cikcak, aj mne ucarova tento kocik, ale muzovi sa tie kvetinky nejako nezdaju, co mi je luto, lebo ja som do flower collection uplne zamilovana 🙂 tak sme sa rozhodli pre riko nano v odieni bezova - tmavohneda. Prosim ta, mohla by si mi len povedat, ci ta vanicka sa musi pri vybere z konstrukcie nejako "odkliknut', alebo sa iba jednoducho vyberie? My byvame na druhom poschodi bez vytahu a mam trochu dilemu ako budem riesit to prenasanie. Aka tazka je ta vanicka? Dakujem pekne za radu 🙂

22mariana22
autor
24. máj 2014

@cikcak ahoj prosim ta a nevies kto to vyraba ci poliaci alebo kto, lebo som to nikde nenasla 😉

margaretka84
25. máj 2014

@cikcak prosim ta, napises aj mne, odkial ste ho objednavali? dakujem 🙂 inak, az teraz som si vsimla link na prezentaciu, takze, tie otazky ohladom vanicky uz nemusis odpovedat, nasla som to aj na stranke a vidno to aj v prezentacii.

@22mariana22 tiez som hladala vyrobcu a nikde som to nevedela najst, povedala by som, ze su to poliaci. My sme uz rozhodnuti, ze ho kupime, len este pozeram, cez aku stranku najvyhodnejsie. V predajniach nam velmi odporucali teutoniu, ale cenovo to vyjde raz tak vela a zda sa mi zbytocne tolko vyhadzovat za kocik. Uvidime, ci ta volba bude stat zato, vyzera, ze tento model este nema vela mamiciek odskusanych, kedze je to novinka. My cakame prve bejby a priznam sa, ze z tych kocikov som jelen 🙂)) je ich tolko, ze sa mi nechce googlit info o dalsich dvadsat znackach...

siu04
26. máj 2014

www.svetkocikov.sk
Ja som objednala z tejto stranky + k tomu dostaneme slnecnik.
Uz mi tento tyzden pride 🙂

cikcak
30. máj 2014

@margaretka84
@22mariana22

Odpovedala som vám cez správy.

minka2206
11. jún 2014

Dievčatá ktoré ste kočík objednali @siu04 @cikcak kde sa kočík vyrába? Lebo na internete som to nenašla... Ďakujem 🙂

maruska261
12. jún 2014

@cikcak ahoj prosim ta ako si spokojna s kocikom riko nano?dakujem