Kočík Rider Formula Strata 2011. Referencie?

tajson
24. sep 2011

Má niekto kočík Rider formula strata 2011 aké máte skúsenosti???? Ja má objednanú túto farebnú kombináciu dúfam, že som si vybrala dobre 🙂.

tajson
autor
24. sep 2011

Len ma prosím neposielajte do debaty Jane Rider formula strata 2010 veľa toho tam nieje a je to rok stará kolekcia radšej mi prosím napíšte postrehy z novej kolekcie ďakujem 🙂

tajson
autor
24. sep 2011

Nik nemá tento kočík???? 😒 😒 😒 Čakám na vaše odpovede 🙂 😉 😉

sashabb
25. sep 2011

@tajson podľa mňa v kolekcii 2010 a 2011 nieje žiadny rozdiel, maximálne tak farebné kombinácie 😉 inak kamarátka ho má a je spokojná

tajson
autor
25. sep 2011

@sashabb ďakujem 🙂

mimi321
26. sep 2011

aj ja ho chcem kúpiť, ale neviem sa rozhodnúť. Trošku ma odrádza tá malá vanička a dosť by ma zaujímalo, či vŕzga tento 2011 keď je športová časť. Som niekde čítala, že 2010 vŕzgal. 😉

mimi321
28. sep 2011

@tajson odkiaľ si ho objednávala prosím ťa?

tajson
autor
1. okt 2011

maderna.sk ale mozes aj priamo v predajni objednat a dojde ti tam uz nam dosiel ale este som ho nevidela lebo som v nemocke tak nam drzte palceky prosim alebo ho maju aj v babetkove.sk skus vraj je super

tajson
autor
1. okt 2011

pockajte zeny do novembra a uz vam napisem svoje skusenosti papa

suzan1111
30. dec 2011

@tajson ahoj, prosim ta ak si si kupila tento kocik, mohla by si mi napisat ako si s nim spokojna, ci vrzga a vsetko co je podla teba dolezite, tiez uvazujem nad tymto kocikom,velmi ma vcera oslovil ako som si ho bola pozerat,len sa fakt bojim toho vrzgania a trosicka ma odradza, ze sportova cast sa neda dat uplne do lahu. Budem vdacna za kazdy postreh, kedze to nie je mala investicia. Vdaka 😉

tajson
autor
3. mar 2012

ahoj no ja som veľmi spokojná super je aspon hlboká časť a vajičko športovu sme ešte nepoužili mala ma len 4mesiace 🙂 kočík nevrzga je fakt super mohol by byť lahší o trošku (ach tie schody) ale ja aj moj manžel sme veľmi spokojný a to myslím že bolo dosť snehu tak zaťažkávacích jazd máme dosť za sebou ked sa zabrzdia predne kolečká aby sa netočíli zvládnete aj veľký sneh 🙂))) a tiež ma odrádzalo to že športová časť sa nedá dať do ľahu no čo už nemôže byť super dokonalý 🙂 prepáčte že písem až teraz dlho som tu nebola nebol čas 🙂 ak si ho kúpite príjemné kočíkovanie 🙂 papa