Kočík Rafpol Avaro verzus Rafpol Largo

ivka882
16. mar 2015

prosím Vás má niekto skúsenosti s týmito kočiarmi?ďakujem

lennulik1
16. mar 2015

@ivka882 ahoj, ja osobne s touto znackou nemam skusenosti, ale pozrela som ich na internete, ale co mi tak padlo do oka, tak mi pride na sportovej casti troska kratka celkova dlzka lozka na sportovej casti - len 85cm. Cakas prve dietatko? Ak ano, viem, ze vela mamiciek, co cakaju prve este nemaju tolko skusenosti s kocikmi (ja som tiez nemala a tiez som sa poucila) a riesia skor velkost vanicky. Ale treba si uvedomit, ze vacsiu cast kocika vyuzijes prave so sportovou castou. Ja som mala ako prvy kocik od znacky Bebetto, 3-komb., nemal mi kto poradit s kocikmi a je tolko vyrobcov.... teraz mam Brio go, rocnik 2013 a som nadmieru spokojna. a dlzka lozka je 100cm a sklada sa v jednom kuse. Neviem, ake skladanie je na tom Rafpole, ale treba si uvedomit, ze ak budes musiet od konstrukcie odopinat sportovu cast, tak je to troska nestastne. ak teda vyuzivas na presuny aj auto. ak by si chcela kocik pre druhe babo, tak potom ten kocik asi tazko vyuzijes, pokial nebudes mat hooodne velky kufor na aute. tymto som Ta nechcela odstrasit, len napisat moju skusenost. drzim palce pri vybere toho spravneho kocika 🙂

ivka882
autor
16. mar 2015

@lennulik1 Ďakujem,čakám prvé dieťatko,takže nemám s kočiarmi žiadne skúsenosti,tieto som pozerala na nete a neviem sa rozhodnúť aký by bol asi najlepší,idem pokukať tie čo si mi napísala 🙂

lennulik1
16. mar 2015

@ivka882 Ak Ti mozem odporucit, tak bud to Brio Go - je to jeden z mala kocikov, ktory ma najdlhsiu lozkovu cast na sportovej casti, sklada sa v jednom kuse a sedacku si mozes otacat v smere jazdy, alebo v protismere. mne sa najskor nepacil kvoli madlu, pripominal mi kosacku, ale ked som zistila, co vsetko ma, tak som bola z neho nadsena. s tym polskym Bebettom to bol pre mna krok vedla, ale tak co uz, nemal mi kto poradit...
alebo som sa rozhodovala este nad znackou Baby jogger, bud surodenecky city select, alebo city elite (ten je take delo, ze sa Ti tam vmesti aj 5 rocne dietatko, ale nema otocnu sedacku), alebo mi baby dost odporucali city mini GT. tam je tiez velka lozka plocha, ale tiez sa neda sedacka otocit. a super sa sklada, len jednou rukou. mrkni na youtube videa, uvidis, co sa ti bude pacit. ak aj mas mensi rozpocet, tak skus pozriet na bazaroch kociky, urcite natrafis na nejaky v super stave, aj v zaruke. ;)

miskacharly
20. máj 2015

@ivka882 ja ho mam,obidva su rovnake.akurat ine farby.je dobry,lahky.akurat. 🙂

snurka100
25. sep 2015

@lennulik1
@lennulik1 a aky druh bebetta si mala?

lennulik1
26. sep 2015

@snurka100 ahoj, mala som bebetto aquarius.