Kočík Rafpol Avaro 2015

martin_1
27. apr 2015

Prosim o nazor na kocik Rafpol Avaro 2015, mate ho niektora? Velmi sa mi paci, je aj cenovo dostupny, akurat ho v kamennej predajni nemaju, da sa objednat z internetu, preto potrebujem poradit, dakujem

ivasyc
27. apr 2015

@martin_1 ahoj máme ho ešte čaká na majitela 🙂 je čierny s bodkami, vyberal manžel cena fajn, a je hlavne nový tak hádam aj niečo vydrží a ta cena tam je tiež fajn, dali sme nafukovacie kolesá a myslím, že je aj dosť veľký

marrie5385
9. dec 2015

@ivasyc ahoj a ako vysoko je dno vanicky od zeme? Velmi sa mi paci hnedy, chceme si ho objednat, no bojim sa aby nebol prilis nizky. Bola by si ochotna poslat mi foto sportovej verzie ako vyzera nazivo? Dakujem 🙂

ivasyc
9. dec 2015

Vanicka je dost vysoko uz ju nemám, keďže dobko je uz dlhy a nezmesti sa nam tam, ale manzela mam vysokého a kvôli nemu som objednávala vyšší kocik, sportiak ti odfotím ale som na PN tak ti pošlem foto neskôr ak nevadí, sportiak je nižší, ale ani to dáko nevadí aspoň to naše čertiča nespadne z takej výšky a je to preto aby si ho tam lahsie posadila ked bude ťažký ako naše 10kg šidlo