Kočík Raf-pol Tropical

reni666
6. sep 2018

Aké máte skúsenosti ? Chcem si ho objednať a nemám možnosť ísť osobne pozrieť. Ešte som nemala žiaden kočík tak sa do toho ani nerozumiem, páči sa mi len cena a že sú pekné farebné.

potvora1
6. sep 2018

@reni666 ahoj, ja som mala RAF-pol, pozerala som aj tie tropical, no niektoré sú pekné, niektoré až príliš farebné, ale toto je vec Tvojho vkusu, aký si vyberieš, a aký sa Tebe páči, taký budeš mať.
Mne osobne sa páčia farebné kočíky a kočíky bledších farieb, ja som mala bledo fialový. Bola som spokojná hlavne s hlbokou vaničkou, bola skvelá, priestranná, nákupná taška pod kočíkom tiež super. Potom som prešla na športovú časť a tan to už také ružové nebolo 😏 s tou som už moc spokojná nebola a po 2 mesiacoch som si kúpila menší športový kočík, ale toto veľmi záleží aj toho, do akého ročného obdobia budeš dieťatko nosiť v kočíku.

reni666
autor
6. sep 2018

@potvora1 ahoj ďakujem za odpoveď, budem rodiť až v decembri a vybrala som túto. Čo vadilo v športovej časti ?

potvora1
6. sep 2018

@reni666 krásny je.. Ako nič také ohromné nevadilo, na zimu s nim budeš veľmi spokojná, akurát v športovej časti sa dá ťažšie dostať do tej tašky pod kočíkom, aj športová časť je taka mohutnejšia..ale inak kočík ok, aj cenovo

kika8838
14. jan 2019

@reni666 ahoj kupila si si tento kočík? Tiež som si ho vyhliadla, a zajtra sa chystám objednať. Si spokojna?

reni666
autor
16. jan 2019

@kika8838 nakoniec som kúpila Rafpol white lux a som s ním spokojná

xeninkaa
24. feb 2020

Top