Kočík Quinny ZAPP. Aké máte skúsenosti?

adka12
28. júl 2010

Aké máte skúsenosti s týmto kočíkom? Ste spokojný? Má nejaké nedostatky?
Ďakujem

barboramarek
29. júl 2010

ahoj ide o to co od tohto kocika odcakavas, je velky priestranny, ale len na sedenie.mensi nakupny kosik, lahko sa ovlada, nema polohovanie.

minitrouble
29. júl 2010

@adka12 ten novy co sa ma zacat predavat o mesiac ma mat aj polohovanie, cize v tom pripade podla mna vynikajuci kocik 😉 🙂

nikush
10. aug 2010

@minitrouble
vazne sa ma vyrabat polohovatelny? a mnozes mi dat link kde si to citala? vdaka

dosa
10. aug 2010

@nikush - napriklad tu sa da uz aj kupit - je polohovatelny a ma aj otocne sedenie do protismeru, takze zase bude toho menej, co mu mozno vytknut: http://www.baby-nest.co.uk/quinny-zapp-xtra-reb...
ak si das vyhladat quinny zapp xtra mozno sa dozvies viac 😉

nikush
10. aug 2010

@dosa
dakujem velmni pekne

nikush
10. aug 2010

@dosa
uz len keby ho niekto mal a dal nizsiu cenu 😀

dosa
10. aug 2010

@nikush - hmmmm, pouzity tak skoro nekupime... ale da sa to spravit aj tak, ze kupit pouzivany starsi model a na to len tu polohovaciu sedacku dokupit - bude to sediet. len ktovie kolko bude stat ta samotna sedacka, aby to nebolo viac ako kocik 😉

nikush
10. aug 2010

@dosa
sak ja dakedy na buducu jar, leto planujem kupit, tak sa mozno niekto nado mnou zlutuje 😅

minitrouble
11. aug 2010

@nikush mne sa ta cena nezda vysoka ani za novy kocik 😎 😝 ....ved tam sa plati aj za kvalitu a za to co ten kocik ponuka ....ja som zvedava aky bude v realite ked sa zacne u nas predavat 😉
a necakaj ze pouzivany bude nejaky extra lacny ....dobre kociky si drzia cenu aj ako pouzivane 😝 😉

nikush
11. aug 2010

@minitrouble
tak mne sa zda za jeden sportak len preto, ze je quinny ta cena vysoka...moze byt aj zo zlata, nedam tolko za neho...o 100 viac som dala za 3kombinaciu

zajo79
11. aug 2010

tie 3kombinacie ziadna vyhra kociky... 🤐 a nieje kocik ako kocik.

anezena
12. aug 2010

my sme mali zapp, ale vydrzal len 3 tyzdne. to ze sa nedal polohovta mi v tom case nevadilo, ale straasne mi vadilo to hrkotanie, to sa nedalo zniest, ja som najprv myslela ze mam vadny kus, ale stretli sme sa tri baby so zappmi a kazdej to robilo. a dalsia vec nedal sa ovladat ked som drzala v ruke dazdnik a prsalo, to bolo za trest s nim ist.
ja som ho kupovala, lebo sme sli do prahy a potrebovala som nieco co sama odnesiem vo vlaku a bol super v tom, ze bol skladny, mala som ho ako cestovnu tasku na pleci. ale chodenie s tymto kocikom po Prahe bol horor

zuzul1310
13. aug 2010

Plne súhlasím s tým že nie každý "značkový" kočík je aj kvalitný. Mám teraz ôsmi kočík a okrem Slalomu som sa s kvalitným kočíkom ešte nestretla a to mám TFK Buggster a mala som aj MacLaren XLR (dosť drahé "hračky"). Buggs je fajn len tlačiť ho s ťažkým dieťaťom a nejakými vecami v košíku je samé o sebe dosť hrozné a nehovoriac o tom keď potrebujem druhú ruku na niečo iné (mobil, zmrzlina) tak to je úplne o ničom), MacLaren na to že je to luxusný golfáč do 30kg váhy diaťaťa bol totálne o ničom a okrem striešky som na ňom nič dobré nenašla. Nad Zappom som tiež uvažovala ale nakoniec ma @anezena odhovorila, za čo som maximálne vďačná a aj za perfektný Slalom ktorý nemá chybu 🙂

anezena
14. aug 2010

@zuzul1310 jeeej ahoooj, dakujem pekne, ano slalom uuuplne naj kocik.
my mame teraz nunu buggy ato sa so zappom neda ani len porovnat paradna je. buggs bola nasa tiez srdcovka, ale bol tam problem s rozlozenim kocika - nechcelo sa to zacvaknut a jedna strana sa stale kladala. inak bol super. ale mali sme ho minuly rok, ked mal dany rok aj 4 mes. hlavne na dovolenke sme ho vyuzili, a tam bol super, maly sa v nom vyspal, dole pod kocik som dala aj nocnik ked sme sli na plaz.

zuzul1310
14. aug 2010

@anezena 🙂 slalom je náš miláčik a sranda lebo s buggsom máme tiež rovnaké problémy ako si mala ty. Malý má ale 21 mesiacov a má 17 kg a 94 cm, takže uvažujem zhodou okolností tiež nad nunou. Tvoj Danielko je aký veľký nemáš nejaké fotky Danka v nune, bojím sa či mu nebude malá. ide dobre, si s ňou spokojná? Som rada že si ma vtedy keď som ti písala ohľadne zappa od neho odhovorila 🙂

adka12
autor
15. sep 2010

a ako sa jazdí s týmto kočíkom v zime?

luciferova
25. okt 2010

kocky zvazujem tento kocik ako druhy do auta. neprevracal sa vam alebo ake ma negativa? uz som nieco precitala, ale ak mate nove postrehy, sup sem 🙂 dakujemm

susisus
3. dec 2010

Tiež by ma zaujímalo ako sa chodí so zappom v zime ??? 🙂

anezena
16. dec 2010

@susisus hrozneeee

anjelicek26
16. dec 2010

zapp + sneh - koniec sveta

anjelicek26
16. dec 2010

Ale inak k zappu, neni nad neho, co sa tyka kocika, co mate len v aute, rychle presuny, na vbehnutie s dietatom do obchodu, na poflakanie po meste. My sme ho neskutocne vyuzili. O hrkani neviem, teraz na neho naklikavame autosedacku, takze ho mame uz pre druhe dieta, pouzivame len podvozok. Chystam sa dokupit novu celu vrchnu cast - zo zappu xtra, za 80libier som tu cast niekde videla, a bude zo stareho zappu novy zapp 🙂 Aj z otocnou, aj z polohovatelnou castou...

zucha
16. dec 2010

pre nas vyborny. Tiez ho mame v aute pre pripad potreby. Nevyhoda je to polohovanie, ale ako niekto pise, nova verzia ho bude mat a myslim si, ze by sa mohol aj lahsie rozkladat a skladat. Udajne sa da nan pripevnit aj autosedacka, ale doteraz som neprisla na to, ako to mozem urobit ☹

dosa
17. dec 2010

@zucha - ak chces vajce na zapp, musis dat dole potah, nasadit adaptery a na ne vajicko, ale tusim len maxi cosi 😉

zucha
17. dec 2010

@dosa to viem, ze potah dole, aj adaptery a Maxi cosi mam, ale nepodarilo sa mi zatial ten potah dat prec 😀

dosa
23. dec 2010

@zucha - tak mne sa prave podarilo uspesne oddelit potah od konstrukcie a osadit novu sedacku xtra... nebolo to ani take hrozne, ako som myslela, treba dat dole striesku, odistit potah od konstrukcie (take dva haciky) a potom musis mat kocik zlozeny na polovicu a tahat ten potah von z drazok, co su v konstrukcii - hornu polovicu smerom k ruckam a dolnu polovicu smerom ku koliesku - kocik musi byt stale prelozeny, ale lepsie ked nie je uplne az do zacvaknutia 😉

anjelicek26
23. dec 2010

Babulky nezda sa vam ta nova sedacka nejaka mala? My sme do nej v obchode predvcerom posadili Maxa a teda, poviem pravdu, mne sa zdalo, ze je mu tak akurat... a to ma pol roka. Co bude o rok? Ta sedanka stareho zappu je rozhodne väcsia, hlavne do hlbky. Neviem neviem, ci do tej novej sedanky pojdeme...skor asi ostaneme pri starom, to polohovanie nejako ozelieme, ved mame este ine kociky doma 😅 Do auta mi to bude stacit aj bez polohovania. Pravdu - fakt ma ta sedanka sklamala velkostou :(

dosa
26. dec 2010

@anjelicek26 - mozem premerat, ale sa mi nezda o nic uzsia ako povodna... pretoze ked som osadila sedacku xtra na podvozok zapp, tak sa mi roztiahol cca o 2 cm... posudzujem podla toho, ze tie 2 cm mi chybaju aby som tam osadila madlo, ktore som pouzivala na klasicky zapp... preto si myslim, ze az taky velky rozdiel v tych sirkach nebude...

mirka285
26. dec 2010

@dosa ak mozes pomeraj,mna to tiez zaujima 🙂

anjelicek26
26. dec 2010

@dosa - ja myslim hlbku, na ktorej dieta sedi. Myslim, ze 2 rocnemu dietatu tam neni absolutne ziadna sanca, ze sa mu tam bude dat sadnut a nebude tam na pol zadku resp. visiet v pasoch. Skoda, ze som Maxa neodfotila, jemu to bolo tak akurat.

dosa
26. dec 2010

takze na klasickom zappe:
-sirka sedenia 29
-hlbka sedenia 19
-vyska operadla 52

zapp xtra
-sirka sedenia 29
-hlbka sedenia 20
-vyska operadla 54

mne sa tam narve este moja stvorrocna dcera, ta sa velmi rada povozi len co synator vystupi z kocika... posedi, ale uz jej visia nohy 🙂