Kočík Quattro tour deluxe - Graco. Poznáte?

garicka
18. júl 2011

Má niekto skúsenosti s Quattro tour deluxe - Graco? chcem ho kúpiť, prosím dajte info 🙂

salvinka
18. júl 2011

@garicka napis do ip co by si chcela vediet 🙂

bobocka
18. júl 2011

@garicka ja ho mam.teda mali sme hodo cca maleho 18mesiaca.potom sme presli na lahsi kocik espiro magic 4.graco ma 14kg a to bolo uz dost do kopca tlacit ked maly rastol.ale dovtedy,teda ten prvy rok a pol som bola velmi spokojna.

https://www.youtube.com/watch?v=psdssPrdPjE

vanicka je pomensia(tam som maleho ani nemala,lebo mal reflux a bala som sa ho nechavat na rovnom spat.vyuzivala som vajicko ,ktore sa da lahunko prikliknut na sportovu konstrukciu a tam som ho vozila 🙂 sportova cast je vyborna,da sa dat az uplne do rovna do lahu.kolieska nie su nafukovacie(co ja som bola rada,pre mna lepsie ako stale s pumpickou behat a defekty opravovat).manevrovanie bolo jednoduche.pri rucke mas priehradku (dokonca dve) a mas tam aj hodiny a teplomer.to som veeelmi ocenovala a furt som kontrolovla aka je teplota a kolko je hodin 🙂 aj drinky si mas kde odlozit.kosik je fantastick,veliky,velmi dobry pristup je k nemu.najviac sa mi pacilo,ze strieska bola polohovatelna a dala sa preklopit az k mandlu.ja som totizto kupila malemu dazdnik na kocik ,aby na neho v lete nepieklo a na kociku vydrzal par sekund,maly ho hned dal dole. a potom som zacala pouzivat tu striesku ako tienidlo a bolo to super.proste som to vzdy lahunko prestavila podla toho kde bolo slnko.supe vec 🙂 ja som s kocikom bola velmi spokojna a napriek tomu,ze sme ho pouzivali denne rok a pol a veru sme ho nesetrili,tak vyzera veeelmi zachovalo.v najvacsej pohode v nom bude mat aj druhe dieta.fakt velmi dobry kocik.a najvacsi bonus bola cena.za kocik s prenosnou vanickou,nanoznikom a plastenkou som zaplatila okolo 200libier(kupovala som ho v uk v roku 2009) a este som si dokupila za dvacku tasku,ktora sedela s kocikom.bola vyborna.🙂 ja osobne som s nim spokojna.ta vanicka je pomensia,ale zas sportova cast sa da da do lahu uplne,a je to velmi pohodlne,takze kludne mozne ist aj malinke miminko hned do sportovej casti.

lovacska
8. feb 2012

@bobocka Ahoj!čítam,že máš tiež graco,chcela by som sa opýtať,že ako sa nastavuju tie hodiny?Nám ukáže čas,ale nie aktuálny.Dakujem.

bobocka
8. feb 2012

@lovacska mas tam dva gombiky,uz si nepamatam co bolo pri nich napisane.graco nepouzivame uz skoro rok.proste sa len musis preklikat,stlacat jeden a druhy,sledovat co mas na monitore a podla toho prekikavat.jeden drz a druh stlacaj.a tak.ja som sa vzdy k spravnemu preklikala nahodou.proste som to stlacala dovtedy,kym nenaskocila spravna teplota i cas 🙂

lovacska
8. feb 2012

@bobocka Dakujem,už som to takto skusila,no ale skusim to ešte raz.. 🙂

bobocka
8. feb 2012

@lovacska ked to budes najmenej cakat,tak ti to spravne naskoci 😀 ja som sa s tym vzdy hrala vonku na prechadzke 🙂

muriel293
2. sep 2013

@bobocka prosím ťa a kade si s ním chodila v meste či na dedine? po akom teréne myslím ? lebo my tu máme otrasné chodníky počula som niečo že hrkoce neviem či to je pravda a že sa s ním ide dobre akurát tak v meste to a neviem posúdiť ja mám kočík s dvojkolesami menšími a ide sa s ním ozaj otrasne hľadala som niečo priestranné a pohodlné a našla som iba x lander a graco no graco trekko nechcem lebo mne sa moc trojkolky nepáčia...tento má väčšie tie dvojkolesá či také malé? a to zadné je dosť veľké??+

bobocka
2. sep 2013

@muriel293 kolieska ma stredne velke.predne kolieska su o trolinku mensie nez zadne myslim (uz ho doma nemam) pre mna boli akurat.chodila som s nim v meste,no tu mame hadam aj viac rozsypane chodniky ako na dedinach 😝 mne sa s nim slo dobre,nemala som problem.uprimne,teraz mam casualplay s4(menila som len koli tomu,ze sme sa stahovali a graco sa mi nezmestil do vytahu,lebo je maly a este aj vnutorne dvierka sa musia zatvarat) a graco je podstatne lepsi.nebyt toho prtaveho vytahu v novom baraku,tak graco isto nepustim.pre mna je on srdcovkou 🙂

muriel293
2. sep 2013

@bobocka no a vidíš ja som mohla mať krásny tyrkysový tento graco a pani majiteľka ma odhovorila vraj ona ho dáva preč lebo otrasne hrkoce a že jej sa to nepáči a že podľa nej ak chcem kočík na takýto terén tak určite nie tento graco že to skôr ten trekko a že ona si ide kúpiť casualplay no ti poviem už som čítala diskusiu o ňom a neviem a tá čierna čo rýchlo vybledne...a nafukovacie kolesá čo furt defekt to ma ozaj neláka v čom je podľa teba ešte horší casualplay?? a po snehu ako sa ti išlo s gracom?

bobocka
2. sep 2013

@muriel293 no s gracom sa mi slo v snehu uplne v pohode.samozrejme so zaaretovanymi kolieskami.no a casualplay je podla mna tazky kocik. a to zdvojene predne koliesko si ide podla seba,ono ma svoj vlastny svet a ide si ako sa jemu zachce 😠 za gracom banujem.ci hrkotal...nuz mne sa nezda,ze by hrkotal.ale kazdy ma asi ine kriteria na kocik.ja mam odskusany len graco quatro,espiro magic 4 a casualplay s4 a jednoznacna srdcovecka pre mna je graco.v nom som si vozila moj prvy pokladik 🙂

muriel293
2. sep 2013

@bobocka ďakujem 🙂

ladybugle
2. sep 2013

Graco Quatro - bol moj srdcovy kociar. mala som este aj Bumbleride, ale Graco som vyuzivala najviac. Posunula som ho dalej a este sa v nom vyvozili aj moje krstnata. Povedala by som, ze je neznicitelny. Velmi prakticky - jednoducho sa zlozi do auta, naklikne vajicko a ide sa!

emachelsea
21. jan 2014

...ahojte...aj ja by som si chcela kúpiť tento kociarik. Ale dcerka má uz dva roky...nebude sa tam tlacit? A teda som zvedava na tie kolieska... :-\ :-P

imanuel
18. feb 2014

@bobocka Ahoj, prepáč že obťažujem, chcela by som veľmi poprosiť o radu, chcela by som na leto kúpiť Graco Quatro kočík, vidí sa mi pekne priestranný, nákupný košík úplne ideálny, opisuješ ho ako dobrý kočík.... Chcela by som sa však uistiť, výškovo, myslíš že je vhodný pre 180cm žienku? Buď prosím, taká dobrá a poraď, ak sa dá, bojím sa, aby som sa nemusela hrbiť a neprišla o chrbticu a nemám ho možnosť vyskúšať. ☹ A ešte prosím, je vhodný aj pre 2ročné dieťa? Ďakujem veľmi pekne. 😵

bobocka
18. feb 2014

@imanuel nuz,ja mam 163cm,po pravde netusim ci by ti vyskovo vyhovoval.a ak si dobre pamatam,rucka sa nedala vyskovo nastavit,resp nie na tom starsom modeli co som ja mala.priestranny je podla mna tak akurat.pokial nemas nejake sumo miminko,tak isto postaci 😉 ale s tou vyskou rucky ti veru poradit neviem 😒 ale uprimne si myslim,ze ked chces pre dvojrocne miminko novy kocik,tak chod predsa do lahsieho sportoveho,nejake golfky mozno.dvojrocne ti uz aj co to pobeha .ja som graco menila ked bol maly starsi a kupila som espiro magic 4.

adamkopucik
2. júl 2014

baby prosim vas neviete nahodou ked by som zohnala striesku na graco tour deluxe a nahradne kolesa?dajte info

marianna1985
25. mar 2015

@adamkopucik ahoj, prosim ta zohnala si niekde tie kolesa?

adamkopucik
25. mar 2015

@marianna1985 ahoj, nie nezohnala a prakticky uz ani netreba lebo manzel mi povedal ze naco kym by som tu gumu zodrala tak by som este tri deti vyvozila;)

adamkopucik
25. mar 2015

@adamkopucik
@marianna1985 a preco ty zhanas?

marianna1985
25. mar 2015

@adamkopucik ale strasne mi hrkoce koleso, a uz mi to ide na nervy

tanina86
30. mar 2016

@adamkopucik
@marianna1985 baby neviete kde by som zohnala tie kolesa,alebo nedaju sa len tie gumy co su navrchu ,?vdaka

adamkopucik
31. mar 2016

@tanina86 joj tak to neviem,lebo ja som ich nezohnala tak ti neviem sama poradit. Ale skus v nejakych predajniach kde ho predavaju

marianna1985
31. mar 2016

@tanina86 tak to neviem, ja ten kocik uz nemam

tanina86
31. mar 2016

@adamkopucik dakujem pekne vyskusam