Kočík pre veľké bábo

sandri
21. júl 2013

Ahojte, obaja s manzelom sme velmi vysoki a uz teraz je jasne, ze nas synator bude riadny valibuk. Hladam preto co najvacsi kocik, kedze to bude zimne dieta, bude don treba aj fusak zmestit. Zatial u nas vitazi Inglesina magnum (mame psika, cize potrebujem nieco aj do terenu - na prechadzy do prirody). Co by ste mi poradili pripadne mate s Inglesinou skusenosti? Uvazovala som aj nad Camarelom Q12, ale nasla som nan velmi rozporuplne recenzie (aj velmi dobre, ale aj velmi zle).

lupape
21. júl 2013

my máme dorjan,danny sport. je tam celkom veľká vanicka. máme aj quinny buzz ale keď mal malý dva mesiace už mu bola vanicka mala tak sme prešli na tento. a zatiaľ som spokojná. sice s tým nakladaním do auta do kufra je to take všelijaké ale ak máte veľký kufor odporúčam

amadea3
21. júl 2013

Aj my sme s muzom hooodne vysoki a zvolili sme Gesslein f6, nema vanicku v pravom slova zmysle, ale velku vystuzenu fusakotasku ktora vanicku nahradza. Povodne som tak ako ty mala vybranu inglesinu magnum, ale v obchode ma kocik sklamal, bol hrozne chatrny a cely sa kyval, posobil na mna velmi nestabilnym dojmom. No a hned vedla stal gesslein a pacil sa, takze volba bola jasna 🙂

luciaalex
21. júl 2013

Inglesina magnum s nafukovacimi kolieskami je fajn. Ja som na prvy polrok mala vanicku sofiu lebo sa mi pacila, ale v podstate netreba, to som mala pre radost. Do magnumu sa v pohode zmestite, my sme tiez dlhi aj deti su dlhe, a tiez zimne, fusak aj deka v pohode. Budete spokojni. Nie je to mozno posledny hit, ale ja som klasicky zalozena a kocik ma byt pohodlny a nie futuristicke vajco na trojkolke v ktorom podla mna babetku nemoze byt komfortne. Do auta sa vojde, ak isli nasi s hatchbackom, dali dole jedny kolesa, na pravej alebo lavej strane, neboj trva to asi 5 sekund, do nasej hondy sa zmesti uplne v pohode. A co sa tyka terenu, nemenila by som, tiez sme pochodili kade tade a je to super podvozok (ergo bike)

nikus5
21. júl 2013

My sme tiež vysokí, aj deti sú veľké a zimné, naše sa krásne zmestili aj s fusakom do Jané Slalom - vanička Capazzo /je to jedna z najväčších na trhu/, aj šporťák je priestranný a pohodlný, ja by som nemenila, navyše sa s ním veľmi dobre a ľahko chodí aj v ťažšom teréne - my sme ocenili 🙂

katkatt
21. júl 2013

ked to bude zimne babo, tak to nejaky problem nebude, do hociktorej vanicky vojde dieta s fusakom do 4-5 mesiacov, hlavne dobre kolesa do snehu treba. Ja mam julove deti, tiez sme obaja extremne vysoki deti som vozila s fusakom v hlbokom kociku do marca. t.j. do 8 mesiacov a chalani boli fakt dlhi. Ale ten moj sa uz nenosi - peg perego young.

sandri
autor
21. júl 2013

Dakujem za tipy, z trojkolky mam obavy - vraj je v terene nestabilna.

zuzka_bluzka
21. júl 2013

My sme tiez obaja vysoki, byvame pri lese, mame psa, do terenu a velkostou jednoznacne Hartan (my mame Topline S) alebo Gesslein 😉 Inak Gesslein sportak predavam, ak by si si na nho kupila vanicku tak si vybavena 🙂)

sashabb
21. júl 2013

@sandri trojkolka je nestabilná iba pre tých, čo s ňou nevedia narábať 😎 my sme mali quinny speedi a max spokojnosť 😉 inak dobrý je aj brio go. Osobne by som kočík typu inglesina magnum nekúpila, ale samozrejme je na každom, pre aký kočík sa rozhodne.

harper
21. júl 2013

@sandri my sme mali tiez velke babatko (4650g/56cm) a dodnes pouzivame sportovu verziu tohoto kocika. tiez som chcela najprv camarelo, ale tak ako teba ma odradila rozne recenzie. s tymto som spokojna, psa sice nemame, ale do terenu je dobry. a ani sa velmi nespini. akurat minuly vikend som prala tu cast zo sportaku a to prvy krat. da sa to dat pekne dolu a islo to do pracky na 40. 🙂 https://www.modrykonik.sk/fotoblog/harper/album... http://www.svetkocikov.sk/kociky-babyactive/452... a sportak sa da nakliknut v obidvoch smeroch 🙂

biancal
21. júl 2013

Bebetto Fabio Exclusive 🙂

janka273
21. júl 2013

pozri Icco Peak 4 Air

zlatanka
21. júl 2013

mi mame tako laret velka vanicka,aj sporotovy super...velke nafukovacie kolesa super do snehu.. a etse k tomu je krasny ten kocik a nie ani drahy 🙂 moj krpec mal tiez 4200g ked sa narodil a este stale mal miesta dost aj s fusakom...

lejlla
21. júl 2013

Ja som jednoznacne za Jane slalom pro.uzasne priestranna vanicka aj sport.cast.a nemusis sa bat co sa tyka stability.pri prvom syncekovi som mala quinny trojkolku,teraz mam Janecko a ani jeden najmensi problem 🙂 .akurat obrovske plus v ovladani v terene....

monyccka
21. júl 2013

Nam pre nase dlhanky urobil vybornu sluzbu roan marita. Je super! Veeeeelmi priestranna vanicka, inu tak velku som nevidela, je hojdaci, nafukovacie kolesa..u mna same plusy. Predavam, lebo uz nepotrebujeme, ale vyhovoval maximalne 🙂

zamilovana
21. júl 2013

ja ti jediné čo poradím je, že veľká vanička je síce fajn, treba dať na to pozor, ked ste vysokí, ale veľmi dôležité je, aby bol priestranný aj športák, pretože sa ti do nho potom nezmestí. Tie polské kočíky, ako camarello, atd, majú nenormálne krátke chrbtové opierky, všimni si to sma na prechádzkach po meste, každému druhému dieťatku trčí hlava z neho, takže aj na to velké bacha. A inak sa veľmi páči, čo čítam diskusiu o kočíku, to maminky píšu, že tá a tá vanička je najvačšia na trhu, to sa mi veľmi páči :D

zmrzlinka
21. júl 2013

bebetto fabio ....velka korba,lahky kocik a vhodny do teranu vdaka super kolesam....sportova cast sice vyzera trosku divne,ale je maximalne prakticka 😀

ivana149
21. júl 2013

mx mame kočik camarelo dakota a sme s nim śpokojny, je vysoky, vanička priestranna a aj športova časť zatial len raz vyskušana sa mi zda ok, tiež sa nem narodilo velke babo 4600g a 57cm,

mimisk
21. júl 2013

@sandri tako baby heaven

katulka74
21. júl 2013

Moj priatel ma dva metre,my sme mali pegperego GT3 a pre mna naj kocik,sportova cast velikanska,do terenu perfektny a kto tvrdi ze trojkolky su nestabilne,tak to je len teoretik.

ejuska79
21. júl 2013

ja mam gesslein F6, som spokojna, miesto vanicky mam tu fusakotacku C-LIFT, je velka, da sa potom rozobrat na nanoznik...mne to vyhovovalo, ked maly zaspal a uz sa mam s dcerkou nechcelo byt vonku, alebo bola unavena a maly spal, len som ho preniesla, aby nespal na chodbe, kedze mame maly byt 😀

genialna
21. júl 2013

@sandri Nam sa tiez narodili velke deti a obzvlast maly.. Rovnako ako @amadea3 sme to poriesili Gessleinom a ich fusakotaskou. Nelutujem. Maly rastol ako z vody a bez akychkolvek problemov mi vo vanicke vydrzal do 9 mesiacov (bol junove babatko). Velke koliecka na nezaplatenie a o odpruzeni ani nehovorim.. Bez jedinej namietky. Gesslein bol moj treti kocik, no jednoznacne najspolahlivejsi.. 😉

ask
21. júl 2013

@sandri U mna vedie dany sport - prestige flover. Velika vanicka-otocna s nadvihovatelnou opierkou a aj hojdacia. Kolesa nafukovacie, predne sa daju zaaretovat, perovanie...nam vyborne obstal v terene. Sportova cast velikanska, odnimatelne madlo, strieska je dost vysoko, a da sa stiahnut az pred dieta ked v zime fuka, velky kosik-uvezie kopu nakupu a je taktiez otocna do oboch smerov.

tominovamama
21. júl 2013
sandri
autor
21. júl 2013

@sashabb a preco by si inglesinu nekupovala? len kvoli dizajnu alebo mas na neho nejaku negativnu recenziu?

sandri
autor
21. júl 2013

fiiha to som ani necakala, ze tolko kocikov je aj na velke deti... a teraz uz vobec netusim ktory si vybrat 😀 velmi pekne dakujem za rady a skusenosti.

anjelicek26
21. júl 2013

@sandri - hartan vip xl alebo teutonia, rovnako aj maxi cosi mura 4-kolka su kociky pre fakt väcsie deti a maju aj vysoku nosnost.

siska53
21. júl 2013

Suhlas s luciaalex - len tie najlepsie s inglesinou magnum- bikovy podvozok je super, najma v zime som to velmi ocenila. Vanicka sa mi zda slusne velka, ale zas deti mam stredne dlhe. A ocenujem aj priestranny kosik na nakupy, prip. na veci na ihrisko a pod. A zmestila sa mi don aj motorka ( odrazadlo pre najmensie deticky). Mne sa prosto paci klasika, aspon nemam problemy 🙂

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sashabb
22. júl 2013

@sandri hej nepáči sa mi dizajn, ale hlavne osobne si nemyslím, že nieje potrebná velká vanička. Dieťa aj tak v tych 4-5mesiacoch už nechce iba ležať a velakrát sa už kočík mení na športovú verziu aby dieťa videlo viac a bolo pokojné, keďže v hlbokej vaničke v podstate nič nevidí, potom je nervne, a chce sa nosiť na rukach.

ellanna
22. júl 2013

my mame camarelo dakota, mala pri narodeni mala 4150g a 54cm, takze som rada, ze sme nekupili nejaky mensi kociar...tento ma priestrannu vanicku, som s nim zatial spokojna-no mame ho len 3mesiace, tak snad sa v nom nesklamem 🙂