Kočík pre nosené dieťatko

dievca_z_hor
27. nov 2022

Ahojte, chcela by som kocik pre babatko, ktore bude primarne nosene. Bol by vyuzivany hlavne na spanok pocas dna na zahrade. Nebrala by som ho ani do terenu, ani ho casto neprenasala v aute, ani na bezne prechadzky. Myslite, ze mi staci kupit zakladny kocik (ten v ktorom babo iba lezi), alebo potrebujem 2v1 (aj so sportovym - aby sa dal posadit)?? Chcem, aby mi vydrzal co najdlhsie, ale dietatko ozaj neplanujem kocikovat (popravde si ani nejsom ista, na co ine okrem spanku na zahrade by som ho vyuzivala). Mate skusenosti niekto kto nosil, ci sa vam zisiel aj ten sportovy?? Dakujem krasne!

ivette1223
27. nov 2022

@dievca_z_hor športový sa vám zíde urcite, kedze vacsie napr 10+ mesacne dieťa toľko nosiť nebudete vladat, hlavne ked bude zvedave a pôjdete niekam do obchodu, na prechádzku. Záleží skôr ci chcete investovať menej ci viac. Ja by som najprv kupovala iba vaničku, neskôr podla okolnosti zvlášť športovy kocik. Nemusite hned kupovat 2v1.

thereisabear
27. nov 2022

Na tvojom mieste si vyberiem iba vaničku, nie 2v1. Kľudne poľský "tank" s čo najväčšou vaničkou. A neskôr kúpiš športový. Neviem ci už dieťa máš, asi nie. Ja som nosila veľa, no som vďačná aj za kočík, hlavne teda môj chrbát...

nwnw
27. nov 2022

@dievca_z_hor ved kupte, ked bude treba. Nosene dieta len tak lahko nezaspi vonku na zahrade a vyklopit ho je problem aj vo vnutri. Este tak prve 2-3mesiace mozno.

janka_266
27. nov 2022

@dievca_z_hor ja by som kúpila hocijaký hlboký, a potom podľa dieťaťa športový. Treba myslieť aj na to, že dieťa možno nebude zdieľať vaše nadšenie pre nosenie 🤷‍♀️😃

zapalkazapalkova
27. nov 2022

@dievca_z_hor 1.bolo iba nosene, ale kociar som nosila na vsetky veci okolo toho a nakup :D mali sme z druhej ruky 3v1. ked zacne byt dieta viac zvedava nie vzdy chce byt v nosici. Ked vedeli uz deti lezat na bruchu, tak vonku sa vozili tak pokial nevedeli sediet alebo vydrzat v nosici.

dievca_z_hor
autor
28. nov 2022

Dakujem zeny, pisete rozumne, dobre ste mi poradili. Poobzeram sa teda po vanicke asi z druhej ruky a uvidim ako velmi ten kocik vyuzijeme 🙂