Kočík pre marcové dieťa na lesné cesty, sneh a mesto

erinka1911
23. sep 2024

Poradte pre marcove dieta kocik.
Budeme chodit aj po lesnych cestach ,sneh,mesto atd.
Aby bol skladný do auta,nie tazky kedze budem chodit hore dole po schodoch kazdy den.
Kolesá gélové a vacsie.
Vytah mame na medzi poschodí.
Ďakujem

anjelicek26
23. sep 2024

Prepáč, ale také asi nič neexistuje... ak má zvladnut terén a dokonca sneh potrebuje širšiu zadnú nápravu a veľké kolesá q odpruženie a proste skladne to nebude. Zázračná malička konštrukcia s mini kolieskami na placku do auta na žiadnych hrboloch nebude levitovat.. niekde musíš ubrať s požiadaviek alebo kúpiť na tieto dve rôzne varianty,ktoré potrebujes, dva rôzne kočíky alebo nechas kocik v aute/pivnici a budes fieta dole schodami nosiť v nosici.. my mame bugaboo fox 5, zvlads úplne všetko ale teda skladny boh vie ako nie je vzhľadom na obrovsky vanicku a stabilny podvozok, odpruzenie a kolesá.. za to v pohode jazdim luky les a vyzerá aj tak elegantne a maly v 6 mesiacoch ma stále vo vanicke dosť miesta.

erinka1911
autor
23. sep 2024

@anjelicek26 nehovorim ze budem jazdit ja neviem kam
Ale aby zvladol aj nerovnu cestu.
Nieze to bude hrkalo co sa mi rozpadne po ceste 🙂
Pojdem pozriet ten
Jasne,ze nebude ani 1 splnat vsetko
Dokonalý kocík neexistuje

dzejsik
23. sep 2024

@erinka1911 kym budete vo vanicke, mozno by som kukla aj starsi Fox 3, je lahky a da aj les, ale nie extra skladny (co pri vanicke nie je ziadny) a potom si najdes uz vyslovene jednodmerny skladny a odolny sportak ked drobec vyrastie

ak budes nosit kociar po schodoch, tak by som pozerala vahu okolo 10-11kg max, to ale vcelku vylucuje gelove kolesa (su tazke)

erinka1911
autor
23. sep 2024

@dzejsik tak som aj planovala
Len hlboky a potom riadny sportiak
A kvalitne vajco
Pozriem aj tento