Kočík pre marcové dieťa

kondaska1
2. jan 2015

Ahojte diavčata, luskam tuto temu už nejaký čas, ale stale v tom nemam celkom jasno. Prosila by som poradit nejaký vhodný kočik pre babatko ktoré sa narodi v marci. Vacsina z vas tu pise že by nesli do trojkombinacie, že lepšie je kupit hlboký a potom investovat do kvalitného športového. Ja rozmyslam, že v marci ešte bude zima, možno aj sneh ale postupne sa zacne oteplovat, bude prsat a na dalšiu zimu už asi hlboký kočik nevyužijem ale iba športový. Tak Vás prosím o nejaké rady, pripadne modely kočikov, ktoré by boli pre nasho drobca vhodne. Pre upresnenie bývam v meste, po terénoch s nim behat nemienim, vidim to na prechadzky po chodníkoch, auto mame velke, napchame do neho aj tri kočiky takže v tomto sa obmedzovat nemusime, vytahy v dome su velke priestranne ale zas sa nechcem zruinovat iba na kočiku za 800€... Kamaratky mi davali rozne rady ale mám pocit že idealny kočik asi neexistuje, čo ma jeden druhému chyba a zas naopak. Ale aspon poradte to s čim ste boli spokojne vy. Dakujem

grundia
2. jan 2015

Mozes skusit aj skupinu Kočíkovo.
Tam je vela bab v obraze o kocikoch 😉

redlola
2. jan 2015

my sme kupili trojkombinaciu brio go, starsiu, par mesiacov pouzivanu. syn mal termin 6.3., narodil sa 27.2. teraz sa nam narodila pred necelymi dvoma tyzdnami dcera a vopzime tiez v briu, urcite by som nemenila. ten kocik je sice velky a masivny, ale je jeden z najlahsich na trhu. syna sme vozili v hlbokej vanicke do nejakeho konca augusta a este teraz nakliknem sportak, ked s nim idem niekam sama.

siska53
2. jan 2015

@kondaska1 ja som mala 3kombinaciu Inglesinu magnum. Pri oboch detoch. A iny by som ani nechcela.mne maxivyhovoval. Po vsetkych strankach..
Staci totiz zle odhrabany chodnik a mas problem. To vidim teraz,ked mame este na
"dozivanie" sportak s malymi kolieskami,ja to v tomto snehu odmietam tlacit (nie je ho vela,ale hoc aj z hlavneho mesta,chodniky su vacsinou neosetrene),mm mal co robit. Takze kebyze sa da,ja sa k mojmu milovanemu kociku vratim aj teraz, ved je do 3rokov... Pre mna bol a je dokonaly..som asi jedna z mala,co to o kociku povie.

dollynkaa
3. jan 2015

@kondaska1 ja mam tiez marcovu mame 3komb xplory a teraz sme zas 2mesiace pouzivali vanicku ;) v lete uz bola v sportaku;)

canama
3. jan 2015

@kondaska1 a chces kocik novy alebo sa uspokojis aj s pouzivanym? ak novy, tak z lacnejsich a podla mna stale velmi dobrych je Mutsy Transporter, maju velmi dobre riesene vanicky aj sportovu cast a podvozok zvladne aj nejaky ten teren. vanicku vyuzijes max. pol roka, takze uz na jesen a zimu vyuzijes sportovu cast. sice pises ze budes jazdit po meste, ale ked je zima ze napadne sneh a podobne, tak aj v meste sa ti pojde lepsie s kvalitnym podvozkom. ja osobne by som polrocne dieta nedavala do buginy a uz vobec nie na zimu, cize ja by som si kupila 2 kombinaciu a potom pripadne nejaku odlahcenu buginu...ale to len ak bude treba, to dopredu neodhadnes. niektore deti sa radi vyvazaju v kociku pomaly do 3 rokov, a niektore tam neobsedia a este ani nevedia chodit, ako moja dcera.

katrin21
3. jan 2015

@kondaska1 ja by som pre marcove dieta uz hlboky nekupovala 🙂 bude uz v hned teplo, v marci pouzijes fusak, kryt a je to OK.. sama som dieta od marca davala do sportaka, dokonca aj skor v zime, lebo hlboky som mala taky 13r stary :D.. nikdy jej nebolo ani ako babatku zima, ked sa dobre zababušila 🙂 a to bola v nom normalne napr. v januari 🙂 obcas. Takze za mna hovorim, ze pre jarne dietatko rovno sportak, ktory sa da dať do uplnej roviny na ležkanie a hotovo. 🙂
Predavaju aj take akoby textilne vanicky s uškami a to uplne staci ako vanicka do sportaka a o 2 mesiace uz aj tak bude teplo 🙂

siska53
3. jan 2015

@katrin21 vidis..a ja som krasne hlboky vyuzila skoro 14m. A ked sa oteplilo,dala som dole vrchny kryt a mala som sportiak. Deticky sai do neho pekne zmestili este aj v zime,ked mali tych 8-12m. Dcerka totiz zazila tuhu zimu,je koncom marca narodena a este par dni po jej prvych narodeninach som ju vozila v hlbokom kociku vo fusaku,lebo bol sneh.

daisylucky
3. jan 2015

Ja som maximalne spokojna s trojkombinaciou teutonia cosmo, pisala som aj recenziu do wiki na modrom koniku. Nova vsak stala vyse 900 eur. Je to vsak kvalitny kocik, takze aj pouzivana by bola podla mna v pohode.

katrin21
4. jan 2015

@siska53 moja sa narodila v septembri, ale zima bola tuhaaaa, minusy a vela snehu 🙂 najlepsie spala v tej zime... mali sme hlboky kocik ale proste obcas som ju dala aj do toho sportaka a zima jej nebola, pozorovali sme to, kdyby neco 🙂 ale bolo to OK 🙂

kondaska1
autor
4. jan 2015

Dakujem za Vaše postrehy, dnes sme akurát kupili PP book plus completo modular 2014 ale s tým novším S podvozkom. A som nim uplne nadšená, je nie len krasny, ale velmi lahucky, jednoducho sa ovlada a ostatné zistim až v marci 😀