Kočík pre dvojičky

16. aug 2024

Prosím vás poradí mi nieaka mamička kde na Slovensku kupovala v kamennej predajni kocik pre dvojicky nechcem kúpiť macku vo vreci.Ďakujem

tessa165
16. aug 2024

Ja tiež akurát prezeram. Na Slovensku som našla predajne no akurát Thule.. ak nemáš ďaleko Ostravy tam je predajňa čo sa špecializuje priam na dvojičky a tam si vieš popozerať viacej

suzy2508
16. aug 2024

To ti neporadím, ale poradím ti pozrieť značku Bugaboo model Buffallo, neskutočne vyzerá ten kočík. Prípade baby jogger pre dvojičky. Mali sme susedu, tá malých kočíkovala v staršom Bumblebee, ten nájdeš tiež za fajn cenu. Odporúčam pozrieť aj bazáre, vieš ušetriť peknú čiastku a kúpiť ešte stále krásny kočík.

mamickalisticka
16. aug 2024

Skús Máme doma dvojičky skupinu na fb, mamičky predávajú kočíky v top stave za super ceny. Možno máš niekoho v okolí, kto posúva. Na sk je len veľmi málo predajní kde sa to dá, ak vôbec. Myslím že jedna je v KE

ivangeline
16. aug 2024

To nvm. Mám icandy.

miniatura14
16. aug 2024

Je to Bugaboo Donkey 🙂 (Buffalo je starší model klasického kočíka). Bugaboo kočíky sú super, to budeš určite spokojná 😊

suzy2508
16. aug 2024

@miniatura14 hop moja chyba, áno, donkey som myslela samozrejme 🫣

mirka17
16. aug 2024

v Brendon Bratislava, videla som tam naživo aj kočík pre trojičky. https://www.brendon.sk/dvojickovske-a-surodenec...

tonulik
15. sep 2024

Zdravím, a odkiaľ ste? V PP je predajňa a možno majú nejaké na predajni. My sme mali TFK twinner twist duo. Super kočiar nemeckej značky.