Kočík pre dvojičky

miskamicha
11. nov 2022

Dobry den. Vedeli by ste mi poradit tie ktore mate doma dvojicky s akym kočikom ste boli spokojne? Oplati sa kupovat dvojkočik? Dakujem

ninusa221
11. nov 2022

Teta mala dvojičky a konštatovala to že lepší kočík je keď sú vaničky za sebou ako veľa seba lebo sa nikde nezmestila. Zas estecikejšie a krajšie to vyzeralo keď boli vedľa seba.. Mala vlastne tusim že 3 kombinacia takže využili…

kacena4
11. nov 2022

musis zistit ci budes chodit s detmi sama, alebo s doprovodom a ako casto. pre mna bol vyhodnejsi kocik so vanickami za sebou nie vedla seba, nakolko som bola total sebestacna a mohla som sa dostat vsade aj do uzkych dveri u doktora ci vchodovych dveri a nemusela pokazde risit ako cez ne prejdem presla som aj cez pokladne v obchode... a ci sa oplati... zalezi ako pisem ci budes chodit sama alebo nie, ak budete vzdy dva na deti mozes mat aj jednokociky ale podla mna je to neprakticke

lasoli
11. nov 2022

@ninusa221 nemas pravdu bumleride sa zmesti vsade ma vane uzsie a vedla seba ja by som zasa ne hcela za sebou,nvm ako ny som ich uspavala ja som totiz musela s nimi kruzit .

ivangeline
11. nov 2022

Jup. Za sebou. Nemala som dvojicky ale po sebe. Mame iCandy. Super kupa.

lasoli
11. nov 2022

pozri si dvojickovsky kocar bumleride,ma vedl seba vanicky a zmesti sa do bsetkych dveri.Aj velke kolesa ,sice mafukovacie ale aspon mozes aj do terenu s nim ist.

ninusa221
11. nov 2022

@lasoli ja hovorím svoj názor bolo to pred 15 rokmi vtedy nebolo až toľko kočíkov😅

lasoli
11. nov 2022

@ninusa221 moze byt terz je troska lepsi vyber inked stale zaostava za kocikmi pre jedno dieta.